Kayak Ayakkabısı - Erkek - Siyah - X ACCESS 80

₺1.500

Antrenman sırasında kendini geliştirmek için rahat bir kayak ayakkabısı arayan orta seviyedeki kayak kullanıcıları için tasarlandı.

Mükemmel uyumu sayesinde bu ayakkabı gelişiminizde ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı sağlayacaktır.

Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Sertlik

Sertlik

Esneklik: Flex 80. Aşamalı bir gelişim için yumuşaklık ve rahatlık sunar.

Destek

Destek

Ürün kavraması 104 mm: geniş ayak kalın ve yumuşak süngeriyle maksimum rahatlık

Vücuda uygunluk

Vücuda uygunluk

Önceden şekillendirilmiş (ısıyla değil) ayarlanabilir ayakkabı.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

4 micro metrik ile ayarlama: Ayarlanabilir 2 dişli 35 mm kayış.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Ayağın geçişini kolaylaştıran iç ayakkabı tasarımı.

Sıcak tutma

Sıcak tutma

Isıyı korumak için ısı yalıtımlı iç ayakkabı ve taban.

TEKNİK BİLGİLER

Özellikler

Her şeyden önce rahatlık arayan kullanıcılar için mükemmel performans ve ideal hacim sağlar. Ayağınızı mükemmel bir şekilde kavraması için 104 mm genişliğinde iç ayakkabıya, 80 flex'e, ayakkabının burun kısmında ve boğazında özel deformasyon bölgeleri bulunur. Twinframe tasarımı maksimum dinamizmin yanı sıra sekme, esneklik ve daha fazla kontrol edebilirlik sağlar. Toka seviyesindeki ayarlama daha fazla genişlik sağlar, kolay ve hızlı bir şekilde kolayca her türlü vücuda göre ayarlanır.

TOKALARIN AYARLANMASI

Oldukça sağlam 4 adet alüminyum mikrometrik toka. Tokanın uzunluğunu, klipsi gevşeterek veya sıkarak ayarlayabilirsiniz. 3 şekilde ayarlanabilen üst kısımdaki bu klips, tüm baldır yapılarına uyum sağlar. Geniş kayışı, gövde de daha kolay ve daha etkili bir ayarlama sağlar.

FLEX nedir?

Kayak ayakkabılarının sertliği hakkında bilgi vermek için her ayakkabının flex (esneklik) göstergesi tanımlanır. Bu değer ayakkabının tamamının sertlik derecesini ifade eder: değer artıkça iç ayakkabının sertliği de artar. 60 - 70 flex seviyesi başlangıç seviyesinde kayak yapan kullanıcılar için uygundur. 70 - 100 arası flex derecesi orta seviyede kayak yapanlar için uygundur Daha ileri ürünler ise ileri seviyede kayakçılar için idealdir. Dayanıklı gövdeler daha yüksek seviyelere çıkabilir.

Denediğim ayakkabı numarasının doğru olup olmadığını nasıl anlayacağım?

Ayakkabı ayağa giyildiğinde tokalar yarım şekilde kapatılmalıdır. Daha uzağa mı gitmek istiyorsunuz? Bu ayakkabının hacminin ayağa uygun olmadığını gösterir. Ayakkabıyı kapattıktan sonra, topuğu geri çekmek amacıyla kaval kemiklerinizin üzerine güç uygulayarak 3 büyük bükme hareketi yapmanız gerekir (ellerinizi dizlerinizin üzerine koyabilirsiniz). Dik durun: Ayağınızla ayakkabının ucuna dokunabilmelisiniz. Esneme sırasında ayağınız arkaya doğru kayacak ve ayakkabının ucunu hissetmeyeceksiniz.

Ayağım ağrıdığı zaman ne yapmalıyım?

1- Ayaktaki kan akışını sağlamak ve baskı noktalarını azaltmak için ince, teknik bir kayak çorabı tercih edin. 2- Ezilmesini ve gövdeye dayanmasını önlemek için ayak yapınıza uygun bir taban seçin. Tavsiye için mağazadaki satış danışmanından yardım isteyin.

Kayak ayakkabılarınız nasıl saklayacaksınız?

1- Ayakkabıları dış yüzeyin içinde yer alan iç ayakkabıyı çıkararak düzenli olarak havalandırın.
2- Ayakkabıların zarar görmesini önlemek için tokaların düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olun ve ayakkabılarınızı bir kılıfın içinde saklayın.
3- Hava sıcaklığının 10°C altına düşmeyeceğinden emin olduğunuz kuru bir yerde saklayın. Ayakkabı size teşekkür edecek!

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ayakkabılarınızı saklamadan önce kuruduklarından emin olun. Ayakkabı çantanızın içinde, tokaları kapalı bir şekilde ve çok sıcak olmayan bir odada saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Herhangi bir ısı kaynağı üzerinde kurutmayın.

Bakım tavsiyesi

Her kullanımdan sonra kurutun.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER