Kayak & Snowboard Gözlüğü - Kırmızı - G900 I

₺650

Her mevsime uygundur, camları kendi aralarında değiştirilebilmesi ve ideal görüş açısı ile buğu oluşumunu önleme için tasarlandı. Gözlük kullananlara uygundur.

900 I gözlük benzersiz bir görüş alanı ve buğu oluşumunu önleme sunan kendi aralarında değiştirilebilen bombeli camlarıyla her hava koşulunda kaymanız için tasarlandı. Numaralı gözlüklerle uyumlu.

Renk: BORDO
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Güneşe karşı koruma

Güneşe karşı koruma

Buğu oluşumunu önler, Her hava koşuluna uygun değiştirilebilir cam

Buğu yapmama özelliği

Buğu yapmama özelliği

Buğu oluşumunu önler, çift cam, hava alabilen çerçeve

Görüş alanı

Görüş alanı

Bombeli cam, dikey ve yatay görüş açısı

Rahatlık

Rahatlık

Kaymayı önleyen üç silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant

Destek

Destek

Kaymayı önleyen çift silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Elastik kayış uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 toka

Uyumluluk

Uyumluluk

L boyu, 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kayak & Snowboard Gözlüğü - Kırmızı - G900 I
Kayak & Snowboard Gözlüğü - Kırmızı - G900 I
Kayak & Snowboard Gözlüğü - Kırmızı - G900 I
Kayak & Snowboard Gözlüğü - Kırmızı - G900 I
Kayak & Snowboard Gözlüğü - Kırmızı - G900 I

TEKNİK BİLGİLER

UV koruması

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

S1 FOG ve S3 SUN Cam - Değiştirilebilir cam özelliği

Tüm havalarda kullanıma uygun olan değiştirilebilir cama sahip kayak maskesi
S1 FOG etrafınızdakileri görmenizi sağlayarak kötü havalarda daha iyi bir görüş sunan açık renkli cama karşılık gelir.
S3 SUN gözleri güneşin yoğun ışıklarından koruyan koyu renkli camlardır. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

Maksimum buğu oluşumunu önleme

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu önleme, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift ekran ile çerçevesinde kayak gözlüğünün içinin havalanmasını sağlayan güçlü havalandırmaya denir. Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.
Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin.

Hava alan çift cam

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Bu sayede maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. Bu süreci tamamlamak için iç cama ayrıca buğu oluşumunu önleyici bir işlem yapılmıştır.

Bombeli cam

Bombeli yapısı ile görüş bozukluğunu minimuma indirir. Bombeli yapıda 3 cam. Orta cam bileşeni ve yapısı ile darbelere karşı maksimum dayanıklı polikarbonat, iç cam ise asetat bileşenlidir. Değiştirilebilir cam darbelere karşı çok dayanıklı polikarbonat bileşenlidir. G 900 I 3 farklı kalınlıktaki camları sayesinde Wedze ürün gamının en dayanıklı maskesidir.

İDEAL görüş alanı

Hem yatay hem de dikey görüş açısı bulunmaktadır. G 900 İDEAL görüş alanına sahiptir, en iyi görüş alanını sunan maskemizdir.

Kayak kaskları ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

L boy G 900 I kayak maskesi, 145 mm genişliğe kadar numaralı gözlüklerle kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, sadece gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.

Kayış

Poliamit elastik, 40 mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen 3 bant

Mikrofiber ve ısıyla sıkıştırılmış kılıf

Kullanım öncesinde ve sonrasında, maskeyi ve özellikle camı çizilmelere karşı koruyun.
Isıyla sıkıştırılmış bu kılıf maskenizi yerleştirmeniz ve ezilmeye karşı korumanız için idealdir. Maskenizi kılıfıyla sırt çantanızda saklayabilir ya da kayak antrenmanlarınızda değiştirilebilir camlarını mont cebinize yerleştirebilirsiniz.

Renkli flash cam

Kayak gözlüğünün dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flaş olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim %sini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir.
Camlar çizilmeye karşı dayanıksızdır.

EN 174 standardı

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI bir Amerikan standardıdır, Avrupa strandartlarına göre darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık konusunda daha katıdır. Bu kayak maskesi her 2 standardın onayını almıştır

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyu baş çevrenizin boyuna göre seçilir
55 cm'e kadar S boy, 56 cm ve üzeri için L boy seçilebilir

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Elastik dışında (yalnızca ABD için) 36% Kauçuk - Sentetik, 33% Poliamit, 31% Polyester Çerçeve 100% Termoplastik Poliüretan Cam 60% Polikarbonat, 40% Selüloz Asetat Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.

TESTLER

Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER