EKO TASARIM
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11
Medya 12
Medya 13

Şehir Bisikleti Üst Pantolonu - Siyah - 100

Ref No: 8402040

₺310

Bisiklete binerken giyeceğiniz, bacaklarınızı ve ayaklarınızı yağmurdan koruyacak bir ürün mü arıyorsunuz?Bu üst pantolon bisikletçiler için tasarlandı.

Entegre ayakkabı korumasına sahip bu üst pantolon sayesinde yağmurdan ve su sıçramalarından korkmanız gerekmeyecek. Belde ve paçalarda yer alan cırt cırtlar sayesinde kolayca giyer/çıkarırsınız.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Su geçirmezlik

2 saat boyunca parmak uçlarınıza kadar kuru kalın. %100 su sızdırmaz dikişler

Giyme / çıkarma kolaylığı

Elastik beli ve cırt cırtlı paçaları sayesinde rahatça giyebilirsiniz.

Uyumluluk

Geceleri kullanmak amacıyla baldır hizasında aydınlatma ekleme imkanı.

Yer kaplamama

Güneş mi açtı? Üst pantolonunuzu elastik ipi sayesinde kolayca saklarsınız

Eko-Tasarım

İpliği başlangıçta boyayarak çevresel etkiyi azaltıyoruz

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Yoğunlaşma ve koku oluşumu riski olduğundan ürünü ıslakken katlamaktan kaçının. Kullandıktan sonra ve saklamadan önce ürünün iyice kuruduğundan emin olmalısınız.

TESTLER

Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 L / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, kışın maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi. Su sızdırmaz bantlar, düzenli kullanım için 2 yıllık bir ömre sahiptir (haftada yaklaşık 3 kez). Bantları korumak için ayakkabıyla sürtünmelerini önlemek adına giyip çıkarırken üst pantolonunuzun paçasındaki cırt cırtları doğru şekilde açın. Yıkadıktan sonra su geçirmezlik sağlayan bir sprey sıkmayı unutmayın.

Onaylayan

Lille'de (Fransa) bulunan tasarım ekibimiz, bu ürünü şehir merkezinde ve kırsal alanda, hava koşullarının sabahtan akşama kadar değişken olduğu alanlarda test etmiştir. Yıl boyunca bisiklet sürerken hayatınızı kolaylaştıracak yeni ürünler tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Bu nedenle her ürünümüzü yağmura karşı koruma sağlamaları konusunda daha da geliştirmek ve satışa sunmadan önce onaylamak için gerçek kullanım koşullarında test ediyoruz.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

BİSİKLETÇİLER İÇİN ÖZEL ÜNİSEKS KESİM

Ayakkabı korumaları yağmurlu havalarda ayakkabıları sudan korumak için tasarlanmıştır, kuru havalarda ayakkabı paçalarına kolayca katlanabilir.Pedal çevirirken iyi bir kavrama sağlamak için ayakkabı koruyucularının elastiğini topuğun arkasına doğru yerleştirmeyi unutmayın. 540 ve 900 şehir bisikleti üst pantolonları hem kadınlara hem de erkeklere uygun bir kesime sahiptir.

ÜST PANTOLONLARIN SU GEÇİRMEZLİĞİNİ GARANTİ ETMEK İÇİN HANGİ TESTLERİ UYGULUYORUZ?

Bu üst pantolon, bileşenlerinin ve su sızdırmaz bantlarının dayanıklılığı ve kaplaması sayesinde su geçirmezdir. Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Bileşeni 2000 mm su tarafından yapılan basınca dayanıklıdır. Ürün 2 saat boyunca, sağanak yağış koşullarına uygun olarak 60 L / m2 / saat su ile duş testine tabi tutularak onaylandı.

UZUN SÜRE KULLANMAK İÇİN SU GEÇİRMEZ ÜST PANTOLON BAKIMI NASIL YAPILIR?

Uzun vadede etkili bir su geçirmezlik için, ürünün su geçirmez kumaşına düzenli olarak bakım yapmanızı tavsiye ediyoruz.Bunu her üç yıkamada veya yağmurlu havalarda yaptığınız her 10 yolculukta bir yapabilirsiniz.Su geçirmez kumaşa kıyafet sıcakken kolayca bakım yapabilirsiniz:Çamaşır kurutucunuzla kısa bir süre (15 dakika civarı) kurutma yapın.Yıkadığınız takdirde bol su ile durulayın.

ÜST PANTOLONUM BİR EKOTASARIM ÜRÜNÜ MÜ?

Toplu boyama, boyanın çevresel etkisini azaltan ipliğin üretimi sırasında pigmentlerin birleştirilmesidir. Böylece su tüketimi ve kirliliği azaltılmış olur.

ÜRÜNLERİN ÇEVRESEL ETKİLERİNİ KIYASLAMAK İÇİN GELİŞTİRİLEN PUANLAMA SİSTEMİ

Bu üst pantolon, ürünün çevresel etkilerini hesapladığımız ABCDE puanlama sistemimizde B notunu aldı.Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.Bu puanlandırma sisteminde aynı ürün ailesinde bulunan ürünler (örnek: pantolonlar) arasında bir karşılaştırma yapılmıştır.Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır

AYDINLATMA VE PANTOLON KELEPÇESİ İLE UYUMLULUK

Bu ürün aydınlatma takılabilmesi adına her bacağın arka kısmında sabitleme sistemine sahiptir. Pantolonun bilek kısmına bir pantolon kelepçesi takarak daha rahat hareket edebilirsiniz.

TAM KORUMA SAĞLAMAK İÇİN

Üst pantolonunuzu panço veya su geçirmez bir ceketle giyin

BİLEŞENİN NEFES ALABİLİRLİĞİ

Hidrofil kaplama (RET=12): kıyafetin içindeki yoğunlaşmayı engeller. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test) Direnç azaldıkça, kumaşın antrenman sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, yani nefes alma özelliği artar Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş

VE BU ÜRÜNÜN ARKASINDA KİMLER VAR?

Bisikletle işe giden bir ekip tarafından tasarlanan bir ürün: Cécile, ürün sorumlusu. Emilie, ürün mühendisi. Olivia, tasarımcı ve Lucille, stilist. Tüm ekip, birkaç ay boyunca tasarlanan ve şehir içi gezilerinizin keyfini daha da fazla çıkarmanızı sağlayacak bu ürünü size sunmaktan gurur duyar!

Ağırlık

XS : 0.21 kg
S : 0.22 kg
M : 0.23 kg
L : 0.25 kg
XL : 0.26 kg
2XL : 0.28 kg
S/M : 0.23 kg
M/L : 0.24 kg
L/XL : 0.25 kg

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER