Kadın Outdoor Ayakkabı - FH500

₺690

Ultra hafif FH500 ayakkabı, hızlı yürüyüş tutkunları için tasarlandı.

Dağda hızlı bir şekilde ve kendinizi kısıtlamadan gelişmek mi istiyorsunuz?38 beden için 530gr hafifliğindeki bu ayakkabı ile hafifliğin ve karşılaşacağınız manzaraların keyfini çıkarın.

Renk: Inci grisi / KOYU MAVİ
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Hafiflik

Hafiflik

Ultra hafif: 38 bedende 530 g.

Yer tutuş

Yer tutuş

Tabanı sayesinde kuru ve ıslak zeminlerde mükemmel yer tutuş sağlar.

Açma / kapama kolaylığı

Açma / kapama kolaylığı

Her zaman ayarlayabilmeniz için hızlı ve kolay bağlama, saklama kılıfı.

Darbe emme

Darbe emme

Tüm ayakkabıda yer alan EVA ara taban sayesinde mükemmel darbe emicilik sağlar.

Nefes alabilirlik

Nefes alabilirlik

Terin en iyi şekilde dışarı atılması için fileli havalandırma bölgesi.

Kumun içeri girmesini engelleme

Kumun içeri girmesini engelleme

Yabancı nesnelerin girmesini önlemek için alçak tozluk.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kadın Outdoor Ayakkabı - FH500
Kadın Outdoor Ayakkabı - FH500
Kadın Outdoor Ayakkabı - FH500

TEKNİK BİLGİLER

TEKNİK TABAN

Laboratuvarlarımızda yapılan uzun testler sonrasında tasarlanan tabanlar, özel kauçuk formülü sayesinde kayalık zeminlerde kaymazlık ve yer tutuş sağlar. FH 500 ayakkabının taban tasarımı yer tutuşa kıyasla daha fazla kaymazlık sağlar. Tanım > Yer tutuş: Yumuşak zeminde (kaygan ya da kuru) kaymayı önler. Kaymazlık: Sert zeminde (ıslak veya kuru) kaymayı önler.

EVOFIT Tasarımı

İç köpüğü, esnek filesi ve dış yapısı ayağınıza en iyi şekilde uyum sağlaması için tasarlandı. Film ile birleştirilmiş yapısı ile iyi bir kavrama ve maksimum rahatlık sağlar.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Beden

Ayrıca, hızlı yürüme için tasarlanan bu ayakkabılarda maksimum kavrama ve rahatlık göz önünde bulunduruldu. Dolayısıyla güçlü ayağa sahip sporcular ayakkabıları ilk defa giyerken zorlanabilir.

SATIN ALMA VE DENEME İÇİN TAVSİYELER

Ayakkabıları uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla, ayakta durarak deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun oturması ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için ayakkabılarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIM

Oyun alanımızı korumak amacıyla harekete geçmemiz gerektiğinin bilincinde olduğumuz için Quechua, ürünlerinin çevresel etkilerini azaltmaya kararlıdır.
Bugün bu ürün ekolojik olarak tasarlanmamıştır ancak onu daha iyi hale getirmek için her gün çalışıyoruz: eko-tasarım, onarılabilirlik ve sürdürülebilirlik, gelişmelerimizin merkezinde yer alıyor.

ÜRÜNLERİN TASARIMI: PROFESYONEL BECERİLERİMİZ

Quechua tasarım merkezimiz Mont Blanc dağının Haute Savoie bölgesindeki Passy'de bulunur. Bu konum sayesinde ekiplerimizle (tasarımcılar, ürün müdürleri, mühendisler...) yakın çalışabilir ve outdoor antrenman yapan kullanıcılarımızla iç içe olabiliriz. Bu benzersiz avantaj sayesinde dağda yürüyüş ürünlerimizi tasarlayabiliyor ve size uzmanlığımızın ürünlerini sunabiliyoruz.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 50% Kauçuk - Bütadien Kauçuk, 40% Etilen Vinil Asetat, 10% Etilen Vinil Asetat Üstü 50% Polyester, 40% Poliüretan, 10% Elastan Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Işık ve nemden uzak, hava alan bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Dağcılık için uygun değildir.

TESTLER

Ürünün teknik özelliklerini kontrol etmek için şu testler gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya ve hızlandırılmış eskitmeye karşı dayanıklılığı.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir. Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca ürünleri test eder.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER