Titreşimli Masaj Topu Ve Titreşimli Masaj Rulosu

Ref No: 8544390

₺280

Ekiplerimiz yoğunluğu ayarlanabilen titreşimli bu ürünü spor sonrasında sırtınıza, ensenize ve baldırlarınıza rahatça masaj yapabilmeniz için tasarladı

Spor sonrası masaj yapmak mı istiyorsunuz? Bu ürün 3 seviyede ayarlanabilen titreşimleri sayesinde eksiksiz ve size özel bir masaj sunar.

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Çok işlevlilik

Sırtınıza ya da baldırlarınıza masaj yapabilmeniz için çift top ya da mini rulo

Titreşim

3 seviyeli titreşimleri sayesinde daha etkilidir ve daha kolay kullanılabilir.

Kullanım kolaylığı

Zeminde ya da duvara dayanarak rahatça masaj yapmanız için ideal!

Taşıma kolaylığı

Bu ürünü küçük yapısı sayesinde istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Titreşimli Masaj Topu Ve Titreşimli Masaj Rulosu
Titreşimli Masaj Topu Ve Titreşimli Masaj Rulosu
Titreşimli Masaj Topu Ve Titreşimli Masaj Rulosu
Titreşimli Masaj Topu Ve Titreşimli Masaj Rulosu

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Yapı 100% Akrilonitril Bütadien Stiren Kaplama 100% TPR Motor 100% Çelik Sopa 100% Batarya - Li Po Vida 100% Paslanmaz Çelik Board 100% Bakır Kablo 100% Termoplastik Poliüretan Köpük

Bakım tavsiyesi

Islak bezle temizleyin.

TEKNİK BİLGİLER

Kullanıcılar sayesinde en iyi hale gelen tasarım

Mühendislerden ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz bu ürünü sizler için tasarladı ve üretti. Kullanıcılar ve fizyoterapistler sayesinde gerçekleştirdiğimiz testler sonucunda en iyi hale gelmiştir. 3 farklı titreşimin yoğunluğu ve hızı sporcuların tüm ihtiyaçlarını karşılaması için idealdir.
İdeal ergonomi için bu ürünün yapısı kullanıcılardan gelen geri bildirimlerimiz sonucunda denenmekte ve değiştirilmektedir.

Titreşimli çift masaj topu neden kullanılmalıdır?

Titreşimleri sayesinde daha az yorularak daha etkili bir şekilde masaj yapabilirsiniz. 3 farklı seviyedeki titreşimleri sayesinde ürünümüz vücudunuzun farklı bölümlerine uygundur. Ensemize ve baldırımıza aynı seviyedeki titreşimle masaj yapamayız!
Ayrıca titreşimli çift masaj topunu istediğiniz bölgelerde titreşimsiz kullanabilirsiniz.

Çift masaj topuyla hangi kaslara masaj yapabilirim?

Titreşimli çift masaj topumuz çok işlevli olması için geliştirilmiştir. Seçtiğiniz titreşim seviyesi ile vücudun birçok bölümüne uyum sağlar. Düşük yoğunluklu titreşimi ile ensenize, titreşimsiz haliyle sırtınıza, düşük ya da orta seviye titreşimle ise omurganıza masaj yapabilirsiniz. Baldır ve kalça gibi bacak kaslarınızda daha derine ve yoğun bir şekilde masaj yapabilmek için daha yüksek bir titreşim seviyesi tercih etmelisiniz.

Titreşimli çift masaj topu nasıl kullanılır?

Bu çift masaj topu mini masaj rulosu olarak kullanılabilir. Oldukça kullanışlıdır ve ellerinizle hatta vücut ağırlığınızı kullanarak vücudunuzun farklı bölümlerine masaj yapabilmenizi sağlar. Omurganıza masaj yapmak için duvara yaslanabilirsiniz.
Antrenmanınızın hemen ardından, akşamları hatta ertesi gün masaj yapabilirsiniz.
Daha fazla örnek ve antrenman için sizi videolarımızı izlemeye davet ediyoruz.

Avantajı: tetik noktası modu

Tetik noktalarını biliyor musunuz? Bunlar kaslarınızın gerildiği noktalardır. Masaj yaparak kaslarınızın açılmasını sağlayabilirsiniz. Antrenmandan sonra eksiksiz bir şekilde masaj yapabilmeniz adına tasarım ekiplerimiz bu ürüne tetik noktası modu da eklemiştir. Çok basittir: Yanda bulunan çıkıntısını gergin bölgelerinize masaj yapmak için kullanın.

Boyutları nelerdir?

Çap: 7,9 cm
Uzunluk: 14,7 cm

En iyi şekilde nasıl toparlanacağım?

Antrenmandan sonra en iyi şekilde rahatlama için titreşimli masaj topunu bir enerji içeceği, protein bar, kompresyon ya da elektrostimülasyon cihazı ile birlikte kullanın.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER