Kadın Kar Botu - SH500 X-WARM

₺345

Tasarım ekiplerimiz bu botu her türlü karlı zeminde hobi amaçlı olarak yaptığınız outdoor aktiviteleriniz için tasarladı Ayaklarınız sıcak ve kuru kalır.

Bu sıcak tutan ve su geçirmeyen uzun botlar size benzersiz bir koruma ve ısı yalıtımı sağlar. Basit ve etkili bağlama sistemi sayesinde giyip çıkarma kolaylığı sağlar.

Renk: KOYU MAVİ
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Sıcak tutma

Sıcak tutma

Hareketsiz halde ölçülen ideal sıcaklık: -5°C; hareketli halde: -18°C.

Su geçirmezlik

Su geçirmezlik

Su geçirmeyen ve nefes alan kaplaması sayesinde ayakları kuru tutar.

Kavrama

Kavrama

4 mm tırtıklardan oluşan kauçuk tabanı karlı zeminde yer tutuşu sağlar.

TEKNİK BİLGİLER

Botlarımızın ısı yalıtımının ölçümü:

Bir grup müşteri tarafından arazide ve laboratuvarlarda yapılan testler aracılığıyla, ürettiğimiz botların hareket halinde veya dinlenirken soğuğa karşı sağladığı korumayı ve kullanım derecelerini ölçüyoruz. Botlarınızın sizi hangi sıcaklıkta koruyacağını bilmek artık mümkün. Limit rahatlık sıcaklıkları botun üzerinde belirtilmiştir. Kadın ve erkek fizyolojilerinin farklı dayanıklılık limitlerini göz önünde bulunduruyoruz.

Botların su geçirmezlik testi:

Laboratuvarda test edilen botlarımız size ideal su geçirmezliği sunar. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ayakkabılar, mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonuna tabi tutulur: ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır. Bu laboratuvar testleri kullanım testleri ve alandaki eskime testleri gerçekleştirilerek tamamlanır.

3 su geçirmezlik seviyesi.

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 4 km yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 8 km yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 16 km yürüyüş).

Botun su geçirmezlik seviyesi:

Bu bot modeli 8 km'lik yürüyüşe eşit olan 4000 esneme testine tabii tutulmuştur.

Saha testleri:

Bu bot ürün müdürünün eşlik ettiği doğa yürüyüşü yapan kullanıcılar tarafından kullanımınıza uygun hava koşulları altında saha testlerinden geçmiştir. Ürünün teknik özelliklerini analiz ederek sahip olduğu özellikleri sunduğunu ve bize verdiğiniz geri bildirimlere göre ürünü geliştirdiğimizi doğrularız.

Laboratuvar testleri:

Mühendislerimiz ürünü kullanırken memnun kalmanızı sağlamak için laboratuvar testleri yapmaktadır. Aşağıdaki unsurları doğrularız: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 80% Poliamit, 20% Poliüretan Astar ve çorabı 79% Polyester, 15% Akrilik, 6% Poliüretan Dış tabanı 100% Kauçuk - Sentetik Sıcak tutan astar 79% Polyester, 15% Akrilik, 6% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ürünlerinizi havadar, ışık almayan ve nemden uzak bir yerde saklamanızı öneririz.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER