Spor Çantası - 35L - Siyah - Urban

Ref No: 8495886

₺540

35 litre hacimli bu çanta, şehir içinde yaptığınız spor amaçlı yolculuklarda kullanmanız için tasarlandı. Bu çanta seyahatlere de uygundur

Bisikletle ya da yürüyerek mi seyahat ediyorsunuz? Bu çanta sırt çantası gibi takarak işinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Ayarlanabilir hacmi sayesinde spor eşyalarınızı sezon boyunca taşıyın.

Renk: Siyah / Koyu haki
Beden: Beden kılavuzu
30L
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Kapasite

30 - 35 litre arasında genişletilebilir hacim | Kabin boy | Boyutlar =54 X29X27

Taşıma kolaylığı

Kullanışlı! Bu omuz çantası sırt çantası olarak da kullanılabilir.

Çok gözlü

6 bölme ile eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz. (3 ana göz).

Dayanıklılık

Ağırlığa ve aşınmaya karşı dayanıklı bileşen. Laboratuvarda test edilmiştir.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Spor Çantası - 35L - Siyah - Urban
Spor Çantası - 35L - Siyah - Urban
Spor Çantası - 35L - Siyah - Urban
Spor Çantası - 35L - Siyah - Urban
Spor Çantası - 35L - Siyah - Urban
Spor Çantası - 35L - Siyah - Urban
Spor Çantası - 35L - Siyah - Urban

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon olarak ürünlerimizin dayanıklı olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin aşınmasını onaylamak için kullanım testlerine tabi tutuyor, uzun ömürlü olacaklarından emin olmak için laboratuvar testleri de gerçekleştiriyoruz. Bu testler arasında yer alan Jerk testi sayesinde ürünün ağırlığa karşı dayanıklılığını (10000 döngüye kadar tekrarlanan hareket) onaylıyor, kumaş ve birleştirmelere ise çekme testi uyguluyoruz.

Onaylayan

KIPSTA SERTİFİKA KURULU NEDİR?
Kipsta Sertifika Kurulu saha testlerini uygulayan, deneyimli ve aşağıdakileri gerçekleştiren bir mühendis ekibinden oluşmaktadır: Ürünlerin kullanımıyla ilgili özel protokollerin ve testlerin uygulanması | Ürün özelliklerinin değerlendirilmesi için deneyimli ve gerekli seviyeye sahip test kullanıcılarının bulunması | Statik araçlar sayesinde sonuçların değerlendirilmesi.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

URBAN 35L spor çantasının tasarımı

Futbol oynayan tasarımcılarımız URBAN spor çantasını bisiklet, otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarıyla seyahat eden sporcuların sorunlarını çözmek için tasarladı. Hem kullanışlı hem de modası hiç geçmeyecek bu çanta günlük yaşantınızda ve seyahatlerinizde size eşlik edecek.

URBAN 35L spor çantası nasıl taşınır?

Bisiklet sürerken omuzda çanta taşımak kadar zor bir şey yoktur! Tasarım ekiplerimiz URBAN çantayı 3 şekilde kullanabilmeniz için tasarladı: spor çantası olarak omuzda, sırt çantası olarak hatta elde taşınabilir. Mükemmel ayarlama sunmak için askıları ayarlanabilir ve vücut yapınıza uyum sağlar.

URBAN spor sırt çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

Herkesin soyunma odasına kadar arabayla gitme gibi bir şansı yoktur ve kullanıcılarımız spor kıyafetlerinin yanı sıra günlük kıyafetlerini tek bir çantada taşımak zorunda kalabilir. Bu nedenle ekibimiz toplu taşıma araçlarında, kısa ya da uzun mesafe yolculuklara uygun olabilecek URBAN ürün gamını geliştirdi. Ürün gamımızda hem spor kullanıcılarının hem de seyahat edenlerin hobi amaçlı ya da günlük kullanımına uyum sağlayabilecek her türlü çanta bulunmaktadır.

Laboratuvar testleri

Bu çanta şeklini koruması, aşınmaya karşı dayanıklılığı, rengi, su tutmazlığı ve hatta sağlamlığı konusunda tasarım sürecinin başından sonuna kadar defalarca test edilmiştir.

Boyutlar ve ağırlık

Çantanın boyutları: 54 X 29 X 27 cm
Bu çanta 1150 gram ağırlığındadır

Kabin bagajı.

Bu çanta IATA standartlarına uygundur ve uçakla yolculuk ettiğiniz zaman kabine rahatça sığabilir. Kabin bagajı standartlarını içeren ağırlık ve boyut sınırlamalarının detaylarını öğrenmek amacıyla kullandığınız havayolu firmasına danışmanızı öneriyoruz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER