Su Geçirmez Termos Çanta Kılıfı - 35 L

₺130

Bu ürün Quechua Doğada Yürüyüş Fresh Compact 35L soğutucunuzun, su sızdırmaz olmasını sağlamanız veya bölmelere ayırmanız için tasarlandı.

Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Quechua Fresh Compact 35L soğutucunun iç kısmının su sızdırmaz olmasını sağlamak. Yiyecekleri ayırmayı ve soğutucunun daha hijyenik olmasını sağlar

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Su geçirmezlik

Su geçirmezlik

TPU laminasyonlu kumaşı ve su sızdırmaz dikişleri ile mükemmel su sızdırmazlık.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Quechua Compact Fresh 35 L soğutucunun iç kısmına kolayca takılabilen 4 kanca

Yer kaplamama

Yer kaplamama

Hafif ve az yer kaplayan polyester kumaş (140 gram).

TEKNİK BİLGİLER

Hacim ve uyumlu soğutucu

Quechua Compact Fresh 35 Litre ve 36 Litre, (eski model) soğutucularla uyumludur. Bu su sızdırmaz çantayı Compact Fresh 35 Litre soğutucu için tasarladık. Bu çantanın 4 kancası soğutucuya daha iyi oturabilmesi adına 4 elastik tokaya mükemmel şekilde takılır.

Kullanım önerileri

Su sızdırmaz yapıdaki bu ürüne suyun soğutucunun içine akmasından endişelenmeden buzlarınızı koyabilirsiniz. Bu çanta soğutucunuzun kirlenmesini de önlediğinden ürününüzü sık sık temizlemenize gerek kalmaz.
Ayrıca meyve, sebze, et gibi farklı türdeki yiyeceklerinizi bölmeler oluşturarak ayrı ayrı yerleştirebilmenizi sağlar. Son olarak çantanızı piknik sonunda çöp torbası olarak kullanabilirsiniz.

Su sızdırmazlık

Bu çanta tamamen kapanmaz, üst kısmı açık kalır.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Kaplama 100% Termoplastik Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ürününüzü kuru ve temiz bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Bu ürünü saklamadan önce yıkamanız ve kurutmanız önerilmektedir.

Kullanıcı Talimatları

Compact Fresh 35 L ve 36 L soğutucularla uyumludur.

TESTLER

Bu ürün kurum içinde test edilmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca yiyeceklerle temas eden unsurlar konusunda uygulanan standartlara da uygundur.

Onaylayan

Fransa'da, Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz Quechua ürünlerini hayal eder, düşünür ve tasarlar. Ürünlerimizi, rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Jura, Auvergne, Alpler, Provence... Mümkün olan her bölgede ve her hava koşulunda ürünü kullanırız. Fikir alışverişi yaparak geçirdiğimiz anlar bizim için oldukça değerlidir, böylece sizin görüşlerinizi öğrenerek gelecekteki ürünlerimiz için adım atmış oluruz!

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER