EKO TASARIM
Uyku Tulumu - Siyah - Arpenaz 15°C
Uyku Tulumu - Siyah - Arpenaz 15°C
Uyku Tulumu - Siyah - Arpenaz 15°C
Uyku Tulumu - Siyah - Arpenaz 15°C
Uyku Tulumu - Siyah - Arpenaz 15°C

Uyku Tulumu - Siyah - Arpenaz 15°C

Ref No: 8737673

₺360

Ekotasarımlı bu uyku tulumu, kamp sırasında 15°C'ye kadar sıcaklıklarda rahatça uyumak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

15°C Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Kolay açılabilen, boydan fermuara sahip çevresel etkisi azaltılmış bir uyku tulumu sunmak. Yorgan olarak kullanılabilir ve birleştirilir. 5 yıl garanti

Renk: Karbon gri
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Uygun sıcaklık

İdeal sıcaklık: 15°C | Limit sıcaklık: 8°C 

Uyku kalitesi

Boyutlar: 190 X 72 cm | Entegre fermuar

Taşıma kolaylığı

Ağırlık: 1150 g | Hacim: 12 L | Taşıma çantası

Uyumluluk

Başka bir tulumla birleştirilebilir: Aynı tür uyku tulumuyla birleştirilebilir.

Bakım kolaylığı

Makinede kolayca yıkanabilir, bakım talimatlarına uyun.

Eko-Tasarım

Çift renkli "dope dyed" iç kumaş | Çevresel etkisi azaltılmıştır

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Uyku Tulumu - Siyah - Arpenaz 15°C
Uyku Tulumu - Siyah - Arpenaz 15°C

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Polyester Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester Taşıma çantası 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Uyku tulumunuzu önce ayak kısmından katlayıp kılıfına yerleştirerek kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz. Isı yalıtımı sağlayan şişme yapıyı korumak için kılıfını çıkarın ve kuru bir yerde saklayın.

TESTLER

Bu uyku tulumu, kasa fişi üzerinde belirtilen satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ikame ürünle değiştirilir. Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. 5 yıl süreli bu özel garanti, ancak ürün kasa fişi ile birlikte iade edildiğinde geçerlidir.

Onaylayan

Quechua tasarım merkezimiz Mont Blanc dağının Haute Savoie bölgesindeki Passy'de bulunur.
Bu konum sayesinde ekiplerimizle (tasarımcılar, ürün müdürleri, mühendisler...) yakın çalışabilir ve outdoor antrenman yapan kullanıcılarımızla iç içe olabiliriz.
Bu benzersiz avantaj sayesinde yürüyüş ürünlerimizi tasarlayabiliyor ve size uzmanlığımızı sunabiliyoruz.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Normal Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Kullanım sıcaklığı

Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 21/01/2017 tarihli ISO 23537-1 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "ideal sıcaklıklar" belirtilir.
İdeal sıcaklık, tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği en düşük sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir kadın kullanıcı için belirlendi). Uyku tulumu seçerken dikkat etmeniz gerekenler

İdeal kullanım sıcaklığı nedir?

İdeal sıcaklık, tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği en düşük sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir erkek kullanıcı için belirlendi).

Bu ürünle nasıl daha az su tüketiyoruz?

Bu ürünü, kumaşına "dope-dyed" boyama uygulayarak çevresel etkisi azaltılmış bir şekilde geliştirdik. Kumaşları boyamak için çok fazla su kullanmak gerekir ayrıca boyama tanklarından çok fazla atık su boşaltılır. Çevresel etkimizi azaltmak için büyük parçalar halinde bir boyama yöntemi seçiyor ve renkleri ipin üretim sürecinde uyguluyoruz.

Bileşen

İç ve dış kumaş: %100 polyester | Dolgu: 200 g/m² yoğunluğunda %100 polyester.

Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler

Uyku tulumu sıcaklık üretmez ancak vücudun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Yorgun ve vücudunuz soğukken nemli ve soğuk tulumun içine girerseniz tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz! Dolayısıyla, bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu), kullandığı ekipmana (ısı yalıtımlı mat vb.), kıyafetine (çıplak, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar vb.) göre değişir.

Uyku tulumunuza girmeden önce uygulayacağınız küçük ipuçları:

Basit giyinin (Tek bir kat kıyafet yeterli). El ve ayaklarınızı ısıtın: Bunun için bere, eldiven, çorap, ısıtıcı ya da sıcak su torbası kullanın (kazara açılma durumu olmadığı sürece!).
Kaslarınızı gerin (tüketilen enerjinin %70'i ısıya dönüşür) ama soğuk hava oluşturabilecek hareketler yapmaktan kaçının. Bir çarşaf kullanarak uyku tulumunuzu daha seyrek yıkayabilirsiniz

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER