Kadın Kayak Montu - Lacivert - SKI-P 180

₺580

Ref No: 8580866

Sıcak tutan ve oldukça rahat olan bu işlevsel mont kayak antrenmanlarınızı en iyi koşullarda yapabilmeniz için tasarlandı.

Bu montun su geçirmezlik özelliği kötü hava koşullarında bile kuru kalmanızı sağlamak için su sızdırmaz dikişlerle güçlendirilmiştir.

Renk: Koyu lacivert
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Renk
Fiyat
₺580

ÜRÜN FAYDALARI

Su geçirmezlik

TAM: 3000mm kaplama ve kısmen su sızdırmaz ana dikişler

Isı yalıtımı

Elyaf dolgu.

Ayarlanabilir yapı

Beli ve manşetleri ayarlanabilir, sentetik kürkü çıkarılabilir.

Nefes alabilirlik

Nefes alan kumaş.

Su tutmaz

Su tutmazlık işlemi uygulanmış dış kumaşı suyu emmez.

Cep

4 adet cep: 2 adet el cebi, 1 skipass cebi, 1 iç cep.

Rahatlık

Sıcak tutan ve yumuşak yakası destek ve rahatlık sağlar.

Kullanım kolaylığı

Mıknatıslı kapağı, fermuarının üst kısmını kötü hava koşullarından korur

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kadın Kayak Montu - Lacivert - SKI-P 180
Kadın Kayak Montu - Lacivert - SKI-P 180
Kadın Kayak Montu - Lacivert - SKI-P 180
Kadın Kayak Montu - Lacivert - SKI-P 180

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana astar 100% Polyester Dolgu 100% Polyester Ana kumaş 100% Polyester Suni kürk 90% Akrilik, 10% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Montumun sıcak tutmasını sağlayan dolgu hangisidir?

Sıcak kalmanıza yardımcı olabilmek için kollarda 60g/m², gövdede 100m² yoğunluğunda geri dönüştürülmüş elyaf dolgu kullanarak ısı yalıtımı sağlıyoruz. Bu polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen ve soğuktan korunmanızı sağlayan sentetik bir bileşendir.

Dolguya eklenen hangi ek bileşenler sıcak tutmayı sağlar?

Montunuzun dolgusuna ek olarak su geçirmez fermuarları, yakası, bel ayarlaması ve manşet ayarlamaları kullanıcıyı soğuğa ve neme karşı korur ve daha sıcak hissetmesini sağlar.

"Kaplamalı" mont: Kaplamanın avantajları nelerdir?

Kaplama, kumaşın iç yüzeyine uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir maddedir. Suyun kıyafetin içine girmesini önlerken aynı zamanda antrenman sırasında vücut tarafından oluşturulan terin dışarı atılmasını sağlar. Böylece antrenman sırasında daha fazla rahatlık için kuru kalmanızı sağlar.

Montumun su geçirmezliği nasıl ölçülür?

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç artıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 5000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 5000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir.

Montumda kötü hava koşullarına karşı hangi unsurlar koruma sağlar?

150 mont, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar vb.) su geçişini kesen ve rüzgarın daha az hissedilmesini sağlayan bir bileşen ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Bu ürünün su sızdırmazlık özelliği farklı hava koşullarında günler süren antrenman testlerine tabi tutularak onaylandı.

Montumun su tutmazlık özelliği nedir?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Bu kayak montu, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak amacıyla su tutmaz bileşenlerden üretilmiştir. Su tutmazlık özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlemle elde edilir. Ancak bu özellikler kullanıma bağlı olarak kaybolabilir.

Montun su tutmazlık özelliği nasıl yenilenir?

Su tutmazlığın yenilenebilir olduğu unutulmamalıdır. Yenilemek için montunuzu kurutma makinesinde sentetik programda, 10 ila 15 dakika kurutmanız yeterlidir.
Ayrıca mağazamızda satılan su geçirmezlik spreylerinden alabilirsiniz: ürünü homojen bir şekilde kıyafetin tamamına püskürtün ve 10 ila 12 saat boyunca kurutun.

"Nefes alan" mont nedir?

Ürün kullanıcıyı kuru tutabilmesi için antrenman sırasında vücut tarafından üretilen teri dışarı atar. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için RET adı verilen buharlaşma direnci, ISO 11092 standardına uygun testlerle ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alabilirlik oranı artar. 150 montun RET oranı 7'dir. Wedze'nin kullandığı tüm bu teknik çözümler (fermuar, havalandırma, file) kıyafetin içindeki yoğunlaşmayı azaltır ve nefes alabilirliği artırır.

150 montun kesimi nedir?

Düz kesim. Bu montta bulunan ve yan taraflara doğru açılan, kaymaz yapıdaki kumaşlar göğüs yapınıza uyum sağlar. Bu montun geniş hacmi içine teknik özellikli bir birinci ya da ikinci katman giyebilmenizi sağlar.

Kayak pistlerinde üşümemek için ne yapmalıyız?

Sıcak ve kuru kalmak için 3 katmanlı giyinme kuralı tekniğini uygulamanızı öneriyoruz: - Kuru kalmak için 1. katman, yani 2. cilt. - Isıyı korumak için 2. yani ısı yalıtımı yapan katman. - Sağanak yağmurlardan koruması için koruyucu katman rolünde 3. katman.

Düşme anında karın içeri girmesi nasıl önlenir?

Bu montun ayarlanabilir beli ve elastik ipe sahip manşetleri antrenman sırasında özellikle de düşme anında karın ve soğuk havanın montun içine girmesini önler.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER