Tenis Raketi - BABOLAT PURE PRO

Ref No: 8624755

₺4.500

300 g ağırlığa sahip bu tenis raketi güçlü ve dengeli vuruşlar arayan ileri seviyedeki oyuncular için tasarlandı.

Yeni Babolat Pure Drive, çok yüksek güç için enerji geri dönüşünü artıran HTR (Yüksek Burulma Direnci) teknolojisiyle tasarlandı.300 gr versiyonu

Renk: MAVİ / KOYU MAVİ
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Güç

645cm² kafa çapı.LHTR sistemi, daha fazla güç için yüksek burulma direnci sağla

Denge

32,5 cm denge. Yüksek ataleti, mükemmel darbe kararlılığı sağlar.

Titreşimleri azaltan yapı

SWX PURE FEEL tasarımı sayesinde titreşimleri azaltır.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ani ısı değişimlerinden uzak tutun.

Onaylayan

Lucas Pouille, Fabio Fognini, Garbine Muguruza, Amanda Anisimova, Sofia Kenin

TEKNİK BİLGİLER

Ağırlık (kordajsız raket)

300 gram
Ağırlık: Aslında kütle, gram cinsinden ölçülür. Ağırlık da raketin atalet momentini, kontrol edilebilirliğini, dengesini ve topa enerji iletme kapasitesini (güç) denge ve uzunluk kadar etkileyen bir unsurdur. Raketler ağırlaştıkça daha yüksek enerji iletimi sağlarken kontrol edilebilirlik azalır. Buna karşın raket hafifledikçe kontrol edilebilirlik artarken topa iletilen enerji miktarı azalır.

Denge (kordajsız raket)

32 cm

Denge: Raketin denge noktası alt kısmından ölçülerek (sap) santimetre cinsinden verilir. Bu değer arttıkça (dengeli kafa çapı) raketin vuruşlara karşı gücü ve dengesi artar, ancak kontrol edilebilirlik düşer. Aksi biçimde bu değer küçüldükçe (dengeli sap) kontrol edilebilirlik artar ancak güç ve denge azalır.

Kafa çapı

645 cm²

Kafa çapı: Raketin kafa çapını cm² cinsinden niteler. Raketin tolerans ve gücü üzerinde etkiye sahiptir. Kafa çapı büyüdükçe raketin güç ve toleransı artar, ancak hakimiyet hissi azalır. Buna karşın kafa çapı küçüldükçe hakimiyet hissi artar, ancak raketin güç ve toleransı azalır.

RA

72 Ra
Ra: Raketin sertlik derecesini, yani vuruşlardaki deformasyon kapasitesini belirtir. Raketin sertliği artıkça (yani Ra yükseldikçe) vuruşlardaki deformasyon azalır. Ayrıca vuruş anında kaybolan enerji miktarı minimuma iner ve bu enerji kordaj vasıtasıyla topa iletilir. Bir raket ne kadar sertse o kadar güçlüdür de denebilir.

Atalet Momenti (kordajsız raket)

SW = 290
Atalet momenti : Her şeyden önce raketin kontrol edilebilirliğini ve enerjiyi topa iletme kapasitesini (güç) belirler. Atalet momenti ne kadar yüksekse raketin gücü o kadar artar, ancak kontrol edilebilirlik azalır. Buna karşın atalet momenti ne kadar düşükse raket o kadar kontrol edilebilirdir, ancak bu durumda raketin gücü azalır. Atalet momentini büyük oranda raketin ağırlığı, uzunluğu ve dengesi belirler.

Kordaj boyutu

16 x 19

Kordaj boyutu: Dikey tel sayısı x yatay tel sayısıdır. Tel sayısı ne kadar çoksa raket o kadar "kapalı" ne kadar azsa o kadar "açıktır."Kordaj düzeni ne kadar sıksa hakimiyet hissi o kadar artar, ancak güç ve falso hissi azalır. Buna karşın kordaj düzeni ne kadar açıksa falso ve güç hissi artar, ancak hakimiyet hissi azalır.

Uzunluk

68,5 cm

Uzunluk: Raketin, sapın alt kısmından kafanın en üstüne kadar santimetre cinsinden ölçülen boyudur. Raket büyüdükçe güç hissi artar, ancak kontrol edilebilirlik azalır. Buna karşın raket boyu kısaldıkça hakimiyet artar, ancak güç hissi azalır.

Çerçeve Kalınlığı

Çerçeve Kalınlığı (mm) : 23/26/23

HTR Sistemi

Çerçevenin sağlamlığını artıran yüksek burulma direnciyle (HTR) tasarlanan bu sistem, vuruşlarınızı yüksek bir güç ve enerji ile yapmanızı sağlar.

SWX Pure Feel

Genişletilmiş "SMAC" teknolojisini içeren yeni teknoloji. Düzene entegre edilmiş bu son teknoloji titreşim filtreleme sistemi, rakipsiz bir top vuruşu hissi ve her atışta benzersiz bir ses sağlar.

Elliptic Frame (Elips Gövde)

Elips şeklindeki gövdesi daha güçlü vuruşlar için optimal direnç ve sertlik sunar.

FSI Power Teknolojisi

Çerçeve ve kordaj arasındaki etkileşimi kolaylaştıran sistem. 16 x 19’luk açık kordaj deseni ve elmas şeklindeki gromet delikleri, merkezi genişleterek daha yüksek güç kazanımı sağlar.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER