Tüplü Dalış INT / DIN Çevirici Adaptör

₺50

Çantanızdan hiç çıkarmayacağınız bu tüplü dalış aksesuarı DIN vanalı regülatörü dönüştürerek dalış regülatörünüzle dalabilmeniz için tasarlandı.

Dalış merkezi hangi tür dalış tüpü kullanıyor olsa da kendi basınç regülatörünüzü kullanmanız için çantanızda mutlaka bulunması gereken bir aksesuar!

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Farklı kullanım çeşitleri

Farklı kullanım çeşitleri

DIN vanaları INT vanalara çevirmeyi sağlar

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Şişe/gövde 100% Pirinç Conta 100% Poliamit

SAKLAMA TAVSİYESİ

Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısı kaynaklarından uzak ve kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Dalış için eğitmen onayı gereklidir.

Onaylayan

Teknik ortağımız: Planet Océan, Tribord'da bulunan 5 yıldızlı PADI sertifikalı bir dalış merkezidir. Merkezde tüm yıl boyunca TRIBORD ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte üretim sürecinden başlayarak prototiplerin denenmesine ve uzun süreli kullanım testlerine eşlik eder. Yıl boyunca, başlangıç seviyesinden itibaren eğitim gören tüm dalgıçlar bu sürece dahil olur.

TEKNİK BİLGİLER

Teknik özellikler

AN10 conta ile birlikte satılır.
Çap: BTR 8 mm alyan anahtarı.
EN ISO 12209 standardına uygundur.

Günlük bakım

Regülatörünüzü temizlemek ya da yağlamak için hidrokarbür içerikli ürün ya da solvent asla kullanmayın. İtici gazlar plastik malzemeye zarar verebileceğinden, asla aerosol bombası kullanmayın.
Ek yerlerini yağlamak ve kullanım ömrünü uzatmak için bir silikon yağı kullanın.

Regülatörlerin bakımı

SUBEA-TRIBORD, regülatörlerinize her iki senede bir bakım ve her sene en azında bir kere görsel inceleme yaptırmanızı öneriyor. Her iki işlemin de SUBEA-TRIBORD sertifikalı atölyelerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Özellikle yoğun bir sezondan sonra (100 dalıştan fazla) ya da uzun saklama döneminden sonra bakım yaptırmanız önemle tavsiye edilir.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor