DECATHLON

Stick Güneş Kremi - SPF50+ - 25 G - Sport

₺320
Birim fiyat ₺12.800KG
Ref. : 8754133

"SP50+ stick güneş kremi, suya ve tere karşı çok dayanıklıdır, küçük ceplere sığar (25 g), okyanus sularına zarar vermez. Spor aktiviteleriniz boyunca güneş koruması sağlar.

Güneşe karşı yüksek koruma (SPF50+) sunan bu stick güneş kremi tüm spor antrenmanlarında ve cilt tiplerinde yüzü ve vücudu korumak için tasarlandı.

SPF 50 Stoğu Azalıyor!
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Güneşe karşı koruma

SPF50+ Çocuklar ve yetişkinler. . Yüksek UVA / UVB koruması

Suya dayanıklılık

Suya karşı çok dayanıklı Tüm su aktiviteleriniz boyunca sizi korur.

Tere karşı dayanıklılık

Tere karşı çok dayanıklıdır. Tüm spor aktiviteleriniz boyunca sizi korur.

Nemlendirme özelliği

Nemlendirici formülü dermatolojik olarak test edilmiştir.

Taşıma kolaylığı

Çok küçük düz yapısı sayesinde daha kolay taşınabilir.

ürün fotoğrafları

Stick Güneş Kremi - SPF50+ - 25 G - Sport
Stick Güneş Kremi - SPF50+ - 25 G - Sport
Stick Güneş Kremi - SPF50+ - 25 G - Sport
Stick Güneş Kremi - SPF50+ - 25 G - Sport

teknik bilgiler

Hawaii yasalarına uygun

Hawaii Eyaleti, su altı ekosisteminin korunması amacıyla 1 Ocak 2021 itibariyle yürürlüğe giren Hawaii Yasası'nı onaylayarak güneş kremlerinde çeşitli kimyasalların kullanımını yasaklamıştır.
Yasa, oksibenzon ve oktinoksat gibi güneş kremlerinde sıklıkla kullanılan ve mercanlara zarar vererek onları yok etme kapasitesine sahip çeşitli kimyasal maddeleri kapsamaktadır.

Okyanusa saygılı

Decathlon bu konuda çalışmalar yapmaktadır, ürünü çevresel, özellikle su altına olan etkisini azaltacak şekilde geliştirmiştir.
Formüller, bağımsız bir laboratuvar tarafından ISO 10253 / ISO 8692 standardına göre algler ve mercanlar üzerinde ekotoksisite testlerinden geçmiştir.
Bu testlerin sonucunda formüllerimizin normal kullanım koşullarında deniz faunası ve florası üzerinde negatif bir etkisi olmadığı ortaya konulmuştur.

Menşe

Fransa'da üretilmiştir

Uygulama

Güneşe çıkmadan önce bolca ve homojen bir şekilde sürün ve en az 2 saatte bir tekrar uygulayın. Güneş ışınlarının en yoğun olduğu saatlerde güneşe çıkmamaya özen gösterin. Güneş yanığı özellikle çocuklarda tehlikelidir. Bebekler ve küçük çocuklar güneşe ve sıcağa maruz bırakılmamalıdır.

Kalite Taahhüdü (1/2)

Decathlon, uluslararası kozmetik düzenlemelerinin ötesine geçerek, piyasada ruhsatlı olsalar bile ürünlerimizde bulunmasını istemediğimiz tartışmalı 1000'den fazla maddeyi yasakladı. Örneğin, bilinen endokrin bozucular ve bazı koruyucular.

Kalite Taahhüdü (2/2)

UV filtreleri konusunda çok hassasız ve ürünlerimizde sağlığımıza veya çevreye fazlasıyla zararlı olduğu toksikoloğumuz tarafından onaylanan UV filtrelerinin yalnızca küçük bir kısmına müsaade ediyoruz.

Ağırlık

0.025 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Octyldodecanol, Helianthus Annuus (Ayçiçeği) Tohum Balmumu, Caprylic/Capric Trigliserit, Setil Alkol, Dicaprylyl Karbonat, Cera Alba (Beeswax), Dicaprylyl Karbonat, Cera Alba (Balmumu), Butyrospermum Parkii (Shea) Tereyağı Özü, Dietilamino Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Dietilheksil Butamido Triazon, Hidrojene Hint Yağı, Bis-Etilheksiloksifenol Metoksifenil Triazin, Etilheksil Triazon, Gliseril Behenat, Dibütil Lauroil Glutamid, Dibütil Etilheksanoil Glutamid, Benzotriazolil Dodesill P-Cresol, Titanyum Dioksit, Parfüm (Koku), Polihidroksistearik Asit, Helianthus Annuus (Ayçiçeği) Tohum Yağı, Alümina, Stearik Asit, Tokoferol, Beta-Sitosterol, Skualen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Açıldıktan sonra 12 ay içinde kullanın.

Kullanıcı Talimatları

3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

TESTLER

Bağımsız bir laboratuvar tarafından kozmetik standartlarına uygun olarak test edilmiştir.

Onaylayan

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kullanımda test edilmiştir.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz