Kadın Fuşya Spor Şort (Kısa Tayt) 500 - Fitness Kardiyo

Ref No: 8614941

₺180

Bu yüksek belli fitness şortu antrenmanlarınız sırasında hareket özgürlüğü sunması için tasarlandı!

Yüksek belli ve toparlayıcı etkiye sahip bu şort tüm hareketlerinizde size eşlik edecek. Ayrıca: nefes alan ve esnek bileşeniyle vazgeçilmeziniz olacak!

Renk: Mor fuşya
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Esneklik

Hareket edin!Bu sporcu atleti tüm hareketleriniz için tasarlandı.

Teri dışarı atma özelliği

Nefes alan ve hızlı kuruyan kumaşıyla antrenman esnasında kuru kalın!

Opaklık

Rahatlıkla spor yapın! Kumaş teri hızlıca atar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kadın Fuşya Spor Şort (Kısa Tayt) 500 - Fitness Kardiyo
Kadın Fuşya Spor Şort (Kısa Tayt) 500 - Fitness Kardiyo
Kadın Fuşya Spor Şort (Kısa Tayt) 500 - Fitness Kardiyo

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 70% Poliamit, 30% Elastan Roba 76% Poliamit, 24% Elastan Sırt kumaşı 77% Poliamit, 23% Elastan Ana kumaş - İç katman 67% Poliamit, 33% Elastan

TESTLER

DOMYOS Fitness Kardiyo Kadın kıyafet ürünleri, nefes alabilirlik, hareket özgürlüğü ve hafiflik bakımından ürün gamlarımızın performans ve rahatlığını garanti etmek amacıyla bağımsız kullanıcılar tarafından test edilmiştir.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Tüm vücut tiplerine uygun, toparlayıcı bileşene sahip şort

Hareketlerinizi rahatça yapın! Toparlayıcı bileşene sahip olan bu şort vücudunuzu en iyi şekilde sarar, rahatlık ve güven sağlar. Bu durum fitness antrenmanlarınızdan bağımsızdır!

Kavrama sağlayan yüksek bel

Rahatça hareket edin! Bu şortun yüksek beli en yoğun hareketlerinizde dahi katlanmadan benzersiz bir kavrama sunar. Ayrıca: beli boyunuzu ortaya çıkarır!

Tahrişleri unutun!

Sürtünme kaynaklı rahatsızlık hissi hareketlerin engellenmesinde en önemli etmendir! Özel olarak geliştirmiş düz dikişleri sayesinde bu şort sürtünmeleri önleyerek size özgürlük sunacak.

Ürünler satılmadan önce test ediliyor mu?

Elbette!Size memnuniyet ve güvenlik sağlamak için kumaşlarımızın %100'ü laboratuvarlarda sıkı testlerden geçirilmiştir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz.
Sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi test ediyor. Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve olması gereken değişiklikleri yapıyoruz. İşte, spor kıyafetiniz hazır!

Ürünlerimizin çevresel etkisi nasıl ölçülür?

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon ürünlerinin çevresel derecelendirmelerini açıkça göstermektedir.İnternet sitesi: https://www.decathlon.com.tr/ekolojik-tasarim.html

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER