Kayak Eldiveni - 2'si bir arada - Siyah - SNB MI 500

Ref No: 8494530

₺290

Bu eldivenler, snowboard ve kayakta kendini geliştirmek için uygun fiyatlı, su geçirmez ve dayanıklı eldivenler arayan sporcular için geliştirildi.

Snowboard antrenmanları için ideal dayanıklılığı sunan, mevsime uygun olacak şekilde ayarlanabilir bir ısı yalıtımı sağlayan yumuşak tek parmaklı eldivenler.

Renk: Siyah / Bal rengi / KOYU SARI
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Dayanıklılık

Aşınmaya, yırtılmaya ve çekmeye karşı dayanıklı bileşen

Sıcak tutma

Soğuğa karşı hassasiyetinize bağlı olarak -15°C'ye kadar tavsiye edilmektedir.

Su geçirmezlik

Su geçirmeyen membran ve bileşenler

Hareket serbestliği

Oldukça esnek yapıda doğal deri bileşen.

Sağlamlık

Doğal deri avuç içi

Uyumluluk

Montunuzun bileğinin altında kalacak şekilde tasarlandı.

Farklı kullanım çeşitleri

Çıkarılabilir elyaf bileşenli eldiveni sıcaklık sağlar (yaklaşık %24 oranında)

Kullanım kolaylığı

İdeal ayar derecesine sahip bilek kısmı

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Poliamit Avuç içi 100% Deri - Keçi Ana astar 100% Polyester Astar 100% Poliamit Roba 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Düz bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına ya da membranına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Decathlon Snowboard ürünleri tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir: Karlı, soğuk ve snowboard ya da kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Onaylayan

Snowboard ve kayak yapan tutkulu sporcular. Test ekibimize katılmak ister misiniz? decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin!

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Beden uyarısı

Bu eldivenlerin tasarımı, çıkarılabilir ısıtıcılara erişimi kolaylaştırmak için geliştirildi.Bilek için ayarlama kısmı kullanmamak adına ideal ayar derecesine sahip bilek kısmı tasarlandı.Dolayısıyla ürünü giyip çıkarmak, daha yüksek fiyatlı ve bilek kısmında ayara sahip eldivenlere kıyasla daha zor olabilir.

Ürünün çevresel etkilerini nasıl öğrenebilirim?

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler kendi içlerinde karşılaştırılarak ABCDE oluşturulmuştur. Decathlon, bu yaklaşımın gönüllü bir katılımcısıdır:

Tüm prosedürlerimiz http://developpement-durable.decathlon.com/ sitesinde bulunur.

Eldivenlerimin su geçirmez olduğundan nasıl emin olabilirim?

Bu eldivenler su geçirmez ve nefes alan bileşenler kullanılarak üretilmiştir. Dikişlerden su girişini önlemek amacıyla dış bileşen ve elyaf arasına dolgu dediğimiz bir bileşen yerleştirdik. Bu dolgu tamamen su geçirmez yapıdadır ve suyun eldivenin içine girmesini önler. Nemin çok olduğu durumlarda dolgunun su tutmazlık özelliğinin aşınması halinde eldiveniniz suyu emmeye başlayabilir yine de ellerinizi her zaman kardan uzak tutmanız gerekmektedir.

Ürünümün su tutmazlık özelliği nedir?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem sayesinde suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş, suyu içeri sızdırmadan sıcak ve hafif kalır. Bu özelliğin korunabilmesi için işlemin her 2 - 3 yıkamada bir mağazalarımızda satılan özel ürünlerle yenilenmesi gerekmektedir. Snowboard yapan kullanıcılarımıza sunduğumuz su geçirmez yapıdaki pantolonlarımızın tamamı su tutmazlık işlemine gerek duymaktadır.

Telesiyejde eldivenlerimi kaybetmeyi nasıl önlerim?

Elastik kayışı teleferiğe binerken eldivenlerinizi çıkarabilmenizi sağlayarak kaybolma risklerinin önüne geçer.

Tek parmaklı eldivenlerimin sunacağı sıcaklığı nasıl ayarlayacağım?

Bu eldiven modüler bir yapıya sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Dış mekan sıcaklığına bağlı olarak içte yer alan tek parmaklı eldiveni çıkarabilirsiniz. Ayrıca daha ılık havalarda tek parmaklı eldiveni çıkarmadan su geçirmez yapıdaki eldiveni kullanmayarak antrenman yapabilirsiniz.

Diğer kullanıcılardan farklı olmanız için VAKSLI bileşen

Bu tek parmaklı eldivenin ana bileşeni VAKSLI olarak adlandırdığımız bir bileşendir. Bu bileşen, jean pantolonlarda olduğu gibi kullanım şeklinize göre zaman içinde ortaya çıkar. Tek parmaklı eldivenleriniz ayrıca tarzınızı da gözler önüne serer ve diğer tüm kullanıcılar arasında fark yaratmanızı sağlar. Yeni bileşen görseldekinden farklı bir renk veya görünüme sahip olabilir.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER