Nabız Ölçer Koşu Saati - HR300

₺400

Bu saati antrenmanları sırasında sarf ettikleri eforu yönetebilmeleri için nabzını ölçmek isteyen koşucular için tasarladık.

Antrenman yoğunluğu göstergesi ve interval modu sayesinde kolayca kendinizi geliştirin.

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Antrenman verileri

Antrenman verileri

Kronometre, nabız (BPM ve %maks. nabız), yakılan kalori

Koçluk

Koçluk

Hedef aralık (BPM veya %maks. nabız) -Yoğunluk göstergesi -interval- tur süresi

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Bluetooth kodlu sistem: optimize edilmiş saatle bağlantı

Su geçirmezlik

Su geçirmezlik

Saat: 5 ATM (yüzme) - Kemer: 1 ATM (su sıçraması)

Rahatlık

Rahatlık

Kardiyo kemerinin kumaş bileşeni kullanım sırasında rahatlık sağlar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Nabız Ölçer Koşu Saati - HR300
Nabız Ölçer Koşu Saati - HR300
Nabız Ölçer Koşu Saati - HR300

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Bilek 90% Poliüretan, 10% Paslanmaz Çelik Yapı 70% Polikarbonat - Akrilonitril Bütadien Stiren, 30% Paslanmaz Çelik Oda 100% Baskılı Devre Kartı Mercek 100% Polimetil Metakrilat

Kullanıcı Talimatları

ONrhythm 500 saat, akıllı telefona bağlanmaz.

TEKNİK BİLGİLER

KOŞU ANTRENMANLARI NEDEN NABIZ ÖLÇERLİ BİR SAATLE YAPILMALIDIR?

Nabız bpm (dakika başı kalp atış hızı ) cinsinden ölçülür. Antrenman sırasında eforunuz ne kadar artarsa kalbiniz o kadar hızlı çarpar, böylece bpm değeriniz yükselir. Her seansınızda koşu antrenmanlarınız sırasında nefes nefese kalmadan hangi nabız aralığında rahatça koşabileceğinizi keşfedersiniz. Bu aralığı benimsediğinizde daha düzenli ve daha rahat bir şekilde koşmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla rahatlık için kumaş kayış

Kumaş kemerin elastiğine elektrotlar ekledik ve elastiğin üstüne elektronik parçayı yerleştirdik. Bu durum "sert" yapıdaki parçaların cildinizle temas etmediği anlamına gelmektedir.
Bu tasarım elastik parçanın çamaşır makinesinde yıkanabilmesi için elektronik bölümün çıkarılabilmesini sağlar. Elektronik parça yağmura ve tere karşı dayanıklıdır ancak makinede yıkanamaz.

EFORUNUZUN YOĞUNLUĞUNU ÖLÇÜN

Hedef bölgeyi manuel olarak ayarlamadığınızda ONrhytm 500 nabız ölçerli saat nabzınıza göre eforunuzun yoğunluğunu otomatik ve gerçek zamanlı olarak size sunar: çok hafif, hafif, orta, yoğun ya da çok yoğun antrenman.
Çok düşük: Maks. kalp atış hızınızın %50'si - %60'ı
Düşük: Maks. kalp atış hızınızın %60'ı - %70'i
Orta: Maks. kalp atış hızınızın %70'i - %80'i
Yüksek: Maks. kalp atış hızınızın %80'i - %90'ı
Çok yüksek: Maks. kalp atış hızınızın %90'ı - %100'ü

NEFESİNİZİ AYARLAMAK İÇİN KARDİYO YAPARAK KOŞUN

Antrenmanlarınızın sonunda sık sık nefes nefese mi kalıyorsunuz? Decathlon ONRHYTHM 500 nabız ölçer temponuzu gerçek zamanlı olarak ayarlayabilmenizi ve bu sayede "zor durumda" kalmamanızı sağlar. Saat yoğunluğu "Düşük" olarak gösteriyorsa koşarken konuşabilecek durumdasınızdır. "Orta" yoğunlukta efor daha yüksek olur ve nefes nefese kalmazsınız. "Yüksek" yoğunlukta birkaç dakika içinde nefes nefese kalırsınız.

YAĞ YAKMAK İÇİN KOŞUN

Formunuzu korumak için mi koşuyorsunuz? "Düşük" efor yoğunluğu yağ yakma avantajına sahip olduğu ve nefes nefese kalmayı azalttığı için idealdir. Aslında bu aşamadayken vücudunuz stres altında değildir. Yağları yakarak kaslarınız için enerjiye dönüştürmek adına yeterli zaman vardır.

HEDEF ARALIĞINIZI BELİRLEYİN

Hedef aralığı belirleme sistemi ile antrenmanlarınızı daha iyi yönetebilirsiniz. Grafik göstergeleri sayesinde, belirlediğiniz hedef aralık içinde kalıp kalmadığınızı gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.
ONrhythm 500 nabız (BPM ve %maks. nabız) için hedef aralıkları belirleyebilmenizi sağlayan bir mod içerir.

İNTERVAL ANTRENMANLARINIZI PROGRAMLAYIN

Bu özellik sayesinde interval antrenmanınızı eksiksiz olarak ayarlayın: ısınma süresi, hareket süresi, dinlenme süresi ve gevşeme süresi, interval antrenman serisi sayısı ve bu antrenman sırasındaki dinlenme serisi süresi.

KOŞU ANTRENMANLARINIZI KARŞILAŞTIRIN

ONRHYTHM 500 saat önceki 5 koşu seansınızın özetini görebilmenizi sağlar. Her antrenman için koşu sürenizi, ortalama kardiyonuzu ve yaktığınız kalori miktarını görebilirsiniz. Hedef bölgenizi belirlediyseniz bu bölgede geçirdiğiniz süreyi görebilirsiniz.

Nabız ölçeriniz bir saat işlevi de görür!

ONRHYTHM 500 nabız ölçerli saat size saati ve tarihi her gün gösterir. Ayrıca bir alarm kurabilirsiniz.

Hem gece hem de gündüz görünür ekran.

ONRHYTHM 500 nabız ölçerli saatte yansıtıcı bir ekran kullandık. Bu camın ortam ışığını yansıttığı anlamına gelir. Güneş ne kadar parlaksa ekran o kadar yüksek seviyede okunur!
Geceleri ise düğmesi sayesinde ekranı aydınlatabilirsiniz.

Saatimi ya da kemerimi telefonuma bağlayabilir miyim?

Saat ve kemer arasında daha kaliteli bir bağlantı sağlamak adına Bluetooth kemerimizi kullanmayı seçtik. Bu sayede kemeri yürüyüşe uygun ve kardiyo işlevi bulunan tüm spor uygulamalarına bağlamak mümkündür. Ancak şunları unutmayın: kemer aynı anda yalnızca bir cihaza bağlanabilir. Telefona bağlandığında saate bağlanamaz.

SİNYALİM DİĞER NABIZ ÖLÇERLERLE KARIŞABİLİR Mİ?

Hayır! ONRHYTHM 500 kodlu bir sinyale sahiptir. Bu, saatiniz ve kemeriniz arasındaki iletişimin tek kanallı olduğunu anlamına gelir ve bu iletişim başka bir nabız ölçerli saatin sinyaliyle bozulmamalıdır. Yani, saat kemeri aradığı sırada nabız ölçer kullanan tüm diğer kullanıcıların cihazlarının saate yakın olmaması gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra ürününüzü diğer kullanıcıların ürünlerine yakın olacak şekilde kullanabilirsiniz.

KALP ATIŞ HIZIM NASIL ÖLÇÜLÜR?

Kalp atış hızı göğsünüze taktığınız göğüs kemeri sayesinde ölçülür. Göğüs kemeri iki elektrod ve bir sensöre sahiptir.
Kalbiniz attığında düşük seviyede elektrik alanı oluşturur. Bu elektrik elektrodlar tarafından algılanır ve ardından kemer sensörü ile saatinize aktarılır.

Pil

Saat: CR2032 dahildir - Kemer: CR2032 dahildir.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor