Siyah Tozluk / Arazi Koşusu

Ref No: 8487953

₺175

Bu tozluk, antrenman sırasında çakıl, kum, kar, çamur vb. maddelerin ayakkabınıza girmesini önlemek amacıyla tasarlandı.

Artık ayakkabılarınızın içine giren küçük çakıl taşlarını çıkarmak için durmanıza gerek yok. Bu rahat ve ayaklarınıza tam oturan tozluklar sayesinde varış çizgisini güvenli bir şekilde geçeceksiniz!

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu
STANDART
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Destek

Silikon iç yapı, kayış ve bağcık kancasıyla kavrama: tepede sabitleme

Esneklik

Elastan yapısı sayesinde uyluklarınıza ve ayakkabı numaranıza uyum sağlar.

Su tutmaz

Çiseleyen yağmur damlalarından ayaklarınız ıslanmadan geçin!

Hafiflik

Çifti sadece 80 gramdır: kullanışlı oluşu sayesinde giydiğinizi unutacaksınız!

Çok işlevlilik

Çok işlevlidir. Karda, kumda ya da çamurda koşun... Hiçbir şey durduramaz!

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 80% Poliamit, 20% Elastan

TESTLER

Bu tozluk çiçeği burnunda ve uzun yıllardır arazi koşusu antrenmanı yapan kullanıcılar tarafından test edilip oy birliği ile onaylanmıştır. En çok beğenilen özellikleri: Daha sağlam olması için ayağın altından geçen güçlendirilmiş kayışı, her türlü ayak yapısına uyum sağlayan elastik bileşeni ve bir de unutmadan yıkama kolaylığı!

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

HER TÜRLÜ ZEMİNDE SİZE EŞLİK EDER

Arazi koşusu antrenmanı sırasında ayaklarınızı şımartmak için gerekli olan ve öne çıkan ürünlerdendir. İster kumda ister karda koşun bu tozluklar ayaklarınızı her türlü dış etkilerden korur. Ayakkabılarınızın içinde dolaşan küçük çakıllara veda edin ve sizin için önemli olan tek bir şeye odaklanın: arazi koşusu antrenmanının tadını çıkarın!

RAHAT BİR ŞEKİLDE KOŞMAK İÇİN ÇOKLU SABİTLEMELER

Genelde küçücük şeyler oldukça işe yarar olurlar, bu tozluk da birçok pratik işleve sahiptir! Bunlardan biri kaval kemiğinizi saran ve ayakkabı numaranıza uyum sağlayan elastan bileşenidir. Yerinde kaymadan durabilmesi için kenarlarının iç kısmında silikon bir yapı bulunur. Ayakkabının altından geçen katı elastik bileşenli tokası ve bağcıklarına klipsleyebileceğiniz çentiği sayesinde antrenman sırasında yerinde sabit duracağından emin olabilirsiniz!

KULLANIMI OLDUKÇA KOLAY: HEM ARAZİ KOŞUSU SIRASINDA HEM DE SONRASINDA

- Arazi koşusu sırasında: Antrenman esnasında çiseleyen yağmurun tozluklarınızı ağırlaştırmasından mı korkuyorsunuz? Rahat olun, su tutmaz bileşeni sayesinde tozluklarınız kuru kalacak! - Arazi koşusundan sonra: Tek bir çakıl taşı dahi ayakkabınıza girmeden çamurlu yolun üzerinden mi atladınız: işte bu! Ancak şimdi de temizlik safhasıyla ilgili aklınızda soru işaretleri var. Rahat olun, bu tozluklar kolayca elde yıkanabilir ve aynı hızda kurur. Ve adeta yeni gibi dururlar!

OLDUKÇA GENİŞ KULLANIM ALANLARI

Spor aşkınız yalnızca arazi koşusu ile sınırlı değil mi? Harika çünkü bu tozlukları hobileriniz sırasında da kullanabilirsiniz. Kullanıcılarımız bazen oldukça şaşırtıcı farklı kullanım şekillerini bizimle paylaşıyor: doğa yürüyüşü (ancak çok kalın ayakkabılar üzerinde değil), binicilik, hatta çölde yapılan antrenmanlar! Peki siz bu ürünü ne şekilde kullanacaksınız?

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER