EKO TASARIM
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential

Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential

Ref No: 8641002

₺195

Bu ESSENTIAL 24L sırt çantası, günlük ya da antrenman eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı.

Kullanışlı bir çanta mı arıyorsunuz? Uygun bölmelere ayrılmış bu ESSENTIAL 24L sırt çantası, istediğiniz her yere antrenmanlarınız ve tüm aktiviteleriniz için gerekli eşyaları taşımanızı sağlayacak

Renk: Karbon gri / Siyah
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Kapasite

Boyutlar = 46 X 32 X 14 cm | 24 litre hacim | Uçak kabinine uygun.

Çok gözlü

6 bölme = karın bölmesi, ana bölme, ayakkabı bölmesi, matara bölmesi

Dayanıklılık

Ağırlığa ve yıpranmaya dayanıklı bileşenler. Jerk testine tabi tutulmuştur.

Taşıma kolaylığı

Ayarlanabilir askılar ve dolgulu sırt.

Eko-Tasarım

Çevresel etkileri %31 azaltmak adına iki ipten birini renklendiriyoruz.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential
Sırt Çantası - 24 L - Siyah - Essential

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 95% Polyester, 5% Poliüretan Astar 95% Polyester, 5% Poliüretan Köpük 100% Polietilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon olarak ürünlerimizin dayanıklı olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin aşınmasını onaylamak için kullanım testlerine tabi tutuyor, uzun ömürlü olacaklarından emin olmak için laboratuvar testleri de gerçekleştiriyoruz. Bu testler arasında yer alan Jerk testi sayesinde ürünün ağırlığa karşı dayanıklılığını (10000 döngüye kadar tekrarlanan hareket) onaylıyor, kumaş ve birleştirmelere ise çekme testi uyguluyoruz.

Onaylayan

KIPSTA SERTİFİKA KURULU NEDİR?
Kipsta Sertifika Kurulu saha testlerini uygulayan, deneyimli ve aşağıdakileri gerçekleştiren bir mühendis ekibinden oluşmaktadır: Ürünlerin kullanımıyla ilgili özel protokollerin ve testlerin uygulanması | Ürün özelliklerinin değerlendirilmesi için deneyimli ve gerekli seviyeye sahip test kullanıcılarının bulunması | Statik araçlar sayesinde sonuçların değerlendirilmesi.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Tasarım

Spor çantanıza eşyalarınızı yerleştirirken aklınıza takılan sorunun ne olduğundan çok eminiz: ayakkabılarımı diğer spor eşyalarımdan nasıl ayıracağım? ESSENTIAL çantayı bu sorununuza çözüm olabilmesi için ayrı bir bölmeye sahip olacak şekilde geliştirdik. İç kısmında bilgisayarınız için ayrılmış bir göz olduğunu göreceksiniz. Bu modelde su şişenizi elinizde taşımak zorunda kalmadan yanınıza alabilmeniz için yan bölmeler bulunmaktadır.

Taşıma rahatlığı?

Yürüyerek veya iki tekerlek üzerinde dolaşmak rahat bir sırt çantası gerektirdiğinden, erkek ve kadın vücut yapılarına daha iyi uyum sağlayan kavisli omuz askılarını tercih ettik.

Ekotasarım - BI-TON boyama

Kumaşları boyamak için çok fazla su kullanmak gerekir, ayrıca boyama tanklarından çok fazla atık su boşaltılır. Bu çevresel etkiyi azaltabilmek için her iki ipten yalnızca birini boyayarak hem su tüketimimizi hem de verdiğimiz zararı azaltıyoruz. Bu çantanın iç yüzeyinde BI-TON boyama tekniği kullanılmıştır, yani iki ipten biri boyanmıştır. Bu sayede CO² salınımı %31 oranında azaltılmıştır.

ESSENTIAL 24L sırt çantasının bölmeleri

Bu çanta sayesinde spor eşyalarınızı günlük eşyalarınızdan ayırabilirsiniz. 6 işlevsel gözü bulunur, kıyafetler için 1 ana bölme, 1 ayakkabı bölmesi, 2 matara taşıma gözü, 1 belge ya da bilgisayar yerleştirilebilen bölme, telefon gibi kişisel eşyalar için 1 bölme.

Kabin bagajı.

Bu çanta IATA standartlarına uygundur ve uçakla yolculuk ettiğiniz zaman kabine rahatça sığabilir. Kabin bagajı standartlarını içeren ağırlık ve boyut sınırlamalarının detaylarını öğrenmek amacıyla kullandığınız havayolu firmasına danışmanızı öneriyoruz.

ESSENTIAL spor çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

İster bireysel ister kulüpte oynayan bir futbolcu olalım her birimiz spor eşyalarımızı seyahatlerimiz ya da antrenmanlarımız sırasında taşımaya ihtiyaç duyarız. Bu nedenle her türlü taşımaya uygun, temiz ve kirli eşyaları ayırabilmek için çok kullanışlı bölmelere sahip ESSENTIAL sırt çantası ürün gamını geliştirdik. Ürünlerimizin kullanım kolaylığı ve dayanıklılık özelliklerinden ödün vermeden işlevselliğini ve yapısını en iyi hale getirmeye öncelik verdik.

Boyutlar ve ağırlık

Çantanın boyutları: 46 X 32 X 14 cm. 
Bu çanta 345 gram ağırlığındadır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER