Sırt Çantası - 35 L - Açık Mavi - Urban

Ref No: 8580073

₺540

35 L hacimli URBAN sırt çantası sporcuların günlük yolculukları için tasarlandı. Kapasitesiyle en büyük yardımcınız olacak!

Kullanışlı bir sırt çantası mı arıyorsunuz? URBAN 35 L hacimli sırt çantasının özel bölmeleri sayesinde hem spor kıyafetlerinizi hem de bilgisayar gibi günlük eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Renk: Gri mavi / Siyah
Beden: Beden kılavuzu
35L
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Kapasite

30 L - 35 L ayarlanabilir hacim. Uçak kabinine sığar. Boyutlar 52 X 29 X 15 cm.

Çok gözlü

5'i ana bölme, 4'ü ek bölme olmak üzere 9 göz.

Dayanıklılık

Sürtünmelere karşı dayanıklı bileşen.

Taşıma kolaylığı

Rahatlığınız için askıları ve sırtı dolguludur.

Vücuda uygunluk

Askıları vücut yapınıza uygun olması için ayarlanabilir.

Su tutmaz

Eşyaları hava koşullarına karşı koruyan su tutmaz bileşen.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Sırt Çantası - 35 L - Açık Mavi - Urban
Sırt Çantası - 35 L - Açık Mavi - Urban
Sırt Çantası - 35 L - Açık Mavi - Urban
Sırt Çantası - 35 L - Açık Mavi - Urban
Sırt Çantası - 35 L - Açık Mavi - Urban

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 60% Polyester, 40% Poliüretan Astar 60% Polyester, 40% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon olarak ürünlerimizin dayanıklı olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin aşınmasını onaylamak için kullanım testlerine tabi tutuyor, uzun ömürlü olacaklarından emin olmak için laboratuvar testleri de gerçekleştiriyoruz. Bu testler arasında yer alan Jerk testi sayesinde ürünün ağırlığa karşı dayanıklılığını (10000 döngüye kadar tekrarlanan hareket) onaylıyor, kumaş ve birleştirmelere ise çekme testi uyguluyoruz.

Onaylayan

KIPSTA SERTİFİKA KURULU NEDİR?
Kipsta Sertifika Kurulu saha testlerini uygulayan, deneyimli ve aşağıdakileri gerçekleştiren bir mühendis ekibinden oluşmaktadır: Ürünlerin kullanımıyla ilgili özel protokollerin ve testlerin uygulanması | Ürün özelliklerinin değerlendirilmesi için deneyimli ve gerekli seviyeye sahip test kullanıcılarının bulunması | Statik araçlar sayesinde sonuçların değerlendirilmesi.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Tasarım

Futbol oynayan tasarımcılarımız URBAN üstten katlanan sırt çantasını bisiklet, otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarıyla seyahat eden sporcuların sorunlarını çözmek için tasarladı. Bu sırt çantası kişisel eşyalar için (bilgisayar, şarj aleti, telefon gibi) ayrılmış bölmesi ve diğer birçok bölmesi ile oldukça kullanışlıdır. Modası geçmeyecek tasarımına, rahatlığına ve vücut yapınıza uyum sağlayacak askılarına bayılacaksınız.

URBAN 35L sırt çantasının bölmeleri

Bu çanta spor eşyalarınızı, ayakkabılarınızı ve özellikle de işle ilgili evraklarınızı ayırabileceğiniz 9 bölmeye sahiptir. Alt cebine 46 numara bir çift ayakkabı, 7 numara bir basketbol topu veya bisiklet kaskı sığabilir. Arka cebineyse 16 inçlik bir laptop sığabilir.

Kullanışlı çanta

Ürünün tasarımı sırasında özellikle toplu taşıma sırasında kişisel eşyalarınızın korunması için bölmelerin gizli olmasını istedik.

Kabin bagajı.

Bu çanta IATA standartlarına uygundur ve uçakla yolculuk ettiğiniz zaman kabine rahatça sığabilir. Kabin bagajı standartlarını içeren ağırlık ve boyut sınırlamalarının detaylarını öğrenmek amacıyla kullandığınız havayolu firmasına danışmanızı öneriyoruz.

Laboratuvar testleri

Bu sırt çantası birçok testten geçmiştir: su tutmazlık, taşımaya ve aşınmaya karşı dayanıklılık ve renk atma testleri. Bu testler farklı laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır. Bu ürün aynı zamanda sahada uzun bir pratik süresince test edilmiştir.

URBAN spor sırt çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

Herkesin soyunma odasına kadar arabayla gitme gibi bir şansı yoktur ve kullanıcılarımız spor kıyafetlerinin yanı sıra günlük kıyafetlerini tek bir çantada taşımak zorunda kalabilir. Bu nedenle ekibimiz toplu taşıma araçlarında, kısa ya da uzun mesafe yolculuklara uygun olabilecek URBAN ürün gamını geliştirdi. Ürün gamımızda hem spor kullanıcılarının hem de seyahat edenlerin hobi amaçlı ya da günlük kullanımına uyum sağlayabilecek her türlü çanta bulunmaktadır.

Boyutlar ve ağırlık

Çantanın boyutları: 52 X 29 X 15 cm
Çantanın ağırlığı 850 gramdır.
Evraklar ya da laptop için ayrılmış göz 39 X 30 cm'dir.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER