Kayak / Snowboard Maskesi - Siyah - G500

₺230

Buğu önleyici bu maske güzel havalarda yapacağınız kayak antrenmanlarınız için mükemmel görüş açısı sunmak adına tasarlandı. Gözlük kullananlara uygundur.

G 500 S3 maske buğu oluşumunu önleyen işlemden geçmiş çift silindirik camı ile güneşli ve bulutlu havalarda yaptığınız kayak antrenmanlarınız için idealdir. Numaralı gözlüklerle uyumlu.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Güneşe karşı koruma

Güneşe karşı koruma

%100 UV koruması. Güneşli ve bulutlu havalarda görmeyi sağlayan kahverengi cam

Buğu yapmama özelliği

Buğu yapmama özelliği

Buğu oluşumunu önleme işleminden geçen çift cam, hava alabilen çerçeve

Görüş alanı

Görüş alanı

Yüksek performanslı görüş alanına sahip silindirik cam

Rahatlık

Rahatlık

Çift yoğunluklu köpüğü ve kumaşı rahatlık sağlar

Destek

Destek

Kaymayı önleyen çift silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Elastik kayış uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 toka

Uyumluluk

Uyumluluk

OTG, 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kayak / Snowboard Maskesi - Siyah - G500

TEKNİK BİLGİLER

%100 UV Koruması

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

S3 SUN Cam

S3 SUN gözleri güneşin yoğun ışıklarından koruyan koyu renkli camlardır. Gölgeli yerlerde veya güneş ışığının zayıf olduğu noktalarda iyi görünürlük sağlaması amacıyla kahverengi bir cam kullandık. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

Yüksek performanslı buğu önleyici özellik

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu önleme, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift ekran ile çerçevesinde kayak gözlüğünün içinin havalanmasını sağlayan güçlü havalandırmaya denir.
Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.
Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin.

Çift cam

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Bu sayede maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. Bu süreci tamamlamak için iç cama ayrıca buğu oluşumunu önleyici bir işlem yapılmıştır.

Silindirik cam

Silindirik yapıda çift kat cam. Polikarbonat dış cam darbelere karşı çok dayanıklı. İç cam selüloz propiyonat

PERFORMANSLI görüş açısı

G 500 "PERFORMANSLI" görüş açısına sahiptir, yanları iyi görmek için geniş görüş alanı sunar.

Kayak kaskı ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

G 500 S3 kayak maskesi maksimum 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, sadece gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.

Kayış

Poliamit elastik, 40 mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen 2 bant

Renkli Flash cam

Kayak gözlüğünün dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flaş olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim %sini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir.
Camlar çizilmeye karşı dayanıksızdır.

EN 174 standardı

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI bir Amerikan standardıdır, Avrupa strandartlarına göre darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık konusunda daha katıdır. Bu kayak maskesi her 2 standardın onayını almıştır

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyu baş çevrenizin boyuna göre seçilir
55 cm'e kadar S boy, 56 cm ve üzeri için L boy seçilebilir

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Mercek 60% Polikarbonat, 40% Asetat Çerçeve 100% Termoplastik Poliüretan Elastik bant 36% Kauçuk - Sentetik, 33% Poliamit, 31% Polyester Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.

TESTLER

Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER