Tüplü Dalış Seyahat Çantası - 90 L - Siyah / Mavi

₺1.599

Ref No: 8385231

bU tüplü dalış seyahat çantası, tüplü dalış yapan, haftalık seyahatlerinde dalış ekipmanlarını yanında taşımak isteyenler için tasarlandı.

Bir haftalık tüplü dalış seyahati için tüm eşyalarınızı koyabileceğiniz ideal çanta. Sert yüzeyi, eşyalarınızın mükemmel şekilde korunmasını sağlar.

Renk: Karayip mavisi / Siyah
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺1599

ÜRÜN FAYDALARI

Kapasite

90 litre hacimli tekerlekli çanta (3,8 kg), tüm dalış ekipmanları için idealdir.

Darbelere karşı dayanıklılık

Isıyla şekillendirilmiş sert sırt bölgesi. Kapaklı cep + su geçirmez 2 dış cep

Yer kaplamama

Daha az yer kaplaması için kendi içine katlanabilen çanta (11 cm yükseklik).

Hafiflik

Ağırlık: 3,8 kg

Deniz suyuna karşı dayanıklılık

Tuz nedeniyle tutukluk yapmaması için plastik enjekteli ve metal fermuar.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Kaplama 75% Polietilen, 25% Poliüretan Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polietilen Kayış halat 100% Polipropilen Sırt kumaşı 100% Polyester

TESTLER

Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz ve teknik ortaklarımız tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.

Onaylayan

Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da DECATHLON Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: SUBEA tasarım ekibi, ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Hassas dalış ekipmanlarınızı bile koruyan ısıyla şekillendirilmiş sert dış yüzey

En hassas dalış ekipmanlarınızı bile koruyan ısıyla şekillendirilmiş sert dış yüzey. 90 L yarı sert bir çanta için düşük ağırlıktadır :4 kg'dan az. İdeal olanı, basınç regülatörü, dalış bilgisayarı, denge yeleği gibi en hassas ürünleri çantanın en dibine koyup, wetsuit'inizi bunların üzerine koymanızdır. Yan ve ön cepler, su geçirmez bileşene sahiptir. Bu nedenle, kağıtları ve dalış kartınızı rahatça koyabilirsiniz.

Su geçirmez iç bölme

Ana cebin ve kapak altında bulunan cebin kumaşı, dalış eşyalarını daha iyi yerleştirebilmeniz için su geçirmez yapıdadır. Islak halde çantaya koyulan dalış ekipmanlarınız, kapaklı cepte bulunan eşyaları ıslatmaz ve kuru kalırlar! Dalış seyahatleri veya günübirlik gezintiler için idealdir. Su geçirmez büyük eşya bölmesi, dışarıya su sızmasını da önler (örneğin araba içinde).

Eşyaların korunması ve az yer kaplama

Çantayı doldurmak istediğinizde çantanın alt kısmına yerleştirilmesi gereken sert bir kapak bulunur. Daha sonra U şeklindeki metal çekme sapını bu amaç için tasarlanan bölmeye sokmak gerekir. Bu çıkarılabilir kapak, taşıma sırasında ekipmanlarınızı daha iyi korumak için çantanın alt kısmını sertleştirir. Aynı zamanda çanta boş olduğunda daha az yer kaplamasını ve kolayca saklanmasını (örneğin yatak altında) sağlar.

Çanta boyutları

Uzunluk: 85 cm.
Genişlik: 36 cm.
Yükseklik: 33 cm.

Plastik enjekteli fermuar

Çantanın fermuarları, plastik enjekteli ve üst cep kısmı metal yapıdadır. Bu fermuarlar, metal fermuarlara göre tuza ve paslanmaya karşı çok daha dayanıklıdır. Aynı zamanda, kum içeri girerek fermuarı tıkamaz ve böylece fermuarın kırılma olasılığı önlenmiş olur. Dış koşullara karşı oldukça dayanıklı bir fermuardır.

SUBEA çantalarının hacmi nasıl ölçülür?

Çantanın hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana bölmesini ve tüm ceplerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.

Garanti

Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl.

Ağırlık

3.9 kg

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER