Sırt Çantası - 30 L - Lacivert - MH500

₺290

30 litre hacimli bu sırt çantası, her türlü havada ve teknik zeminlerde günübirlik doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlandı.

Doğa yürüyüşü yapan gençler için tasarlanan hafif ve 30 litre hacimli bu çanta çocukların sırt yapılarına uygundur! Birçok saklama bölmesi ile rahat ve kullanışlıdır.

Renk: Koyu lacivert
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
10 Yıl Garanti
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11
Medya 12
Medya 13
Medya 14
Medya 15
Medya 16
Medya 17

ÜRÜN FAYDALARI

Kapasite

Kapasite

30 L hacim / boyutlar: Y: 47 cm / G: 23 cm / D: 25 cm

Hafiflik

Hafiflik

Sadece 783 gram.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir sırtı sayesinde 3 pozisyonda kullanabilirsiniz: 130 /140/150 cm

Çok gözlü

Çok gözlü

Fermuarlı cepler 1 iç, 2 dış cep ve 1 kemer cebi 2 file cep

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Zemin ve sırt kaynaklı aşınmaya karşı dayanıklı bileşen 10 YIL GARANTİLİ

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Sırt Çantası - 30 L - Lacivert - MH500
Sırt Çantası - 30 L - Lacivert - MH500
Sırt Çantası - 30 L - Lacivert - MH500
Sırt Çantası - 30 L - Lacivert - MH500
Sırt Çantası - 30 L - Lacivert - MH500

TEKNİK BİLGİLER

SULUK (AYRI SATILIR)

Bu çanta, içine suluk koyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır (ayrı satılır). Suluk, çocukların yürüyüş boyunca düzenli olarak su ihtiyaçlarını giderebilmelerini sağlar.

Laboratuvar testleri

Kullanılan bileşenler onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, köpük, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruması, su geçirmezlik testleri uyguluyoruz. Ardından, sağlamlığını kontrol etmek için son ürünü hızlandırılmış yıpranma testine tabi tutuyoruz: Ağırlıkla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin üzerinde defalarca test edilir.

Sırt çantamı nasıl ayarlamalıyım?

1 - Sırt yüksekliğini çocuğunuzun boyuna uygun olacak şekilde ayarlayın (cırt cırtları kaldırın ve istenilen renklerden geçirin). 2 - Ardından, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) gevşetin. 3 - Çantayı takın. 4 - Omuz askılarını sıkın. 5 - Son olarak, gergi perlonlarını kendinize göre ayarlayın.

10 yıl garanti

Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.

Çantaların hacmi nasıl ölçülür?

Bütün sırt çantalarının hacmi standart bir yöntem ile ölçülür: Çantanın ana bölmesini ve tüm gözlerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır.
Çantanın boş ağırlığı referans noktamızı oluşturur. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.

ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIMIMIZ

Quechua olarak oyun alanımızı korumanın öneminin farkındayız bu nedenle ürünlerimizin çevresel etkisini azaltmak için çalışıyoruz.
Bu ürün şu anda çevre dostu tasarıma sahip olmasa da her gün hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz: çevre dostu tasarım, tamir edilebilirlik ve uzun ömürlülük gelişimlerin merkezinde yer almaktadır.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polyester Cep 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Sırt çantanızı kuru bir yerde saklayın.

TESTLER

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Onaylayan

Quechua ürünleri sizin taleplerinizi karşılayabilmeleri adına doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz tüm koşullara maruz kalınan dağlık arazilerde test edilmektedir. Ürünlerimiz, geliştirmeden pazarlama aşamasına kadar, saha test mühendisimiz Sarah ve çocuklardan oluşan bir panel tarafından test ediyor.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER