Erkek Basketbol Forması - Gri - T500

₺95

Bu forma, basketbol oynayan tasarımcılarımız tarafından orta seviyede basketbol antrenmanı ve ısınma hareketleri yapan kullanıcılar için tasarlandı.

Bu forma basketbol antrenmanlarına uygundur. Hafif ve nefes alan yapısı sayesinde teri kolayca dışarı atar! Kesimi sayesinde hareketlerinizi özgürce yapabilirsiniz.

Renk: Açık gri / Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Teri dışarı atma özelliği

Teri dışarı atma özelliği

Teri emen ve dışarı atan kumaş.

Hafiflik

Hafiflik

Hafif bileşeni antrenman sırasında maksimum rahatlık sağlar!

Hareket serbestliği

Hareket serbestliği

Vücuda oturan kesimi ile rahatlığın yanı sıra hareket özgürlüğü de sağlar.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Roba 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bu ürünü kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra yıkamak ve kurutmak için spor çantanızdan çıkarın.

TESTLER

Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler ürünün kalite standartlarımıza uygun olduğunu gösterir.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Basketbol antrenmanları ve maçları için neden bir forma seçilmelidir?

Bu basketbol forması hafif ve nefes alan çift bileşeni sayesinde antrenman sırasında benzersiz rahatlık sağlar. Yuvarlak yakası ve 2018 modelinden daha ince olan askıları ile daha tarz olmanızı sağlayacak! Sentetik kumaş (%100 polyester), terin cilt yüzeyinde kalmasını önleyerek dışarı atılmasını garanti eder (standart protokole uygun olarak laboratuvar testlerinde 5 üzerinden 4 yıldız almıştır).

Hareket özgürlüğü: antrenmanlarınız için ideal çok rahat yapıda ürün!

Bu basketbol forması omuzların dönüşüne uygun kolevlerine sahiptir. Antrenman sırasında kullanıcının hareketlerinde rahatlık ve tüm atışlarda kolaylık sağlar.

Tarmak basketbol ürünlerini kim tasarlar?

Tarmak, basketbol antrenmanı için tasarlanmış ürünlerin geliştirilmesi amacıyla çalışan tutkulu bir ekiptir. Ürün gamında bulunan ürünlerin tamamı basketbol oyuncularının ihtiyaçlarına cevap vermek ve antrenman yaparken ve basketbol oynarken maksimum keyif almalarını sağlamak için tasarlandı.

TARMAK ürünlerinin tamamının gerçek kullanım koşullarında test edildiğini biliyor musunuz?

TARMAK ürünlerinin tasarım ekibi, Fransa'nın Kuzeyinde bulunan Kipstadium'da faaliyet gösterir. Basketbol antrenmanı sırasında sporculara daha uzun süreli bir rahatlık sunmak için çalışır. Tüm ürünlerimizde teri dışarı atma ve dayanıklılık gibi özellikleri onaylanmış bileşenler kullanılmıştır. Modellerimizin tamamı birkaç hafta boyunca basketbol oynayan kullanıcılar tarafından gerçek kullanım koşullarında test edilmiş, onaylanmış ve görüşleri doğrultusunda geliştirilmiştir.

Doğru ürünleri seçin, antrenman yapın... Basketbol hakkındaki tüm spor önerilerimizi keşfedin!

Tarmak başlangıç seviyesinde ya da düzenli olarak yaptığınız basketbol antrenmanlarınızda size eşlik edecek. Antrenman yapmak, doğru ürünleri seçmek ve tek başınıza ya da etrafınızdakilerle eğlencenin tadını çıkarmak için önerilerimizi keşfedin! https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor