Kadın Siyah Pantolon - Yoga

₺570

Ref No:

8574056

Hafif yoga seanslarınız için rahat bir eşofman altı mı arıyorsunuz? Yumuşak pamuklu ve bol kesimli bu eşofman altı seanslarınızda size çok iyi eşlik edecek.

Yumuşak, pamuk bileşenli, ekotasarımlı eşofman altı. Kıvrılabilen yüksek beli, karın bölgesini sarar ve hamile kadınlar da dahil bütün vücut tiplerine uyum sağlar.

Renk:

Siyah / KOYU GRİ

Beden:

Beden kılavuzu

Teslimat Seçenekleri

Adrese Teslimat
Mağazaya Teslimat Ücretsiz

ürün faydaları

Sabitlik

Yüksek beli, yüksek ya da katlayarak kullanımda karın bölgesini sıkmadan sarar.

Hareket serbestliği

İçerdiği elastan bileşen daha fazla esneklik sunar. Paçasında sıkma ipi vardır.

ürün fotoğrafları

Kadın Siyah Pantolon - Yoga
Kadın Siyah Pantolon - Yoga

teknik bilgiler

Neden geri dönüştürülmüş pamuk kullanıyoruz?

Tekstil kalıntılarından üretilen geri kazanılmış pamuk, teknik sebeplerden dolayı işlenmemiş elyaf ile bir araya getirilir. Bu, atıklara ikinci bir hayat vermemizi sağlar.Geri kazanılmış pamuk iplikleri, geleneksel veya organik pamuk ile kıyaslandığında daha az kaynak kullanımı gerektirir.Sürdürülebilir olması mükemmel bir özelliktir.

Neden organik tarım ürünü pamuk tercih edilmelidir?

Geri dönüştürülmüş pamukla karıştırdığımız işlenmemiş elyaf seçiminde ise, GDO ve kimyasal içermeyen, bitkilerin verimliliğini koruyarak toprağın yenilenmesi ve su kirliliğinin azalmasını sağlayan organik pamuk kullanımına yöneliyoruz.

Ürünlerimizi nasıl tasarlıyoruz?

Yogaya yeni başlayanlardan yoga uzmanlarına kadar ekibimizdeki herkes aynı tutkuyu paylaşıyor. En hafif yogadan en dinamik olanına kadar hepsinde denge arıyoruz. Yoga temsilcileri ağımızla birlikte ürünlerimizi beklentilerinize ve görüşlerinize uygun şekilde doğayla iş birliği içinde tasarlıyoruz. Çevreye karşı pozitif, cömert ve saygılı yoga seansları için söz veriyoruz.

Doğum öncesi yoga nedir?

Doğum öncesi yoga seansları, nefes alma teknikleri ve doğumdan önce, doğum sırasında ve sonrasında hamile kadınlara yardımcı olan fiziksel duruşlara odaklanır.Eğitmenler hamile yogilere, doğuma daha iyi hazırlanmalarına ve güç ve esneklikle yapılabilen duruşları rahatça uygulamalarına yardımcı olmak için çeşitli destekler sunar.

Doğum öncesi yoganın faydaları:

Saymakla bitmez! Doğum için kas gücünü, dayanıklılığı ve esnekliği arttırır. Uyku kalitesini iyileştirir.Bel bölgesindeki ağrıları hafifletir. Stres ve gerginliği azaltır. Konsantrasyonu arttırır. Kısacası hamilelik sırasında yoga yapmak harika bir fikirdir!

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 92% Pamuk, 8% Elastan

TESTLER

Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz