Şehir Bisikleti - 28 Jant - Gri - ELOPS 520

₺3.450

28" bu şehir bisikleti, tüm şehir içi gezileriniz için tasarlandı. Düzenli olarak yaptığınız şehir içi yolculuklarınızın keyfini sürün !

Rahat, güvenli ve donanımlı bu Hollanda tipi bisikletle şehrin sokaklarında kaybolun! Alçak kadrosu, portbagajı, sepeti ve hatta dinamo aydınlatmasıyla tüm gezintileriniz kolayca gerçekleşir.

Renk: Bulut grisi
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Rahatlık

Hollanda bisikleti oturma pozisyonu ile rahatça bisiklet sürün.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Gezintilerde kolaylık sağlayan: port-bagaj, sepet, dönme önleyici yay, 6 vites

Bisiklet güvenliği

Bisiklet güvenliği

Entegre LED aydınlatmalar ve dayanıklı lastikler sayesinde artık daha güvenli!

ömür boyu garanti

ömür boyu garanti

Uzun kullanım ömrü: Kadro, maşa, gidon ve gidon boğazı ömür boyu garantilidir!

Uyumluluk

Uyumluluk

2 kişilik: Portbagajı, sabit bebek koltuğu yerleştirmek için uygundur.

TEKNİK BİLGİLER

Alçak kadronun görevi nedir?

"Bisikletinize binmek için jimnastik veya yoga yapmanıza gerek yok! Özellikle arka kısma bir bebek koltuğu yerleştirdiyseniz.
Gezilerinizi daha kolay ve daha pratik bir hale getirmesi için alçaltılmış çelik kadroya sahip bir şehir bisikleti kullanmanızı öneriyoruz. Miks şehir geometrisi, bisikleti sırtınızı dik tutarak sürmenizi sağlar. Ayrıca ömür boyu garantili!
Hangi boyları bulunur? XS: 1m45 - 1m55, 26'' lastik; S / M: 1m55 - 1m75, 28'' lastik; L / XL: 1 m 75- 1 m95, 28'' lastik

Vites sistemi

Elops 520 bisikletinizin sahip olduğu çok işlevli 6 vitesli dış vites aktarıcı sayesinde aşırı olmayan eğimli yollarda rahatça ilerleyebilirsiniz. Eğim değişimine rahatça uyum sağlayabilir veya kırmızı ışıklardan rahatça kalkabilirsiniz.

Frenler

Etkili ve güvenli frenleme için, bisikletinizin ön ve arka frenlerini alüminyum bileşenli V-brake kaliperi ile donattık.

Gidon / Gidon boğazı / Furş yatağı

"Ergonomik geometrili çelik kadroya ve alüminyum gidon boğaza (çelik boğazlara göre daha hafiftir) ek olarak, gidon yayına sahip Elops 500 bisikleti.
Sonuç? Bisiklet sürerken rahatlık sağlar ve bisikleti park ayağı ile park ettiğinizde gidonu eğilmez."

Çelik bileşenli sele boru ve rahat sele:

"Titreşimler, çelik sele tarafından daha fazla emilirken, vidalı sele kelepçesi çalınma riskini azaltır. Peki ya sele? Favorimiz olan kısım: sayısız test sonrası, bu geniş seleyi, üzerine otururken gerçekleşen baskı noktaları için uyarlanan köpük sertliklere sahip olacak şekilde yeniden tasarladık. Neden bunu seçmeliyim? Çünkü açık ara en rahat olanı!"

Tekerlekler

Elops 520 28 inç lastiklere sahiptir, yani bu ürün S/M ve L/XL boydadır, 26 inç lastik kullanıldığında ise XS boy olacaktır.
Tek katlı, alüminyum jantlara sahiptir. Jantları korumak ve patlamaların önüne geçmek için, bisikletinizi 3,5 - 4,5 bar arasında şişirmenizi öneriyoruz. Şehirde bisiklet sürerken, tekerleğini somun göbeğe bağlayarak, bisikletinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

LASTİKLER

"Şehirde bisikletinizi rahatça sürebilmeniz için, oldukça geniş lastikler seçtik (45 mm): Daha kolay "sürülen" bu bisiklet sayesinde, küçük engelleri daha kolay aşabilirsiniz. Kaldırım, kanalizasyon kapağı, çukur, tramvay rayları v.b yerlerde dengenizi koruyarak engelleri daha rahat geçersiniz.
İç lastikler otomatik valflere sahiptir: Lastiklerinizi şişirme istasyonunda şişirebilirsiniz. Patlamalarını engellemek için lastiklere 3,5 - 4,5 bar arasında (kilonuza göre) hava basmanızı öneriyoruz.

Aksesuar ve ekipmanları ile gezintilerinizi kolaylaştırır:

"Şehirdeki gezintilerinizi daha kolay hale getirmek için, birkaç detay düşündük:
Pedal çevirirken zorlanmamanız için park ayağı arka tekerleğin üzerinde bulunur. Portbagajı 27 kg'a (bebek koltuğu yerleştirme standardı), platformu 7 kg'a kadar destekler.
Önde ve arkada yer alan şişe dinamolu LED aydınlatması ile pil ve batarya kullanımına son: 30 m ön, 150 m arka aydınlatma
İşyerine üzerinizde leke olmadan gelebilmeniz için çamurlukları ve bir adet zincir koruması bulunur.

Uyumluluk

"360° görünür olmak için, gidon kenarlarına VIOO CLIP aydınlatmalar takabilirsiniz (ayrı satılır).
Kadro kilidi ve katlanabilir kilitler için boşluk bıraktık.
Tüm B'TWIN taşıma aparatları ile uyumlu olan bu bisiklet sayesinde elinizde herhangi bir şey taşımazsınız. Sonuç olarak, bilinçli bir şekilde bebek koltuğunu yerleştirebilmeniz için, size yeni standartlara uygun bir portbagaj sunmak için özenle çalıştık.

Bu bisiklet şehirde günlük gezintileriniz için tasarlandı

"Açıkçası size güzel bir bisiklet sunmak istedik. Ve aynı zamanda, pratik, rahat ve güvenli. Örneğin?
Arnavut kaldırımı gibi engebeli zeminlerdeki titreşimleri emen hafif kavisli maşa.
Kilidinizi tutması için sepette bulunan çift esnek bant.
Her koşulda görülmenizi sağlayacak, portbagajda üzerinde bulunan Z reflektör.
Ve daha birçok dikkatlice tasarlanmış özelliğini keşfetmek için, bu bisikleti deneyin!"

Sunmaktan gurur duyuyoruz...

"...Ekibimiz tarafından baştan aşağı yeniden tasarlanan bir bisiklet. Gerçekleştirilen sayısız test, çizilen model, hazırlanan prototipler ve malzeme mühendisleri ile yapılan birçok fikir alışverişi sonucu 4 kişilik tasarım ekibimiz sayesinde bu noktaya varmamız tam 4 yıl sürdü. Sonuç olarak, sizlere şehir gezintileriniz sırasında, sizi mutlu kılacak rahat ve şık bir bisiklet sunmaktan çok mutluyuz :)"

Yola çıkmadan önce son öneri?

"Elops 520 bisikleti ürün mühendisi Fanny, şehir bisikletinizden maksimum derecede faydalanmanız için size birkaç öneri sunuyor:
"Başlarda alışkanlık olsa da, bisikletle gezmek kısa sürede keyif aldığımız bir etkinliğe dönüşür. Bisikletinize bakım yapmak, arabanıza bakım yapmak gibidir: mağazaya götürürüz! Bu kaçış anlarından doyasıya faydalanmak için, lastiklerini, frenlerini ve vites sistemini düzenli olarak kontrol ettirmeliyiz."

Bisiklet ağırlığı

XS boy = 17,6 kg
S/M boy = 19,1kg
L/XL boy = 19,45 kg

Garanti

Ömür boyu garanti: Bu bisiklet için kadro, gidon boğazı, gidon ve maşa.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER