Valiz - 30L - Siyah - Urban

₺1.200

Ref No: 8642311

Intensive tekerlekli çanta sporcuların maçları ve turnuvaları sırasında eşyalarını kolayca taşıyabilmelerini sağlamak için tasarlandı.

Eşyalarınızı rahatça taşıyabileceğiniz ve uçak kabinine sığan bir çanta mı arıyorsunuz? URBAN çantayı sessiz tekerleklere sahip olacak şekilde tasarladık. Sırt çantası olarak kullanılabilir.

Renk: Karbon gri / Siyah
Beden: Beden kılavuzu
30L
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺1200

ÜRÜN FAYDALARI

Kapasite

30 litre hacme sahiptir. Uçak kabinine sığar. Boyutlar 53 X 34 X 21 cm.

Taşıma kolaylığı

Bu tekerlekli çanta sırt çantası olarak taşınabilir.

Çok gözlü

5 bölmeli. (1 ana göz, 1 ayakkabı gözü, 1 bilgisayar gözü, 2 ekstra gözü)

Denge

Çantanızı dikey taşımanızı sağlayacak sert sisteme sahiptir.

Dayanıklılık

Laboratuvar testleri: ağırlığa (jerktest) ve yoğun kullanıma dayanıklılık

Kişiselleştirme

Kişisel bilgilerinizi yazmanızı sağlayan isim kartı ve gözü bulunur.

Tamir

Çıkarılabilir ayakları taşıma kolaylığı sağlar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Valiz - 30L - Siyah - Urban
Valiz - 30L - Siyah - Urban
Valiz - 30L - Siyah - Urban
Valiz - 30L - Siyah - Urban
Valiz - 30L - Siyah - Urban
Valiz - 30L - Siyah - Urban

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Astar 90% Polyester, 10% Poliüretan Ana kumaş 90% Polyester, 10% Poliüretan Kovan/kabuk 95% Etilen Vinil Asetat, 5% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Çantayı kuru bir yerde saklayın. Kötü koku oluşumunu önlemek için çantayı düzenli olarak boşaltın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon olarak ürünlerimizin dayanıklı olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin aşınmasını onaylamak için kullanım testlerine tabi tutuyor, uzun ömürlü olacaklarından emin olmak için laboratuvar testleri de gerçekleştiriyoruz. Bu testler, ağırlığa karşı dayanıklılığı doğrulamak için yapılan Jerk testini (10000 defa tekrarlanan darbe), kumaş üzerinde çekme testini, tekerleklerin uzun ömürlü olmasını sağlamak için yapılan yuvarlanma testini içerir.

Onaylayan

KIPSTA SERTİFİKA KURULU NEDİR?
Kipsta Sertifika Kurulu saha testlerini uygulayan, deneyimli ve aşağıdakileri gerçekleştiren bir mühendis ekibinden oluşmaktadır: Ürünlerin kullanımıyla ilgili özel protokollerin ve testlerin uygulanması | Ürün özelliklerinin değerlendirilmesi için deneyimli ve gerekli seviyeye sahip test kullanıcılarının bulunması | Statik araçlar sayesinde sonuçların değerlendirilmesi.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Tasarım

Spor müsabakaları için çanta hazırlamak minimum eşya taşımayı gerektirdiğinden URBAN çantayı her biri ihtiyaçlarınıza uygun bölmelere sahip olacak şekilde geliştirdik. (Kıyafetler için 1 ana göz, 1 bilgisayar göz, 1 ayakkabı bölmesi ile kişisel eşyalar için 3 ekstra göz) Bu çanta hayatınızı kolaylaştıracak.

Bakım ve onarım

Tekerlekleri onararak çantanızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Tekerlekler çıkarılabilir ve yerleri değiştirilebilir. Nasıl mı? Aşağıda göreceğiniz video ile sizlere tekerleğin nasıl değişeceğini ve rulmanın nasıl takılacağını gösteriyoruz. Ayrıca Decathlon mağazalarımızda bulunan atölyelerimizden de destek alabilirsiniz. Mağazada satılan tekerleğin ürün kodu = 8127600.

Kabin bagajı.

Bu çanta IATA standartlarına uygundur ve uçakla yolculuk ettiğiniz zaman kabine rahatça sığabilir. Kabin bagajı standartlarını içeren ağırlık ve boyut sınırlamalarının detaylarını öğrenmek amacıyla kullandığınız havayolu firmasına danışmanızı öneriyoruz.

URBAN 30L çantanın ağırlığı ve boyutları

Yükseklik = 21 cm.
Uzunluk = 53 cm.
Genişlik = 34 cm.
2,5 kg

Laboratuvar testleri

Bu tekerlekli çanta birçok testten geçmiştir: su tutmazlık, taşımaya karşı dayanıklılık ve renk atma testleri. Bu testler farklı laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır.

URBAN spor sırt çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

Herkesin soyunma odasına kadar arabayla gitme gibi bir şansı yoktur ve kullanıcılarımız spor kıyafetlerinin yanı sıra günlük kıyafetlerini tek bir çantada taşımak zorunda kalabilir. Bu nedenle ekibimiz toplu taşıma araçlarında, kısa ya da uzun mesafe yolculuklara uygun olabilecek URBAN ürün gamını geliştirdi. Ürün gamımızda hem spor kullanıcılarının hem de seyahat edenlerin hobi amaçlı ya da günlük kullanımına uyum sağlayabilecek her türlü çanta bulunmaktadır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER