Kayak Sırt Çantası - Gri - FS500

Ref No: 8493917

₺300

Kayak ve snowboard yaparken tüm ihtiyaçlara uygun, her koşulda kullanılabilecek bir çanta arayanlar için tasarlandı.

Kayaklarınızı, snowboardunuzu hatta bir çift çocuk kayağını teleferiğe gidene kadar rahatça ve eliniz boş kalacak şekilde taşıyabilmenizi sağlar.

Renk: Antrasit gri / Siyah / Siyah
Beden: Beden kılavuzu
YETİŞKİN
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Denge

Karın ve göğüs bölgesinde bulunan kayışları sayesinde mükemmel kavrama sağlar.

Farklı kullanım çeşitleri

20 litre hacmi ve 4 dış cebi ile tüm eşyalarınızı taşıyabileceğiniz bir çanta

Çok gözlü

Ön tarafındaki maske cebinin yumuşak kumaşı ekranların korunmasını sağlar

Kapasite

Önde snowboard, yanda yetişkin ve çocuk kayaklarınızı taşıyabilirsiniz.

Taşıma kolaylığı

Ergonomik askılar: Çantanız tamamen dolu olduğunda bile rahatlık sağlar

Giyme / çıkarma kolaylığı

Özel REVERSE tasarımı ile çantanızı hızlıca vücudunuzun önüne alabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı

Reverse sisteminin kullanımı mekanik tokası sayesinde çok kolaydır.

Su geçirmezlik

Çadır bezinden oluşan alt kısım kar üstünde eşyalarınızı kuru tutar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kayak Sırt Çantası - Gri - FS500

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru bir yerde saklayın.

TESTLER

Tüm Wed'ze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Ürünlerimiz, gerçek kullanım şartlarına benzer koşullarda, kar, soğuk ve tipi koşullarında test edilmişlerdir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Kayak / snowboard taşıma

Taşıma kayışları ile bir çift kayak (en fazla 140 mm) ya da bir snowboard taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir olmaları sayesinde, snowboard ya da yetişkin kayak takımına ek olarak çocuk kayak takımını da taşımanızı sağlar. Kullanımı daha kolay ve daha dayanıklı metal tokalara sahiptir.

Ergonomik askılar:

Çanta, kayak takımı veya snowboard ile sırtınıza takılı haldeyken, 3 mm EVA ve 8 mm PU'dan oluşan kayış bileşeni ile maksimum rahatlık sağlar. Kayak pistlerinde geçireceğiniz uzun günleriniz için vazgeçilmezdir.

Ayarlama kolaylığı

İki adet ayarlanabilir kayış: Bir karın ve bir göğüs kayışı ile kayak ya da snowboard yapan sporcunun vücuduna göre rahatlıkla ayarlanabilen sırt çantası. Kayak destek kayışları ayarlanabilir olmaları sayesinde kayakların boyuna ve genişliğine uydurulabilir. Çocuk ve yetişkin kayaklarına göre ayarlanabilir.

Gözler

Kayak sırt çantasının çok sayıda büyük hacimli cebi ve birçok iç bölmesi bulunmaktadır. Çanta boyutları: (29 cm genişlik X 52 cm yükseklik X 18 cm derinlik) / İkinci cebin boyutları (sırt) aynıdır X 5 cm genişlik ve 7 litre hacim / Ana cep: 11 cm genişlik ve 13 L / Yumuşak kumaşlı maske cebi (21 cm genişlik X 13 cm yükseklik X 4 cm kalınlık), 1.5 L hacim için / Yerleştirme cebi: (22 cm genişlik X 23 cm yükseklik X 5 cm kalınlık)

Maske cebi

Ön kısımda bulunan köpük dolgulu maske cebine kayak maskenizi, güneş gözlüğünüzü ve telefonunuzu koyabilirsiniz.Bu cebin iç kısmındaki yumuşak kumaş, kayak maskenizin, telefonunuzun ve gözlüklerinizin camlarını korur.

Reverse Sistemi - kullanım talimatları

Tokayı açın.
ÇANTAYI ÖNE GEÇİRME: Çantayı çevirmek için, sağ kolunuzu aşağıya doğru indirin ve sol kolunuzla karın kayışının kulbunu tutarak çekin. Güvenli kullanım için tokayı toka noktasına takın. Toka, kendiliğinden açılamayacak bir sisteme sahiptir. AÇMA: Çok pratik açma kapama sistemi sayesinde çantanızın içindeki eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz, en diptekilere bile!

Çantanın sırtı

Sırt bölümünde bulunan 3 mm yoğunluğunda PE sayesinde "serttir" böylece kullanımda kolaylık sağlar ve kayak veya snowboard taşınırken sırtı destekler.

Çantanın altı

600D Polyester ve poliüretan kaplamadan oluşan yapısı ile çantanın alt kısmının aşınmasının önüne geçilir, kullanılan çadır kumaşı ile çantanızı kar üstüne yerleştirdiğinizde bile kuru kalır.

Sıkıştırma kayışları

Sıkıştırma kayışları sayesinde çantanın içinde bulunan malzemeler yüzünden artan hacmini ayarlayabilirsiniz, bu kayışlar ayrıca yan taraflarda kayak taşımanızı sağlar.

Taşıma sapı

Taşıma ya da saklama için kolaylıkla elde taşınabilen çanta.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER