3 XL Mevcut
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4

Kadın Mavi Spor Tayt - Fit+ 500 - Slim - Fitness Hafif Antrenman / Pilates

₺100

Rahatlık, hareket özgürlüğü ve stil:tasarımcılarımız size sporda ve dışarıda eşlik eden bu taytın tasarımında 3 özelliği esas aldılar.

Çünkü tayt, nasıl giyineceğimizi bilemediğimiz ve ne giyeceğimizi kesinlikle bildiğimiz zamanların olmazsa olmazıdır.Biz de taytımız düz ya da baskılı desenli ve rahatlığın zirvesinde olsun istedik.

Renk: MAVİ
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Esneklik

Esneklik

Kusursuz hareket özgürlüğü sunmak üzere %8 elastan içerir.

Yumuşaklık

Yumuşaklık

%92 pamuk içeriği rahatlık ve eşsiz bir esneklik sağlar!

Teri dışarı atma özelliği

Teri dışarı atma özelliği

Teri dışarı atar.

TEKNİK BİLGİLER

ASLINDA FITNESS İÇİN TASARLANAN BİR TİŞÖRT OLSA DA GÜNÜN HER ANINDA GİYİLEBİLİR!

Sabah erkenden yapılan bir esneme seansında;iş toplantısında;öğlen ve öğleden sonra 2 arasında tempolu bir yürüyüşte;buzdolabını doldurmak için markete giderken;aileniz ve/veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirirken:Tüm bunları aynı şık ve rahat kıyafetle yapsaydınız harika olurdu, değil mi?
Serimiz oldukça iddialı:bir etkinlikten diğerine tek tarzla geçmenize olanak vererek etkinlikler arasındaki sınırları kaldırır.

RAHATLIK MI DEDİNİZ?

İşte, aile arasında, sporda ve diğer her şeyde, oldukça hareketli olan günlük hayatınızda kıyafetinizin hem rahat hem modaya uygun olduğunu hayal edin.Böyle çılgın bir arzunuz mu var?Bizim de.Bir anda, tekstil tasarımcısı olarak bu çılgın arzuya hayat vermek için oldukça iyi bir konumda olduğumuzu düşündük.Ve işte, serimiz bu şekilde doğdu!Görünüşü kadar giyimi de havalı ve rahat ama aynı zamanda modaya da uygun bir seri!

TAYT HAKKINDAKİ TÜM DETAYLAR

“Elastik bel yapısı taytın tam oturmasını sağlayan en önemli özelliklerdendir”bu doğru.“Ama bazen de çok bunaltıcı olabilir”zaman zaman bu da doğrudur.Sonuç olarak, rahat etmeniz için taytlarımızın elastik yapılı belinin özellikle rahat olmasını sağladık.Ayrıca, bu taytın esnek malzemesi (%8 elastan) size önemli bir hareket özgürlüğü sunuyor ... Ve daha fazla rahatlık!

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 92% Pamuk, 8% Elastan

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER