Sparring Boks Eldiveni - Siyah - 900

₺400

Bu boks eldivenleri özellikle sparring için eldiven arayanlar için tasarlandı.

Yumruk yapınıza oldukça uygun boks eldivenini keşfedin. Üç yoğunluklu köpük bileşene ve yenilikçi bağlama sistemine sahip BG 900 eldiven, sizi ve idman arkadaşınızı destekler.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Darbe emici özellik

Darbe emici özellik

Üç yoğunluklu köpük sayesinde sparring antrenmanında daha fazla darbe emicilik.

Eklem desteği

Eklem desteği

Bileği çevreleyen çift sıkma bandı sayesinde ideal bilek kavraması.

Havalandırma

Havalandırma

Elin hava alması için eldivenin iç tarafında mikro delikli poliüretan bileşen.

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

PU elastik kaplama sayesinde dayanıklılık ve yumuşaklık sunar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Sparring Boks Eldiveni - Siyah - 900
Sparring Boks Eldiveni - Siyah - 900
Sparring Boks Eldiveni - Siyah - 900
Sparring Boks Eldiveni - Siyah - 900
Sparring Boks Eldiveni - Siyah - 900

TEKNİK BİLGİLER

Elinizi mükemmel şekilde saran bir eldiven.

Bu eldiveni tasarlamak için DECATHLON SportsLab ile birlikte el anatomisi üzerine çalıştık. Bununla birlikte, elinizin doğal kıvrımlarına ve el yapınıza (baş parmaktan serçe parmağa doğru) mükemmel şekilde uyum sağlayan ergonomik bir eldiven geliştirdik. Böylece, köpük bileşen parmak eklemlerinizle sürekli temas eder ve vuruşlar sırasında size ideal bir darbe emicilik sağlar.

Benzersiz bilek kavraması!

İdeal bir bilek kavraması sunmak için eldivenin giyilmesini kolaylaştıran bir manşet elde etmek amacıyla köpük bileşeni eldivenden bileğe kadar uzattık. Çift sıkma bandı, kolay bir bağlama sunar ve el yapınıza mükemmel şekilde uyum sağlar. Bu bantlar, profesyonel eldivenlerin bağcıklarını taklit eden ancak hızlı giyip çıkarmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Silikon aksesuar, eldivenlerinizi daha kolay şekilde bağlamanızı sağlar.

Üç yoğunluklu köpük bileşen (DX3)

BG 900 eldivenle sparring antrenmanları için özellikle yoğun boks antrenmanlarınıza uygun bir eldiven sunuyoruz. Sizin ve idman arkadaşınız için daha fazla rahatlık ve özellikle daha fazla darbe emicilik sunmak amacıyla DX3 üç yoğunluklu köpük bileşene ve daha yumuşak bir kaplamaya sahip bir eldiven tasarladık:
- yumuşak iç köpük bileşen size daha fazla rahatlık sunar
- daha sert ara köpük bileşen darbeleri emer
- yumuşak dış köpük bileşen rakibinize atılan darbeleri azaltır

Sunmaktan gurur duyuyoruz...

başından beri tasarlanmış bir ürün. İlk istediğimiz şey daha fazla kavrama, rahatlık ve destek sağlayan bir eldivendi. Devamında ise 3 kişilik bir tasarım ekibi, SportsLab ile birlikte anatomik çalışmalar, çok sayıda prototip, tedarikçimizle iyi bir ilişki ve ileri seviyede 12 boksörle yapılan kullanım testleri yer aldı. Bu nedenle daha fazla destek için size ergonomik ve rahat bir ürün sunmaktan mutluyuz.

Neden bandaj ve iç eldiven giyilmelidir?

İdeal el ve eldiven desteği için kullanabileceğiniz ürün: - PARMAKSIZ İÇ ELDİVEN, giyip çıkarması kolaydır. Ellerinizin tahriş olmasını engeller ve teri emerek eldivenlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. VEYA
- BOKS BANDAJLARI, her boksörün aksesuarı! Bu bandajlar, teri tamamen emerek vuruşlarda (bilekler ve el tarağı) destek sağlar

HANGİ BEDEN SEÇİLMELİDİR?

Boks eldivenlerinin bedeni, tüm dünyada boks eldivenlerinin ağırlığını ifade etmek için kullanılan İngiliz ölçü birimi "Ons"un kısaltması OZ ile ifade edilir. Boksörler yaptıkları antrenmana göre kendi vücut ağırlıklarını göz önünde bulundurarak boks eldivenlerini seçerler: Daha fazla bilgi için beden tablosuna göz atın.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Poliüretan Ana kumaş 100% Poliüretan Manşet 100% Kauçuk - Kloropren - Neopren Astar 100% Poliamit

SAKLAMA TAVSİYESİ

Eldivenlerinizin içindeki kötü koku oluşumunu önlemek için her kullanımdan sonra eldivenlerinizi hava alan ve kuru bir yerde kurutmanızı öneriyoruz.

TESTLER

Bu ürün, kullanım koşullarına yakın zorlayıcı şartlar altında boksör ekibimiz tarafından test edildi ve onaylandı. Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin çoğu mağazalarımızda mevcuttur. Boks deneyimini yaşayın!

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER