Kız Çocuk Cırt Cırtlı Outdoor Ayakkabı - Mavi/Pembe - 24/34 - CROSSROCK

₺260

Bu ayakkabılar güneşli havalarda dağlık alanlarda ve diğer zeminlerde koşma, tırmanma, atlama ve oyun oynama için tasarlandı.

Crossrock ayakkabılar çocuklarınızın bütün maceralarında dayanıklı kalacak. Dağları güvenli bir şekilde keşfetmeye başlayabilirsiniz. Bu modelin su geçirmez bir modeli de bulunmaktadır!

Renk: Parlak pembe / Koyu lacivert
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Yer tutuş

Yer tutuş

Kauçuk tabanı benzersiz yer tutuş ve sağlamlık sunar.

Darbe emme

Darbe emme

Tüm ayakkabıda bulunan EVA ara taban.

Sağlamlık

Sağlamlık

Ayağa tam oturan taban ve güçlendirilmiş gövde.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Geniş cırt cırtlı bandı ve sıkılı bağcıkları sayesinde kolay giyilir.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kız Çocuk Cırt Cırtlı Outdoor Ayakkabı - Mavi/Pembe - 24/34 - CROSSROCK
Kız Çocuk Cırt Cırtlı Outdoor Ayakkabı - Mavi/Pembe - 24/34 - CROSSROCK
Kız Çocuk Cırt Cırtlı Outdoor Ayakkabı - Mavi/Pembe - 24/34 - CROSSROCK

TEKNİK BİLGİLER

Yer tutuş sağlayan taban

Tabanlarımızın kaymazlığı onaylanmıştır. Bu özelliğin kullanılabilmesi için ayakkabı birçok farklı zeminde (Düz, Engebeli, Kuru, Islak) gerçekleşen yer tutuş laboratuvar testlerini geçmelidir. Bu özelliğin onaylanabilmesi için tabanlarımızı dağlık arazilerdeki antrenman alanlarında çocuk test kullanıcılarından oluşan bir panelde test ederiz.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Satış tavsiyesi

Çocuğunuzun iki ayakkabıyı da ayakta durarak ve uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla denemesini sağlayın. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Çocuğunuzun mağazada yürümesini sağlayın. Ayaklarının alışması için botlarını doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanmalarını sağlayın.

ÇIKARILABİLİR İÇ TABAN

Daha hızlı kuruma sağlamak için çıkarılabilen iç taban. Bu taban ortopedik bir tabanla değiştirilebilir.

ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIMIMIZ

Quechua olarak oyun alanımızı korumanın öneminin farkındayız bu nedenle ürünlerimizin çevresel etkisini azaltmak için çalışıyoruz.
Bu ürün şu anda çevre dostu tasarıma sahip olmasa da her gün hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz: çevre dostu tasarım, tamir edilebilirlik ve uzun ömürlülük gelişimlerin merkezinde yer almaktadır.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 55% Poliüretan, 45% Polyester Dış tabanı 70% Kauçuk - Bütadien Kauçuk, 30% Etilen Vinil Asetat Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru bir yerde saklayın.

TESTLER

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Onaylayan

Quechua ürünleri sizin taleplerinizi karşılayabilmeleri adına doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz tüm koşullara maruz kalınan dağlık arazilerde test edilmektedir.
Arazi testleri mühendisimiz olan Sarah ve çocuklardan oluşan test grubumuz bu ürünü gelişim sürecinin başından piyasaya sürülene dek test etmiştir.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER