Voleybol Topu - Beyaz / Kırmızı - V900

₺540

Ref No: 8408660

Uluslararası federasyon (FIVB) tarafından profesyonel müsabakalar için onaylanan bu top, yoğun voleybol antrenmanlarınız için tasarlandı.

Voleybol antrenmanınız ve müsabakalarınız için mühendislerimiz tarafından tasarlanan ikonik 12 panel tasarımıyla bu FIVB topu, daha fazla performans için stabilite, sağlamlık ve denge sağlar.

Renk: KIRMIZI
Beden: Beden kılavuzu
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺540

ÜRÜN FAYDALARI

Top dokunuşu

Topu karşılarken ve vuruşta hoş bir dokunuş hissedin.

Dayanıklılık

Bu top laboratuvarlarda 50 km/sa hızla yapılan 10.000 atışla test edilmiştir

Sıçrama kalitesi

Bu voleybol topu FIVB resmi standartlarına uygundur.

Ağırlık

260 g. - 280 g. arası ağırlığı ile FIVB resmi top standartlarına uygundur.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış kaplama 100% Poliüretan İç lastik 80% Kauçuk - İzobütilen İzopren Kauçuk - Bütil, 20% Kauçuk - Doğal Kauçuk - Lateks

SAKLAMA TAVSİYESİ

"Nemli iğne" derken ne kastettiğimizi daha iyi anlamanız ve topunuzun bakımını yapabilmeniz için topu şişirmeden önce top iğnesini suyla ıslatmanızı öneriyoruz!

Kullanıcı Talimatları

Bu topu sadece spor salonlarında kullanmanızı öneriyoruz.

Onaylayan

Fransa Voleybol Federasyonu (FFVB) ve Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) onaylıdır.

TEKNİK BİLGİLER

ALLSIX, yeni bir voleybol markası doğdu.

Voleybol en iyi smaçlarınıza ve servislerinize eşlik edecek şekilde Decathlon'da yeni bir anlam ve isim kazandı: ALLSIX. Voleybol ekibi için ve sahadaki alt oyuncu için SIX. Yeni voleybol markamızla voleybol oynamaya başlayın!

Rahat top tutuşu

ALLSIX ekibimiz en iyi oyun konforunu sunmak için profesyonel oyuncularla sahada buluştu. "Hoş bir dokunuş hissi sağlamak için dış bileşeni olabildiğince saf tutmak istedik". Mühendis Fiona, "Sonuç olarak, savunma yaparken eli daha az acıtan bir top" olduğunu söyledi.

Profesyoneller gibi voleybol oynamak için hafif ve dayanıklı

Bu top, tüm Uluslararası Federasyon (FIVB) homologasyon testlerini geçti.260 gr ile 280 gr arasındaki ağırlıkta, panel sayısı, bileşen türü veya direnç testlerini geçti.FIVB'den daha yüksek kriterleri karşılaması gereken test laboratuvarlarımızda, çelik bir panele 50 km/sa hızla yapılan 10000 atışla test edildi.Testin sonunda, deforme olmaz ve basıncını korur.

Voleybol dünyasında ikonik ve eşsiz bir tasarım

Tutkulu voleybol tasarımcılarımız tarafından hayal edilen bu top, voleybol dünyasında benzersiz bir panel (kesenin etrafında, şerit veya sentetik paneller) tasarımına sahiptir. Topların çoğu 18 panellidir ancak bu top size daha iyi performans sağlamak için 12 panelden oluşur.

Artan görünürlük

Voleybol antrenmanınızı daha keyifli hale getirmek için, her şeyden önce sahada güçlü görsel kimliğe sahip bir top tasarladık. Ürün müdürü ve eski profesyonel voleybolcu Paulo "Topun döndüğünde görünür ve hareketi vurgulayan bir tasarımı olmasını istedik".

Kontrollü yönlendirme

Bu topun içine, subaba denk gelecek şekilde karşı ağırlık yapan ve dengeli kauçuk bir kese yerleştirdik. Amacı? Antrenman ve müsabakalarda daha dengeli ve stabil bir top.

Her zaman doğru basınçla!

Düzgün bir şekilde şişirilen voleybol topu neredeyse mükemmel bir oyun sağlar! Topun üzerinde yer alan göstergelere dikkat ederek topunuzu düzgün bir basınçla şişirmenizi öneriyoruz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER