Uyku Tulumu - Pamuk - Kırmızı - Arpenaz 0°C

₺995

Bu uyku tulumu, kamp sırasında 0°C'ye kadar sıcaklıklarda rahatça uyumak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

0°C Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? İdeal rahatlık için en sıcak tutan pamuk bileşenli uyku tulumlarımızı sunuyoruz Yorgana dönüştürülebildiği için başlığı da uyarlayabilirsiniz 5 yıl garanti

Renk: Vişne çürüğü / GRİ
Beden: Beden kılavuzu
L
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Uygun sıcaklık

Uygun sıcaklık

İdeal sıcaklık: 0°C | Limit sıcaklık: -5°C

Uyku kalitesi

Uyku kalitesi

Başlıksız boyutlar: 200 X 80 cm | Boydan fermuar

Taşıma kolaylığı

Taşıma kolaylığı

Ağırlık: 2908 g | Hacim: 23 L | Taşıma çantası

Uyumluluk

Uyumluluk

Başka bir tulumla birleştirilebilir: Aynı tür uyku tulumuyla birleştirilebilir.

Bakım kolaylığı

Bakım kolaylığı

Makinede kolayca yıkanabilir, bakım talimatlarına uyun.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Uyku Tulumu - Pamuk - Kırmızı - Arpenaz 0°C
Uyku Tulumu - Pamuk - Kırmızı - Arpenaz 0°C
Uyku Tulumu - Pamuk - Kırmızı - Arpenaz 0°C

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Polyester Astar 100% Pamuk Ana kumaş 100% Polyester Taşıma çantası 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Uyku tulumunuzu önce ayak kısmından katlayıp kılıfına yerleştirerek kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz. Isı yalıtımı sağlayan şişme yapıyı korumak için kılıfı çıkarın ve kuru bir yerde saklayın.

TESTLER

Bu uyku tulumu, kasa fişi üzerinde belirtilen satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ikame ürünle değiştirilir. Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. 5 yıl süreli bu özel garanti, ancak ürün kasa fişi ile birlikte iade edildiğinde geçerlidir.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Kullanım sıcaklığı

Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 21/01/2017 tarihli ISO 23537-1 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "ideal sıcaklıklar" belirtilir.
İdeal sıcaklık, tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği en düşük sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir kadın kullanıcı için belirlendi). Uyku tulumu seçerken dikkat etmeniz gerekenler

İdeal kullanım sıcaklığı nedir?

İdeal sıcaklık, tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği en düşük sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir erkek kullanıcı için belirlendi).

Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler

Uyku tulumu sıcaklık üretmez ancak vücudun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Yorgun ve vücudunuz soğukken nemli ve soğuk tulumun içine girerseniz tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz! Dolayısıyla, bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu), kullandığı ekipmana (ısı yalıtımlı mat vb.), kıyafetine (çıplak, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar vb.) göre değişir.

Uyku tulumunuza girmeden önce uygulayacağınız küçük ipuçları:

Basit giyinin (Tek bir kat kıyafet yeterli). El ve ayaklarınızı ısıtın: Bunun için bere, eldiven, çorap, ısıtıcı ya da sıcak su torbası kullanın (kazara açılma durumu olmadığı sürece!).
Kaslarınızı gerin (tüketilen enerjinin %70'i ısıya dönüşür) ama soğuk hava oluşturabilecek hareketler yapmaktan kaçının. Bir çarşaf kullanarak uyku tulumunuzu daha seyrek yıkayabilirsiniz

Bileşen

İç kumaş: %100 pamuk | Dolgu: 350 g/m² yoğunluğunda %100 polyester.

ÜRÜNLERİN ÇEVRESEL ETKİLERİNİ KARŞILAŞTIRMA PUANI

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor