Paslanmaz Çelik Termos - Kırmızı - 0,8 L - MH500

₺150

Doğa yürüyüşlerinizde içeceklerinizi soğuk veya sıcak tutmak için tasarlandı. Bu sağlam ve ısı yalıtımı sağlayan paslanmaz çelik termos sizin için tasarlandı.

Bu termos, içeceklerinizi sıcak ya da soğuk tutar. Standart bir termosa göre çok daha hafiftir. Entegre filtreye sahip kilitlenebilir kapağı hızlı açılır. 0,8 litre.

Renk: Mercan
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
5 Yıl Garanti
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11
Medya 12

ÜRÜN FAYDALARI

Isı yalıtımı

Isı yalıtımı

95°C'den itibaren: 6 saat sonunda 74°C Çok sıcak içeceklerle kullanmayın

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Saplı kilitlenebilir kapağı tek elle kolayca açılır Paslanmaz çelik 366 g.

Bakım kolaylığı

Bakım kolaylığı

Çıkabilir kapağı sayesinde temizlemesi kolaydır. İç haznesi paslanmaz çelik.

Sağlamlık

Sağlamlık

Aralarında hava boşluğu bulunan 18/8 (304) paslanmaz çelik çift duvar yapısı.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Paslanmaz Çelik Termos - Kırmızı - 0,8 L - MH500
Paslanmaz Çelik Termos - Kırmızı - 0,8 L - MH500
Paslanmaz Çelik Termos - Kırmızı - 0,8 L - MH500
Paslanmaz Çelik Termos - Kırmızı - 0,8 L - MH500
Paslanmaz Çelik Termos - Kırmızı - 0,8 L - MH500

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Şişe/gövde 100% 304 Paslanmaz Çelik Kapak 81% Polipropilen, 10% Poliamit 6.6, 8% Silikon, 1% Paslanmaz Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Saklamadan önce yıkayın ve kurutun. Kuru ve temiz bir yerde muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

Mikrodalgaya veya dondurucuya koymayın.

TESTLER

Bu ısı yalıtımı sağlayan ürün 3 protokole göre test edilmiştir. 1/ 95°C su ile dolu ürün kapalı şekilde 20°C'lik bir fırına yerleştirilir. Ardından, suyun 74 saat sonunda ısı düşüşü ölçülür ve 74°C elde edilir. 12 saat sonra 62°C, 24 saat sonra 48°C. 2/ 95°C su ile dolu ürün kapalı şekilde 5°C'lik bir fırına yerleştirilir. Sıvı, 5 saat 20 dakika sonra 60°C'ye ulaşır. 3/ 95°C su ile dolu ürün kapalı şekilde 32°C'lik bir fırına yerleştirilir. Sıvı, 16 saat 30 dakika sonra 15°C'ye ulaşır.

Onaylayan

Quechua ürünleri ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına dağlık arazide, doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda test edilmektedir. Ekiplerimiz ve (ortaklarımız, elçilerimiz ve müşterilerimizden oluşan) test gruplarımız ürünlerimizi piyasaya sürülene dek tüm tasarım aşamalarında test eder.

TEKNİK BİLGİLER

Termosunuzun performansını artırmak için tavsiye.


Termosu doldurdukça içindeki sıvının sıcak veya soğuğu muhafaza etme olasılığı artar. Daha fazla yalıtım sağlayacağı için sıcak içeceklerle kullanırken dikkatli olun, içecekleriniz uzun süre sıcak kalacak! İletim veya ısı yayımı ile oluşan ısı değişimlerini engellemek için hava boşluğu bulunan çift duvarlı paslanmaz çelik teknolojisini kullanıyoruz. Termal radyasyon ile oluşan değişimleri engellemek amacıyla iç duvarın dışı ince bir bakır katmanıyla kaplanır.

Özellikler

"PRESS" yazan yerdeki beyaz düğmeye basılarak kapak, tek elle kolayca açılır. Taşıma sırasında beyaz düğmeyi aşağı kaydırarak bu düğmeyi kilitlemek mümkündür. Ardından kapağın kilitlendiğini ve üzerine bastırmanın artık mümkün olmadığını gösteren kırmızı bir alan belirir.
Kapak, demlenmiş meyveli ya da büyük çay yaprakları gibi besinleri filtrelemenizi sağlayan entegre bir filtreye sahiptir. Çok ince yapraklı çaylara uygun değildir.

Bakım önerileri

Ürün bulaşık makinesinde (kapak + gövde) yıkanabilir. Bu durumda kapak contalarını kaybetmemeye dikkat edin. Kapağı açık şekilde kurutun. Tamamını yıkama ve kurutma için kapağın üstündeki conta çıkarılabilir.

İlk kullanım

İlk kullanımdan önce ürünün tamamını duru su ile 3 kez yıkayın.

Bileşenler ve yasalar

Ürünlerimizin ve bileşenlerimizin tümü beslenme standartlarıyla uyumludur. Bisfenol A (BPA) içermez, yürürlükteki yasalara uygundur. Gıda güvenliği için uygun olan 18/8 (304) paslanmaz çelikten yapılmış termos gövdesi ile ısı ve darbeye dayanıklı polipropilen bir kapak seçtik.

Ağırlık ve boyutlar

Hacim: 0,8 litre
Boyutlar: 8,2 cm X 26,5 cm çap
Ağırlık: 366 gram (320 gram termos, 46 gram kapak)
0,5 L / 0,8 L / 1 L modelleri mevcut.

Çevreye karşı sorumluluğumuz (1/2)

Dünyamızı korumak adına harekete geçmemiz gerektiğinin farkında olduğumuz için Quechua olarak ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmaya çalışıyoruz.
Bu termosta 18/8 paslanmaz çelik kullandık. Bu çok dayanıklı, kullanım ömrü uzun, geri dönüşümü kolay ve içecekleri koruyan bir bileşendir. Ayrıca termosun içinde ve dışında cila kullanmadık.
Normal kullanım koşullarında 5 yıl garantilidir.

Çevreye karşı sorumluluğumuz (2/2)

Ürün ayrıca şu özelliklere sahiptir:
- Çözücü madde kullanılmadan lazerle işlenerek işaretlenmiştir.
- Yine çözücü madde kullanılmadan tozla boyanmıştır, bu sayede yoğunlaşma sınırlandırılmış olur ve termos elde tutulurken daha az kayar.
- Paketlenirken ve taşınırken olabildiğince az ürün kullanılmıştır.
- %100 yenilenebilir enerji kullanan bir fabrikada üretilmiştir.

Ürün tasarımı: deneyimimiz

Quechua Global Tasarım Merkezi, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesindeki Passy'de Mont-Blanc'ın eteklerine kurulmuştur. Merkezin konumu ekiplerimizle (tasarımcılar, ürün sorumluları, mühendisler vb.) outdoor spor meraklıları için gerçek bir buluşma noktası olmuştur. Bu, doğa yürüyüşü ürünleri tasarlamak ve size uzmanlığımızı sunmak adına çok güzel bir avantajdır.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor