ÖRDEK MÜHRESİ -100

₺45

Bu Solognac ördek mühresi, su kuşu avcılığı yaparken çok gerçekçi, eksiksiz ve doğal bir koşum hazırlamanız ve oluşturmanız için tasarlandı.

Gerçekçi tasarımı ve net renkleriyle yabani ördekleri göle konmaya çeken bu ördek mühresini kullanarak onları yakalama şansınızı artırırsınız.

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
EKO TASARIM
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6

ÜRÜN FAYDALARI

Görsellik

Görsellik

Gerçekçi boyut ve renklerle 3 boyutlu tüy kabartmalarına sahiptir.

Sağlamlık

Sağlamlık

Daha dayanıklı olması için ana bileşeni dayanıklı termoplastiktir.

Deniz suyuna karşı dayanıklılık

Deniz suyuna karşı dayanıklılık

Boyası ve ana bileşeni tuzlu suya dayanıklıdır.

Batmama özelliği

Batmama özelliği

Hareketli sularda bile yüzmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Eko-Tasarım

Eko-Tasarım

%100 geri kazanılmış yüksek yoğunluklu polietilenden üretilmiş plastik tasarım.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

ÖRDEK MÜHRESİ -100
ÖRDEK MÜHRESİ -100
ÖRDEK MÜHRESİ -100
ÖRDEK MÜHRESİ -100

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana bileşen 80% Yüksek Yoğunluklu Polietilen, 20% Düşük Yoğunluklu Polietilen - Geri kazanılmış

SAKLAMA TAVSİYESİ

Işık görmeyen ve nemden uzak bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Isı kaynaklarından uzak tutun.

TESTLER

Bu tasarım, Fransa'nın Kuzeyinde, Gironde ve Camargue bölgelerinde farklı su kuşu avcılığı sezonlarında elçilerimiz ve test kullanıcılarımız tarafından test edilmiştir.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

TEKNİK BİLGİLER

Ördekleri çekme şansını artırmak için gerçekçi bir ördek formu düşünüldü

Bu ördek formundaki plastik mühre, tamamıyla ekiplerimiz tarafından tasarlanmıştır. Dolayısıyla Avrupa'da bu kadar gerçekçi ve uygun fiyatlı başka bir mühre olmadığını biliyoruz. Solognac olarak hedefimiz ördek ve su kuşlarıyla karşılaşma şansınızı artırmaktır: Bunun için avcıyı ve avı yakınlaştırmak gerekir. Ördek mühresinin gerçekçiliği, hem renk hem boyut hem de duruş bakımından bu konuda önemli bir rol oynar

Ördek mühresinin tasarım aşamaları

Bu tasarımı elde etmek için aylar süren bir geliştirilme süreci yürütüldü. Her şey, ilk prototip için bir heykeltıraşın ahşap üzerinde çalışmasıyla başladı. Ardından 3 boyutlu bir modelleme yapıldı ve size doğadakilere benzer bir ördek mühresi sunmak için boyut ve duruş üzerinde çeşitli düzenlemeler gerçekleştirildi. Tüyler için farklı 3 boyutlu doku ve renk ölçümü aşamalarıyla sahada gerçekleştirilen testlerin ardından ultra gerçekçi renklere sahip bir tasarıma ulaştık.

Gerçekçilik: temel bir ayrıntı

Pusu kurarak avlandığınızda koşumunuzun vahşi ördekleri çekmek için mümkün olduğunca büyük, eksiksiz ve gerçekçi olması büyük öneme sahiptir. Bu aksesuar sayesinde oluşturduğunuz sürü, avınızı yakalama şansınızı artıracak (bu mühreyi farklı mührelerle birlikte kullanmanızı tavsiye ediyoruz).

Neden ördek tasarımının özellikleri bu mühreyi olmazsa olmaz bir aksesuar haline getiriyor?

Hareketli sularda hafif dalgalar karşısında optimum yüzebilirlik sunan bu mühre, ağırlıklı bir gövdeye sahiptir. Ayrıca bu mührelerin göllerde aylarca kullanılabileceğini bildiğimiz için su kuşu avcılığına meraklı mühendislerimiz, iklim koşulları ve mevsimsel değişikliklere karşı daha yüksek dayanıklılık için ana bileşen olarak dayanıklı termoplastiği tercih etti. Son olarak, mührenin boyası tuzlu su kaynaklı bozulmalara karşı dayanıklıdır.

Her mevsim kullanım için dayanıklı tasarıma sahip bir mühre

Pusu kurarak avlanan avcılarımızın sayısındaki artış nedeniyle plastiğin dayanıklılığı, av mevsimi boyunca ve sonrasındaki taşıma (araba, tekne, çanta, vs.) ve saklama koşulları düşünülerek yeniden gözden geçirildi. İyi bir su kuşu avının vazgeçilmezi olan bu özellik, bozulmadan optimum bir kullanım ömrü sağlamak için geliştirildi. Ayrıca geceleri dolunayda parlamaması için mat boyayla boyanmıştır.

Bu ürün eko tasarıma sahip mi?

Ve bununla da kalmaz! Bu mührenin geliştirme sürecindeki en önemli kriterlerden biri tasarımın çevre üzerindeki etkisidir. Klasik plastik kullanımını tercih etmeyerek bu mührenin çevre üzerindeki etkisini azalttık. Nasıl? %100 geri kazanılmış yüksek yoğunluklu polietilen sayesinde. Bu, aynı zamanda "ürünün kullanım ömrü dolduğunda" yapay mührelerin geri dönüştürülebileceği anlamına geliyor.

Boyutlar ve Ağırlık

Erkek
Uzunluk: 28 cm
Genişlik: 12 cm
Yükseklik: 15 cm
Ağırlık: 240 g
Dişi
Uzunluk: 28 cm
Genişlik: 12 cm
Yükseklik: 15 cm
Ağırlık: 250 g

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor