Kayak & Snowboard Gözlüğü - Siyah - G500 I

₺590

Bu kayak gözlüğü, tüm hava şartlarında rahatlıkla kayak yapmak isteyen sporcular için tasarlandı. Gözlük kullananlara uygundur.

Hava durumuna göre G500 maskenin camını değiştirmek için sadece camı çekin. Güzel ya da kötü havalar, seçim sizin! Numaralı gözlüklerle uyumlu maske.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Güneşe karşı koruma

Güneşe karşı koruma

%100 UV Koruma, Tüm havalar için değiştirilebilir kahverengi ve sarı camlar.

Buğu yapmama özelliği

Buğu yapmama özelliği

Buğu oluşumunu önleme işleminden geçen çift cam, hava alabilen çerçeve

Görüş alanı

Görüş alanı

Yüksek performanslı görüş alanına sahip silindirik cam

Rahatlık

Rahatlık

Çift yoğunluklu köpüğü ve kumaşı rahatlık sağlar

Destek

Destek

Kaymayı önleyen çift silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Elastik kayış uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 toka

Uyumluluk

Uyumluluk

L boyu, 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kayak & Snowboard Gözlüğü - Siyah - G500 I
Kayak & Snowboard Gözlüğü - Siyah - G500 I
Kayak & Snowboard Gözlüğü - Siyah - G500 I
Kayak & Snowboard Gözlüğü - Siyah - G500 I
Kayak & Snowboard Gözlüğü - Siyah - G500 I

TEKNİK BİLGİLER

Güneşe karşı koruma

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

S1 FOG ve S3 SUN Cam - Değiştirilebilir cam özelliği

Tüm havalarda kullanıma uygun olan değiştirilebilir cama sahip kayak maskesi
S1 FOG etrafınızdakileri görmenizi sağlayarak kötü havalarda daha iyi bir görüş sunan açık renkli cama karşılık gelir.
S3 SUN gözleri güneşin yoğun ışıklarından koruyan koyu renkli camlardır. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

Yüksek performanslı buğu önleyici özellik

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu önleme, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift ekran ile çerçevesinde kayak gözlüğünün içinin havalanmasını sağlayan güçlü havalandırmaya denir.
Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.
Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin.

Çift cam

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılmıştır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. Bu süreci tamamlamak için iç cama ayrıca buğu oluşumunu önleyici bir işlem yapılmıştır.

Bombeli cam

Silindirik yapıda üç kat cam Orta cam darbelere karşı maksimum dayanıklı polikarbonat, iç cam asetat ve değiştirilebilir cam esnek polikarbonat bileşenlidir.

PERFORMANSLI görüş açısı

Hem yatay hem de dikey görüş açısı bulunmaktadır. "YÜKSEK PERFORMANSLI" görüş alanına sahip G 500 maske, yan tarafları mükemmel şekilde görebilmek için geniş bir görüş açısı sunar.

Kayak kaskları ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

L boy G 500 I kayak maskesi, 145 mm genişliğine kadar numaralı gözlüklerle kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, sadece gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.

Kayış

Poliamit elastik, 40 mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen 2 bant

Isıyla sıkıştırılmış kılıf

Kullanım öncesinde ve sonrasında, maskeyi ve özellikle camı çizilmelere karşı koruyun. Isıyla sıkıştırılmış bu kılıf, kayak antrenmanı boyunca maskenizi çantanızın içinde ezilmeye karşı korumanız, değiştirilebilir camı ve maskenizi çantanızda veya cebinizde taşımanız için idealdir.

Renkli flash cam

Kayak gözlüğünün dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flaş olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim %sini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir.
Camlar çizilmeye karşı dayanıksızdır.

EN 174 Standardı

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI bir Amerikan standardıdır, Avrupa standartlarına göre darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık konusunda daha katıdır. Bu kayak maskesi her 2 standardın onayını almıştır

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyunuzu baş çevrenizin ölçüsüne göre seçin. 55 cm altındaki ölçüler için S boyu seçebilirsiniz 55 cm üstündeki ölçüler için L boyu seçebilirsiniz

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Çerçeve 100% Termoplastik Poliüretan Cam 70% Polikarbonat, 30% Selüloz Asetat Elastik bant 36% Kauçuk - Sentetik, 33% Poliamit, 31% Polyester Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.

TESTLER

Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER