Nexave 4000 Hg Fe Olta Makinesi - Sahte Yemle Balıkçılık

₺540

orta seviyede sahte yemle balıkçılık yapanlar için tasarlandı.

Nexave FE, ünlü Nexave FD makinenin geliştirilmiş versiyonudur. Bu yeni makinenin ön kalaması, tatlı suda sahte yemle küçük - orta büyüklükte balıkların yakalanması için idealdir.

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

İlerleme kalitesi

İlerleme kalitesi

Bu makinenin akıcılığı sayesinde rahatça balıkçılık yapabilirsiniz.

Güç

Güç

Kalaması sayesinde tatlı su balıklarının büyük bölümüyle mücadele edebilirsiniz

TEKNİK BİLGİLER

Özellikler

- 1 tur = 91 cm
- Ağırlık: 325 g.
- Kapasite: 180 misina için 290 m.
- Fren: 8.5 kg
- Oran: 5,8:1

NEXAVE

Nexave FE, ünlü Nexave FD makinenin geliştirilmiş versiyonudur. Bu yeni makinenin ön kalaması, tatlı suda sahte yemle alabalık, turna, tatlı su levreği, sudak gibi küçük - orta büyüklükte balıkların İngiliz tipi balıkçılık veya yemli balıkçılık ile yakalanması için idealdir. Paslanmaz 3 rulmanı sayesinde bu makine her Shimano modelinde olduğu gibi çok iyi seviyede akıcılığa sahiptir. Hassas kalaması sayesinde problem yaşamadan en büyük balıklarla bile mücadele edebilirsiniz.

ARC bobin

Bobinin V şeklinde tasarımı, küçük sarma hareketleriyle, daha uzağa ve daha hassas atışlar yapmanızı sağlar. AR-C bobin, takılma riskini en aza indirir. AR-C bobin artık Shimano makinelerin çoğunda bulunmaktadır.

Varispeed II

"VariSpeed II" sistemi "Varispeed" versiyonun geliştirilmiş halidir, bobinin misinayı mükemmel şekilde sarabilmesi için 2 salınım hızına sahiptir. Bu sayede daha uzun mesafeli ve daha kolay atışlar yaparsınız.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor