Çocuk Kolluk / Kemer - Koyu Mavi - TISWIN

₺130

Yüzmeyi keşfeden 15 - 30 kg ağırlığındaki çocuklar için tasarlandı.

Modüler 3 parçası sayesinde Tiswim, yatay ve dikey pozisyonlardaki farklı yüzme aşamalarında seviyesi ne olursa olsun çocuğun yüzmesine yardımcı olur. Bir yetişkinin gözetimi altında kullanılmalıdır.

Renk: Petrol mavisi / Neon mercan
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Farklı kullanım çeşitleri

Farklı kullanım çeşitleri

Çocuğun yüzme seviyesine uygun olacak şekilde 3 farklı kullanım imkanı bulunur

Yumuşaklık

Yumuşaklık

Polyester iç yüzeyi ile daha yumuşaktır ve daha fazla rahatlık sağlar

Yüzdürmeye yardımcı

Yüzdürmeye yardımcı

EN 13138-1 standardına uygundur, 50 newton batmazlık seviyesi

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Çocuk Kolluk / Kemer - Koyu Mavi - TISWIN
Çocuk Kolluk / Kemer - Koyu Mavi - TISWIN
Çocuk Kolluk / Kemer - Koyu Mavi - TISWIN

TEKNİK BİLGİLER

Yenilikçi bir kolluk neden kullanılmalıdır?

Çocuğunuz için suyun üzerinde kalmayı sağlayabilecek ve yüzme seviyesine uygun yardımcı ürünün bulunması zor olduğundan, Nabaiji Tiswim adlı ürünü tasarladı. Bu yenilikçi kolluk modüler yapısıyla, çocuğunuzun suyun keyfini çıkarmasının yanı sıra güven içinde hareket etmesini ve ilk yüzme hareketlerini yapabilmesini sağlar.

Tiswim kolluk - kemerin 3 kullanım şekli nedir?

Adım 1 / Başlangıçta, Tiswim'in bütün parçaları kullanılır ( kolluklar + ön kemer)
Adım 2 / Dikey şekilde hareket etmeye başlamak için kolluklar tek başına kullanılır
Adım 3 / Sırtta tek başına yer alan kemer, yüzücü pozisyonunun keşfedilmesi (yatay) ve ilk yüzme hareketlerinin yapılmaya başlanması.

Kolluk - kemer göğüs pozisyonunda nasıl ayarlanır?

Karın bölümünü karnın üst kısmına yerleştirin, bu sayede ürün çocuğun göğüs bölgesinin alt bölümünü kavrayacaktır. Normal bir şekilde bağlayın, ürünü çocuğunuz giyerken şişirin, çok şişirmemeye dikkat edin. Kemer çocuğunuzun beden yapısına mükemmel uyum sağlayacaktır.

Kemeri karın pozisyonunda vücudun hangi bölgesine takmalıyım?

Karnın üst bölgesine kolayca yerleştirilir. Kolluk kemeri çocuğunuzun göğüs bölgesine yerleştirmemeye dikkat edin, aksi takdirde ürün çok yüksekte olacak ve yeterli kavramayı sağlamayacaktır. Suyun üstünde kalan bölümünün göğsünün alt kısmında kalabileceği alçak bir pozisyonu tercih edin.

Tiswim'in farklı bölümleri nasıl şişirilir?

Farklı gelişim seviyeleri farklı şişirme seviyelerini gerektirir.
Kolluklar her zaman maksimum seviyede şişirilmelidir. İkinci bölümünü ürün çocuğunuzun koluna takılıyken şişirin.
Kemerin karın pozisyonunda şişirilmesi çocuğunuzun boyuna ve vücut yapısına uygun olmalıdır.
Kemer sırt pozisyonunda kullanıldığında çocuğa giydirilmeden önce fazla şişirmemeye dikkat edilerek normal seviyede şişirilmelidir.

Karın bölgesinin şişirme seviyesini çocuğuma göre nasıl ayarlayacağım?

Herkesin vücut yapısı farklı olduğundan Tiswim'in karın bölümünün şişirme seviyesi çocuğun vücut yapısına göre ayarlanabilir.
Kemerin sıkma sistemini çocuğunuzun vücut yapısına mükemmel şekilde uyum sağlayabilmesi için ürünü şişirmeden önce çocuğunuza giydirerek ayarlayın. Ardından ürünü şişirin.

Ürünü karın pozisyonunda yerleştirdiğimde neden çocuğumun çenesine kadar çıkıyor?

Karın bölümü çoğu zaman çok fazla şişirilir ya da kemer yanlış şekilde yerleştirilir.
Kemeri çocuğunuzun karnının üst bölümüne düzgün bir şekilde yerleştirin ve karın bölgesini çocuğun vücut yapısına uygun olacak şekilde şişirin.

Çocuğum neden sırt üstü düşüyor?

Çocuğunuz arkaya doğru gidiyorsa bu durum karın bölgesinin hacminin vücut yapısına uygun olmadığı anlamına gelir.
Yenilikçi kolluk - kemerden tam anlamıyla faydalanabilmek için çocuğunuzun motor becerilerinin ve yüzme seviyesinin dengesini koruması ve başını dik tutabilmesi amacıyla yeterince gelişmiş olması gerekmektedir.
Çocuğunuz her zaman arkaya doğru düşüyorsa dengesini bulabilmesine yardımcı olmak adına karın bölgesinin şişirme seviyesini artırmaktan çekinmeyin.

Çocuğum neden öne doğru düşüyor?

Hayır, kolluklar doğru bir şekilde takılırsa çocuğunuz öne doğru düşmeyecektir. Yenilikçi kolluk - kemerden tam anlamıyla faydalanabilmek için çocuğunuzun motor becerilerinin ve yüzme seviyesinin dengesini koruması ve başını dik tutabilmesi amacıyla yeterince gelişmiş olması gerekmektedir.
Bu nedenle çocuğunuzun beden yapısı çok küçükse ve desteğe ihtiyaç duyuyorsa karın bölgesinin şişirme seviyesini suya biraz daha batacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kolluk - kemer sırt pozisyonunda nasıl ayarlanır?

Üçüncü aşamada çocuk kemer sırtında takılıyken suyun içinde yatay durmayı keşfedebilir. Bu aşama için sırt bölümünün çok fazla olmamak kaydıyla uygun seviyede şişirilmesi ve ardından kemer çocuğa giydirilerek normal seviyede sıkılması gerekmektedir. Daha fazla rahatlık için koruma bölgelerini kayışların altına düzgün yerleştirmeyi unutmayın.

Kolluk kaynaklı tahrişler nasıl önlenir?

Su üstünde kalmaya yardımcı ürünler çocuğunuzun yaptığı antrenmanın seviyesine ve suyun içinde geçirdiği süreye göre tahriş oluşumuna neden olabilir. Bu rahatsızlığın önüne geçmek adına Tiswim yenilikçi kolluk - kemerin altına bir üst giyilmesini öneriyoruz.

Kolluğun havası neden iniyor?

Tüm kolluklarımız tek yönlü, kapaklı bir valfe sahiptir. Yine de kullanım sırasında ürünün havasının indiğini fark ederseniz tıpaların düzgün bir şekilde kapatıldığından ve tek yönlü tıpanın kapağının deforme olmadığından emin olmalısınız. Emin olmak için ürünü ilk kez şişirmeden önce sert bir şekilde bir kaç kez tekrar ederek tıpaları parmaklarınızla sıkın. Ardından ürünü maksimum seviyede şişirerek sibopun valfe düzgün yerleşmesini sağlayın.

Çocuğum Tiswim ile suya atlayabilir mi?

Evet ancak dikkat edin! Ürün doğru bir şekilde takıldı ve şişirildiyse çocuğunuz suya atlayabilir ve kollarında ya da çenesinde tahriş oluşmadan suyun keyfini çıkarabilir. Yine de suyun derinliğine dikkat edin, kolluklar yüzme yardımcısı ürünlerdir, çocuğunuz boyunu aşan derinlikteki sulara atlamamalıdır. Ürünün tüm parçaları kullanılırken çocuğunuz suya atlamaktan çekinmiyorsa daha fazla hareket özgürlüğü sağlamak için ürünün karın bölgesini çıkarabilirsiniz.

Çocuğum 15 kg altındaysa Tiswim kolluğu kullanabilir miyim?

Hayır, Tiswim yenilikçi kolluk güvenlik açısından 15 - 30 kg ağırlığındaki çocuklar için idealdir. Bu kilonun altındaki çocuklarda kolluk çok büyük olacak ve rahatça yüzmelerini önleyecektir. Bu nedenle hareketlerini kontrol edemeyecekler ve kendilerini toplamaya fırsatları olmadan arkaya ya da öne doğru düşeceklerdir. Kötü sürprizlerle karşılaşmamak için bu standartlara dikkat etmeyi unutmayın.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

İç katman 100% Polivinil Klorür - Ftalat İçermez Dış katman 50% Poliamit, 50% Polyester Köpük 100% Polietilen Toka 100% Polioksimetilen Kayış halat 100% Polipropilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Güneş almayan kuru ve havadar bir yerde muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

Bir yetişkinin gözetimi altında kullanılmalıdır.

TESTLER

Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. .

Onaylayan

Nabaiji Tiswim yenilikçi kolluk - kemer, yüzmeyi öğrenmeye yardımcı EN 13138-1 yüzerlik standardına uygundur.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

Manual

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER