Matara - 0,5 L - Mavi - 900 TRITAN

₺60

Kullanımı ve açılması kolay bir mataraya mı ihtiyacınız var? Tasarımcılarımız tek elle açılan bu pipetli matarayı tasarladı. Çocuklar için ideal!

Tek elle anında açılır, kafayı dik tutarak kolayca içmek için pipeti bulunur, şeffaftır, sağlamdır, Tritan plastik bileşenlidir (0,5 L).

Renk: Koyu petrol mavisi
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Açma / kapama kolaylığı

Açma / kapama kolaylığı

Tek elle hemen açılıp kapatılabilir ve entegre pipeti bulunur.

Sağlamlık

Sağlamlık

Tritan bileşenlidir: kırılmaz ve geride kötü tat bırakmaz şeffaf plastik.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Kafayı dik tutarak içmek için pipet, geniş ağız, sap, gösterge. 0,5L.

Isı yalıtımı

Isı yalıtımı

Isı yalıtımı yok. Serinliği korumak için ısı yalıtımlı 0,6L bir kılıf kullanın

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Kapak 36% Polipropilen, 32% Poliamit, 28% Silikon, 3.9% Akrilonitril Bütadien Stiren, 0.1% Paslanmaz Çelik Şişe/gövde 100% Tritan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Saklamadan önce yıkayın ve kurutun. Kapağı açık olarak saklayın. Kuru ve temiz bir yerde muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

Gazlı, yağlı ürünlerle, dondurucu ve mikrodalgada kullanılmaz

TEKNİK BİLGİLER

Kullanım önerileri

Tritan ısı yalıtımı sağlamaz. İçeceklerinizi serin tutmak istiyorsanız kılıfla kullanın. Gazlı veya yağlı (süt ürünleri, yağ) içeceklerle kullanmayın. Mikrodalgaya veya dondurucuya koymayın. Matara, şeffaftır ve içinde kalan sıvı miktarını görmeniz ya da enerji içeceklerinizi hazırlamanız için 200 ml - 200 ml azalan göstergeye sahiptir.

Özellikler

Pipeti kullanıyorsanız, başınız dik tutarak "içinize çekip" içebilirsiniz. İçindeki pipeti çıkararak klasik bir matara gibi başınıza dikerek de içebilirsiniz. Ancak giren havanın suyla temas etmesine bağlı olarak ses (ördek veya yunus sesi) çıkabilir. Kapak, sapı sayesinde elde taşınabilir, kayış veya kanca ile sırt çantasına asılabilir.

Bakım önerileri

Her kullanımdan sonra matarayı sıvı bulaşık deterjanı ve su ile temizleyin. Ürün gerekirse bulaşık makinesinde yıkanabilir. Dikkat, ürün bulaşık makinesinde yıkandığı sırada kapak bağlantısı çıkabilir. Mataranın su sızdırmazlık sağlaması için bu bağlantıyı tekrar takmalısınız. Kapak ve matarayı ayrı ayrı iyice kurutun.

İlk kullanım

İlk kullanımdan önce ürünün tamamını duru su ile 3 kez yıkayın.

Bileşenler ve yasalar

Ürünlerimizin ve bileşenlerimizin tümü beslenme standartlarıyla uyumludur. Bisfenol A (BPA) içermez, yürürlükteki yasalara uygundur. Plastikler özelliklerine göre 6 kategoriye ayrılır. Bir plastik bu 6 kategoriden birine girmezse 7. kategoriye geçer (gıda plastiği olan veya olmayan bulunan tüm plastikler). Tritan bileşen, gıda ile temasa uygun olduğu için bu 7. kategoriye girmektedir.

Ağırlık ve boyutlar

Hacim: 0,5 litre
Boyutlar: 7 cm X 20 cm çap
Ağırlık: 106 gram
Diğer modeller: 0,5 L ve 0,8 L

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor