Tekrar Kullanılabilen İlk Yardım Battaniyesi

₺240
Birim fiyat ₺87,92M2

Ref No:

8572289

Bu tekrar kullanılabilen ilk yardım battaniyesii sizleri ihtiyaç anında soğuğa ya da sıcağa karşı koruması için tasarlandı.

Sizi sıcaktan ya da soğuktan daha iyi korumak için tekrar tekrar kullanılabilecek şekilde geliştirilen bu FORCLAZ ilk yardım battaniyesi hem zeminden gelen soğuğu hem de hamaktayken rüzgarı keser.

Teslimat Seçenekleri

Adrese Teslimat
Mağazaya Teslimat Ücretsiz

ürün faydaları

Kullanım kolaylığı

İki farklı yüzü iki farklı işleve sahiptir. Saklama çantasının içine katlanabilir

Tekrar kullanılabilir

Bu ilk yardım battaniyesi tekrar tekrar kullanılabilir

teknik bilgiler

TURUNCU YÜZ

Dış turuncu yüzü sıcağı korur: olası hipotermi risklerini önler. Vücut ısısını muhafaza ederek, rüzgardan ve nemden korur.

GÜMÜŞ RENGİ KISIM

Dış yüzeydeki gümüş rengi kısım serin tutar ve güneş ışınlarına karşı korur: serinliği muhafaza eder (araba, çadır, vb.)

BOYUTLAR

130 cm X 210 cm
kalınlık 38µm

KULLANIM TALİMATI

Boğulmamak için battaniyeyle başınızı örtmeyin. Fırtınada, yanıcı materyallerin ve tıbbı cihazların yakınında kullanmayın (örn: DSA). Delmeyin veya kesmeyin. Kuru bir yerde saklayın.

Ağırlık

0.167 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana bileşen 100% Yüksek Yoğunluklu Polietilen Cep 100% Polietilen Tereftalat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Uzun süreli saklama sırasında kuru ve ışık almayan bir yerde muhafaza edin.

TESTLER

Tüm DECATHLON ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. FORCLAZ olarak biz bu testleri dağlık arazide ve tasarım merkezimizde bir mühendis ekibi ile gerçekleştiririz. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve tüm ekibin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen teknik ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.

Onaylayan

Trekking tutkunu müşterilerimiz DECATHLON Creation test platformumuzda buluşmaktadır: https://testproduit.decathlon.fr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz