USB'li Güneş Paneli - 15W - SLR900

Ref No: 8581513

₺825

Bu güneş paneli, dağda trekking yaparken USB girişli harici şarj aletlerinizi şarj edebilmeniz için tasarlandı. Hafiftir ve az yer kaplar, taşıması kolaydır.

Antrenman ya da bivak sırasında kendi enerjinizi yaratarak trekking yaparken %100 bağımsız olun. (Güneş ışınları dengeli değilse akıllı telefonlarla kullanmayın)

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Güç

5V'de 15W maksimum güç

Çok işlevlilik

2 USB girişi - Saklama çantası - 2 sineklik

Ağırlık

400 g 

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

USB'li Güneş Paneli - 15W - SLR900

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana bileşen 50% Silisyum, 30% Silikon, 10% Etilen Vinil Asetat, 10% Polietilen Tereftalat Ana kumaş 100% Poliüretan - Kumaş Lifi Köpük 100% Poliüretan Elektrik devresi 100% PCBA Mermi kovanı 95% Akrilonitril Bütadien Stiren, 5% Paslanmaz Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kötü hava koşullarında güneş panelini kurutmanız ve herhangi bir ısı kaynağından uzak ve kuru bir yerde saklamanız güneş hücrelerinin ve kumaş korumanın zarar görmemesi için oldukça önemlidir.

Kullanıcı Talimatları

Hava alabilen yerlerde kullanmaya özen gösterin.

TESTLER

Tüm DECATHLON ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve tüm ekibin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen teknik ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.

Onaylayan

Bu güneş paneli, bağımsız bir test ekibi ve Trekking ekibimizin Asya ve Avrupa'da gerçekleştirildiği Trekking antrenmanlarında test edilip onaylanmıştır. Dikkat, akıllı telefonun güneş paneline doğrudan bağlanması önerilmemektedir, enerjide olabilecek dalgalanmalar telefonun güvenliğini tehdit edeceğinden şarjın durmasına neden olabilir. Telefon ve güneş paneli arasında ekstra bir şarj cihazının tampon görevi görmesi önerilmektedir.

TEKNİK BİLGİLER

Boyutlar

Katlı: 29 X 18 X 3,1 cm
Açık: 53 X 29 X 1.3 cm 

Güneş enerjisi teknolojisi

SUN POWER güneş hücrelerinin enerji dönüştürme verimliliği %19'dur

Bağlanabilirlik

A tipi tüm USB kabloları ile uyumlu 1 standart + 1 USB 2.0 girişi.
Panelin şarj gücü güneş ışınlarının yoğunluğuna göre değişkenlik gösterir, panellerin sırt çantasına takılı olduğu durumlarda güneş ışınları dengeli bir şekilde alınamayacağından akıllı telefonlarla kullanılması önerilmez, ayrıca akıllı telefonlarda, şarj gücünün dengesiz olduğu durumlarda şarj olmayı engelleyen bir güvenlik sistemi bulunur.
Bu tarz durumlarda telefon ve güneş paneli, harici bir şarj cihazı ile bağlanmalıdır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER