Yetişkin İç Eldiveni - Siyah - TREK 100

₺15

Geri dönüştürülmüş polyester bileşenli bu iç eldivenler serin havalarda yaptığınız trekking sırasında size ek sıcaklık ve yumuşaklık sağlaması için tasarlandı.

Polar bileşeni ara mevsimlerde dayanıklılık ve sıcaklık sağlar.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Medya 0
Medya 1
Medya 2

ÜRÜN FAYDALARI

Sıcak tutma

Sıcak tutma

160g/m2 yoğunluğunda polar Sıcaklık seviyesi 1/5

Eko-Tasarım

Eko-Tasarım

%100 geri dönüştürülmüş polyester polar.

Nefes alabilirlik

Nefes alabilirlik

Polyester örgü yapısı, teri dışarı atar, elinizi kuru tutar.

Rahat Kavrama

Rahat Kavrama

Ellerinizi hareket ettirebileceğiniz iç eldiven. Unutmayın: DOKUNMATİK DEĞİLDİR

Çabuk kuruma özelliği

Çabuk kuruma özelliği

Polar bileşeni sayesinde bu iç eldivenler, açık havada kolayca kurur.

TEKNİK BİLGİLER

Kullanım sıcaklığı nasıl ölçülür?

Tüm eldivenlerimiz termal bir el yardımıyla laboratuvarda test edilir. Panelde 23 kişilik bir test grubu, 5°C / -20°C arasında değişen sıcaklıklara ve saatte 10 km hızla esen rüzgara maruz bırakılarak (erkek ve kadın) gerçekleştirilen bir çalışma sonucunda minimum kullanım sıcaklıkları (önerilen ve limit sıcaklıklar) belirlendi. Bu sıcaklıklar yalnızca yürürken geçerlidir. Trek 100 polar iç eldiven 5 üzerinden 1 seviyesinde sıcak tutar Önerilen sıcaklık: 8°C
Limit sıcaklık: 3°C 

Ellerinizi soğuğa karşı nasıl koruyabilirsiniz?

Katmanları üst üste giyme prensibini uygulayarak ellerinizdeki ısı yalıtımını ideal hale getirebilirsiniz. Ayrıca eldivenin yanı sıra iç eldiven de giyerek ellerinizin etrafında daha fazla hava katmanı oluşturabilir ve soğuğa karşı etkili bir şekilde korunabilirsiniz. Parmaklarınızın rahatsız olmaması için size uygun boydaki eldiveni almanız gerekmektedir. Sıkışma nedeniyle parmaklarınızdaki kan dolaşımı yavaşlayacağından elleriniz sıcak kalmayacaktır.

Uygun ürünü tercih ederek vücudumu nasıl sıcak tutabilirim?

Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, giyilen kıyafetin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Kıyafet uygun değilse vücudunuz üşüyecek ve vücut göğüs bölgesini sıcak tutmak istediğinden uç kısımlarda (eller) kan dolaşımı azalacaktır. Bu nedenle seçtiğiniz kıyafetin vücudunuzu en iyi şekilde sıcak tutması gerekmektedir.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ POLYESTER NEDİR?

Polyester kumaşımızı oluşturmak için eski kumaşları ve plastik şişeleri dönüştürüyoruz. Bu sayede petrol kaynaklarının kullanımını azaltıyor ve sizlere kaliteli ürünler sunuyoruz.

Eldivenin kullanılabilirliği ne anlama gelir?

Bir eldivenin kullanılabilirliği eldivenle eşyaları kolayca tutabilmeniz anlamına gelmektedir. İç eldivenlerimiz, laboratuvarlarda 1 - 5 arasında derecelendirilerek notlanır. Derecelendirme 5'e ne kadar yakın olursa eldivenin nesneleri tutma kapasitesi çıplak elle kavrama hissine o kadar yaklaşır.
Bu polar iç eldivenin kullanılabiliriği 5 üzerinden 4'tür. Ayrıca iç eldivenlerle bir mont giyme ve çıkarma kolaylığı da özel olarak test edilmiştir.

Ağırlık

XS/S : 0.025 kg
M/L : 0.028 kg
XL/XXL : 0.025 kg
Çifti

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve temiz bir yerde saklayın.

TESTLER

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER