Soğutucu Sırt Çantası - 30 L

₺440

Bu ürün, yiyeceklerinizin ve içeceklerinizin yarım günlük antrenmanlarınızda serin kalması için tasarlandı.

Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Soğutucu ve sırt çantası arasında seçim yapmak zorunda kalmayacağınız bir ürün tasarlamak. Artık 2'si 1 arada! 30 litre hacimlidir. Doğada yürüyüş için ideal!

Renk: Koyu petrol mavisi / Çelik grisi / Karbon gri
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Isı yalıtımı

Isı yalıtımı

Buz kalıbı olmadan yiyecekleri 5 saat soğuk tutar | Standart: EN 12546-2

Taşıma kolaylığı

Taşıma kolaylığı

Ayarlanabilir ve hacme uyum sağlayan askıları ile rahatlık sağlar.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Soğutucudan bağımsız 3 cebi sayesinde eşyalarınız kuru kalır

TEKNİK BİLGİLER

İÇ KAPASİTE

30 litre.
Soğutucunun iç kısmında bulunan file cepte eşyalarınızı daha düzgün yerleştirebilir ve taşıyabilirsiniz, taşıma sırasında mataranızın ya da suluğunuzun sarsılmasını önleyen kavrama sistemi ve buz akünüzü yerleştirebileceğiniz bir bölmesi bulunur.

DIŞ KAPASİTE

Sırt çantanızın dış kısmında soğutucu bölmesinden bağımsız fermuarlı ve file olmak üzere iki adet cep bulunmaktadır, bu ceplere cüzdan, anahtar, kart, fotoğraf makinesi gibi kuru kalması gereken eşyalarınızı koyabilirsiniz. Hemen altında yer alan askıları sayesinde piknik örtüsü vb. taşınabilir.

AĞIRLIK

Boş hali 680 gram.

SU SIZDIRMAZLIK

Dikkat!
Bu sırt çantasının iç kısmı su sızdırır, diğer bir deyişle sırt çantasının alt kısmı suya karşı dayanıklı değildir.
Yine de çantanın iç kısmında yoğunlaşma olabilir ve bunun sonucunda birkaç su damlası çantanın dikişlerinden sızabilir. Endişelenmeyin bu durum oldukça nadir olur ve yiyecekleriniz ıslanmaz.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

İç katman 100% Poliamit Köpük 100% Polietilen Dış katman 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Soğutucu sırt çantanızı saklamadan önce iyice yıkamanızı ve tamamen kurutmanızı öneriyoruz. Saklarken kuru ve temiz bir yerde muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

Su sızdırır.
Sırt çantanızdaki ağırlık 12 kg'ı geçmemelidir.

TESTLER

EN 12546-2 Avrupa Standardı soğutucu sırt çantasının buz aküsü olmadan kullanıldığındaki performansını belirtir. Ürünün bu standarda uygun olması için harici laboratuvarlarda testler gerçekleştirilir. Bu testler içine 5°C'lik su konulan bir soğutucunun 32°C'lik bir ortamda bırakılmasıyla gerçekleştirilir. Buradaki amaç suyun 15°C'lik bir sıcaklığa ulaşana kadar geçen süreyi hesaplamaktır. Su, bu soğutucu sırt çantasındaki belirlenen sıcaklığa 5 saatte ulaşmıştır.

Onaylayan

Fransa'da, Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz Quechua ürünlerini hayal eder, düşünür ve tasarlar Ürünlerimizi, rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Jura, Auvergne, Alpler, Provence... Mümkün olan her bölgede ve her hava koşulunda ürünü kullanırız. Fikir alışverişi yaparak geçirdiğimiz anlar bizim için oldukça değerlidir, böylece sizin görüşlerinizi öğrenerek gelecekteki ürünlerimiz için adım atmış oluruz!

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER