Kayak & Snowboard Gözlüğü - Kötü Havalar - Pembe - G120 S1

₺390

Kötü havalarda kayak yapan, maksimum görüş açısı sunan ve buğulanmayan bir gözlük arayan kullanıcılar için tasarlandı. Gözlük kullananlar için de uygundur.

G 900 FL silindirik camı kötü havalarda iyi görüş sağlar.Mükemmel görüş için optimum görüş açısı ve buğu önleyici özelliğe sahiptir. Numaralı gözlüklerle uyumlu.

Renk: PEMBE / Karbon gri
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Güneşe karşı koruma

Güneşe karşı koruma

%100 UV koruması. Karlı ve sisli havalarda daha iyi görmeniz için şeffaf cam.

Buğu yapmama özelliği

Buğu yapmama özelliği

Buğu oluşumunu önler, çift cam, hava alabilen çerçeve

Görüş alanı

Görüş alanı

Optimal görüş alanına sahip silindirik cam

Rahatlık

Rahatlık

Çift yoğunluklu ergonomik köpüğü ve kumaşı rahatlık sağlar.

Destek

Destek

Kaymayı önleyen üç silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Elastik kayış uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 toka

Uyumluluk

Uyumluluk

L boyu, 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir.

TEKNİK BİLGİLER

%100 UV Koruması

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

FOG S1 Cam

S1 FOG kötü hava koşullarında veya karlı havalarda daha iyi görüş sağlayan açık renkli camlardır. Bu ürünü kötü hava koşullarında etkili görünürlük sağlaması için pembe renkli camla tasarladık ancak yine de zorlu hava koşulları için zayıf bir performans gösterir. Kullanıcı her zaman ihtiyatlı olmalı, bilmediği riskli yerlerde kendini tehlikeye atmamalıdır. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

Buğu önleyici özellik

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu önleme, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift ekran ile çerçevesinde kayak gözlüğünün içinin havalanmasını sağlayan güçlü havalandırmaya denir. Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.
Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin.

Hava alan çift cam

Çift camlı tasarıma sahip maske buğu oluşumunu azaltır: Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Bu sayede maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. İç camı da buğu önleyici işlemden geçmiştir ve mükemmel hava dolaşımı sağlamak adına birçok havalandırma bölgesi bulunur.

Bombeli cam

Bombeli yapısı ile görüş bozukluğunu minimuma indirir. Dış cam, bileşeni ve şekliyle darbelere karşı maksimum dayanıklı polikarbonat, iç cam ise asetat bileşenlidir.

İDEAL görüş alanı

Hem yatay hem de dikey görüş açısı bulunmaktadır. G 900 İDEAL görüş alanına sahiptir, en iyi görüş alanını sunan maskemizdir.

Kayak kaskı ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

L boy, G 900 FL S1 kayak maskesi maksimum 145mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, sadece gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.

Kayış

Poliamit elastik, 40 mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen 3 bant

Renkli Flash ekran

Kayak gözlüğünün dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flaş olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim %sini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir.
Camlar çizilmeye karşı dayanıksızdır.

EN 174 standardı

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI bir Amerikan standardıdır, Avrupa strandartlarına göre darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık konusunda daha katıdır. Bu kayak maskesi her 2 standardın onayını almıştır

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyu baş çevrenizin boyuna göre seçilir
55 cm'e kadar S boy, 56 cm ve üzeri için L boy seçilebilir

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Mercek 60% Polikarbonat, 40% Selüloz Asetat Çerçeve 100% Termoplastik Poliüretan Elastik bant 36% Kauçuk - Sentetik, 35% Polyester, 29% Poliamit Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Öneri: Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.

TESTLER

Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm koşullarda. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER