Spor Çorabı - Orta Boy Konçlu - 3 Çift - Siyah - RS 900

₺90
Miktar başına Fiyat ₺30unit

Ref No: 8522790

İleri seviyede tenis oynayan, kavrama, dayanıklılık ve maksimum rahatlık sunan bir çorap arayan kullanıcılar için tasarlandı.

Spor için özel olarak tasarlanmış bu kalın çorabın tamamında benzersiz kavrama sağlamak ve oyun sırasında kullanıcıya rahatlık sunmak için 2 adet elastik ip bulunur. 3 çift olarak satılır.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺90

ÜRÜN FAYDALARI

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Yoğun yapılı dokuması sürtünmelerden doğacak aşınmalara karşı dayanıklıdır.

Tahrişi önleme

Havlu ve pamuklu penye yumuşaklığı rahatlık sağlar. Havalandırma bölgeleri.

Destek

Ayağın orta bölümünü kavrar. Çorabın tümünde 2 elastik iplik bulunur.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Çorap 61% Pamuk, 35% Poliamit, 4% Elastan

TESTLER

Artengo çoraplarımız tenis kortlarında kullanılmadan önce birçok teste tabi tutulur: hem laboratuvarda hem de sahada bir çok testten geçirilmiştir. Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: zehirli madde kullanımı; UV ışınlarına, aşınmaya, tekrarlanan yıkamalara ve hızlandırılmış eskitme testine karşı dayanıklılık. Ürünler üzerinde yapılan saha testleri gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilir.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Kavrama

Artengo tenis çorabı ayağın su toplama riskini azaltmayı sağlayan kalın entegre havlu bileşene sahiptir. Uzun ya da kısa konçlu çorabın tamamını saran iki elastik iplik, ayağın ve bileğin mükemmel şekilde kavranmasını sağlar.

Vücuda uygunluk

Bu Artengo tenis çorabı, ayağın farklı bölgelerine uygun dokuması ile "sağ" ve "sol" ayak için özel olarak üretilmiştir. Ayağın ayakkabı içinde daha iyi "nefes alması" için çorap üzerinde hava alan dikişli dokuma bölgeleri bulunur.

Rahatlık

Antrenman sırasında daha fazla rahatlık sağlaması için tenis çorabının burun kısmındaki dikişler ayağın üstünde yer alır. Havlu bölgesinde daha kalın ve yumuşak olan kumaşı ayağın tamamında daha fazla dayanıklılık ve rahatlık sunar.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER