Kayak / Snowboard Maskesi - Mavi - G 100

₺90

Bu kayak gözlüğü güzel havalarda iyi bir görüş sunabilmek ve buğu oluşumunu azaltmak için çift kat cam ile tasarlandı.

G 100 S3 kayak maskesi buğu oluşumunu önleyen çift cama sahiptir, güneşli ve bulutlu havalarda mükemmel görüş sağlar. UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar.

Renk: Kobalt mavisi
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Güneşe karşı koruma

Güneşe karşı koruma

%100 UV koruması. Güneşli ve bulutlu havada iyi görünürlük için kahverengi cam

Buğu yapmama özelliği

Buğu yapmama özelliği

Buğu önleyici işlemden geçmiş çift cam

Görüş alanı

Görüş alanı

Silindirik cam, temel görüş açısı.

Rahatlık

Rahatlık

Ergonomik köpük bileşen, kullanım kolaylığı sağlar

Destek

Destek

40 mm genişliğinde elastik bant

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Elastik kayışın uzunluğunu ayarlamayı sağlayan 1 ayarlama klipsi.

Uyumluluk

Uyumluluk

Wedze kasklarla ideal uyumu sağlar

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Mercek 60% Polikarbonat, 40% Selüloz Asetat Çerçeve 100% Termoplastik Poliüretan Elastik bant 36% Kauçuk - Sentetik, 33% Poliamit, 31% Polyester Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.

TESTLER

Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Gözlüklerinizi mikrofiber bez veya temizleme spreyi gibi uygun ürünlerle temizleyin (ORAO aksesuar serisi).. Kirlenmesi halinde gözlüklerinizi asla kuru halde temizlemeye çalışmayın, önce sudan geçirin.. Her kullanımdan sonra kurutun. Kuru ve havadar bir yerde kurutun.

TEKNİK BİLGİLER

UV koruması

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

S3 SUN Cam

S3 SUN gözleri güneşin yoğun ışıklarından koruyan koyu renkli camlardır. Gölgeli yerlerde veya güneş ışığının zayıf olduğu noktalarda iyi görünürlük sağlaması amacıyla kahverengi bir cam kullandık. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

Buğu önleyici özellik

"ESSENTIAL" buğu önleyici maskenin iç camının iç yüzeyine uygulanan bir işleme sahip çift camdan oluşmaktadır.
Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz. Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin.

Çift cam

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılmıştır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. Bu süreci tamamlamak için iç cama ayrıca buğu oluşumunu önleyici bir işlem yapılmıştır.

Bombeli cam

Maske biçiminde kesilmiş, dışı polikarbonattan, içi selüloz propiyonattan silindirik çift cam.

TEMEL görüş alanı

Hem yatay hem de dikey görüş açısı bulunmaktadır. G 100 "TEMEL" görüş açısına sahiptir, yanları görebilmek için rahat ve güvenli bir görüş alanı sunar.

Kayak kaskları ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, numaralı gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir. L boy G 100 kayak maskesi, 135 mm genişliğine kadar numaralı gözlüklerle kullanılabilir.

Kayış

Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk

EN 174 standardı

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI bir Amerikan standardıdır, Avrupa strandartlarına göre darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık konusunda daha katıdır. Bu kayak maskesi her 2 standardın onayını almıştır

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyunun seçimi baş çevrenizin boyuna göre belirlenir
55 cm'e kadar olan baş çevresinde S boy (önceden S/M), 56 cm üzerinde ise L boy (önceden L/XL) boy tercih edilebilir

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor