Sırt Çantası - 30 L - Siyah - MH100

₺290

Bu sırt çantası, hobi amaçlı doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlandı.

Hava alan sırt kısım ve kemer sayesinde kolay taşınma özelliği. 3 litrelik şapka bölmesi, kemer üzerinde bulunan kaydırılabilir akıllı telefon gözü, çanta içinde gizli bölme.

Renk: Karbon gri
Beden: Beden kılavuzu
30L
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
10 Yıl Garanti
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11

ÜRÜN FAYDALARI

Taşıma kolaylığı

Taşıma kolaylığı

Askılar ve ayarlanır karın kemeriyle kolay kullanım. Başparmak geçirme yerleri.

Havalandırma

Havalandırma

Havalandırmalı sırt (Air Cooling teknolojisi), sırt terlemesini düzenler.

Kapasite

Kapasite

Hacim: 30 L / boyutlar: Y 58 cm; G 30 cm; D 21 cm Kabin bagajına uygundur

Çok gözlü

Çok gözlü

1 dış bölme, 1 iç bölme, 1 suluk gözü, 2 file göz

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

10 yıl garanti

Hafiflik

Hafiflik

990 g. 

Açma / kapama kolaylığı

Açma / kapama kolaylığı

Çantanın ana bölmesine kolayca erişmeyi sağlayan bir ön giriş bulunur.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Sırt Çantası - 30 L - Siyah - MH100
Sırt Çantası - 30 L - Siyah - MH100
Sırt Çantası - 30 L - Siyah - MH100

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polyester Cep 90% Polyester, 10% Elastan Kaplama 100% Poliüretan Köpük kısım 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Sırt çantanızı kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Su geçirdiği için yağmurlu havalarda eşyalarınızı koruyun.

TESTLER

Lille'de bulunan Decathlon Sportslab laboratuvarımız da Quechua ürünlerimizin tasarımına ve gelişimine katkıda bulunur. 4 farklı bölüme ayrılır ve her biri kendi ekipmanları ile teknolojilerine sahiptir: Vücut yapısına uygunluk (3D analizlerimiz sayesinde) Hareket bilimi Termal rahatlık (4 iklim odası ile) Davranışsal ve duyusal bilimler Ayrıca ürün ile ilgili özel testleri de size anlatıyoruz (duş, rüzgar tüneli)

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir. Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca ürünleri test eder.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

10 YIL GARANTİ

Çantanızın sağlamlığı için sürtünmeye dayanıklı olmasına önem veriyoruz. Quechua'nın bir ortağı olan dayanıklı giyim Ar-Ge departmanı, bileşenlerin ve imalatın incelenmesi ve onaylanması için bileşenler, dikişler ve bitmiş ürün üzerinde çantaların eskimesini taklit eden gerçekçi testler uygular.
Sonuçlara göre, test edilen çantalar için kasa fişinde belirtilen satın alma tarihinden itibaren 10 yıllık bir garanti süresi belirlenmiştir.

ÜRÜNLERİ ATMIYOR, TAMİR EDİYORUZ!

Dağ yürüyüşleriniz sırasında size eşlik etmesi için tasarlandı.
Ürününüzü kullanmaya devam ettikçe ürün aşınır, bazı parçaları yıpranır hatta parçalanır.
Çantanın tamirini kolaylaştırmak için çantanızla uyumlu göğüs kayışını ve sıkma tokalarını "Trekking sırt çantası aksesuarları" kategorisi altında bulabilirsiniz. Ürünleri atmıyor, tamir ediyoruz!

HANGİ SULUĞU SEÇMELİYİM?

Çantanızın iç kısmında suluk konulabilen bir bölme bulunur, ayrıca pipetin çıkması için deliği de mevcuttur. Bu sırt çantası suluk ile satılmaz, mağazalarımızdan 1, 2 ya da 3 litrelik modellerimizi satın alabilirsiniz.

PÜF NOKTA: HAREKETLİ KÜÇÜK KARIN ÇANTASI

Modelimiz hareketli küçük karın çantasına sahiptir. Vücut yapınıza bağlı olarak, küçük çantayı cırt cırtlı bant yardımıyla öne doğru hareket ettirmek aslında kullanışlı olabilir, böylece yürüyüşe çıktığınızda kolayca erişilebilir ve yan taraflarda sizi rahatsız etmez.

SU GEÇİRMEZLİK

Bu çanta SU GEÇİRİR. Eşyalarınızı yağmurdan korumak isterseniz, sitemizdeki "20-35 litre" hacimli çantalar için tasarlanan yağmur kılıfını satın alabilirsiniz (ürün kodu 8303438).

KABİN BAGAJI

Uçakla seyahat ederken kabin bagajı için izin verilen maksimum ölçüler 55X35X25 cm3'tür (Bu ölçüler hava yolu şirketine bağlı olarak değişebilir).
Dolayısıyla, kapak bölümünü fazla doldurmadığınız sürece, bu çantayı uçakta kabin bagajı olarak yanınıza alabilirsiniz.

ÇANTAMI NASIL AYARLAMALIYIM?

1 - Öncelikle, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) gevşetin. 2 - Çantayı takın.
3 - Çanta küçük hacimli olduğu için kemeri belinizin etrafından geçirin ve sıkın. 4 - Omuz askılarını sıkın. 5 - Son olarak, gergi perlonlarını kendinize göre ayarlayın.

ÇANTAMI NASIL YERLEŞTİRMELİYİM?

En alta, uyku tulumunuzu yerleştirin. Sırta yakın kısma ağır eşyaları koyun. Giysileri bu malzemelerin etrafına yerleştirin. Yağmurluğu ve poları kolay ulaşabileceğiniz bir yere koyun. Günlük küçük malzemeler bölmelerde taşınabilir (güneş kremi, harita, gözlük...). Suluk sırtta bulunan özel bölmesine dik olarak konmalıdır.

SIRT ÇANTASININ BAKIMI VE YIKAMASI NASIL YAPILIR?

Sırt çantanızı elinizde yıkamanızı öneriyoruz. Sabunlu ılık su kullanın, bir fırça yardımıyla vücudunuza en çok temas eden ya da en çok terlediğiniz askı, sırt, karın kemeri gibi bölümleri temizleyin.
Kumaşların özelliklerini (özellikle su tutmazlık özelliği) koruması için en güvenli yol budur.
Ardından ılık suyla iyice yıkayın ve kuru ve güneş almayan, ısı kaynaklarından uzak bir yerde kurutun. Kuru bir yerde saklayın.

ÇEVRESEL ETKİYİ AZALTMA

Quechua olarak oyun alanımızı korumanın öneminin farkındayız bu nedenle ürünlerimizin çevresel etkisini azaltmak için çalışıyoruz.
Bu ürün şu anda çevresel etkisi azaltılmış bir sahip olmasa da her gün hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz: ekotasarım, tamir edilebilirlik ve uzun ömürlülük gelişimlerin merkezinde yer almaktadır.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor