Kadın Fitness Pateni - Turkuaz - FIT500

₺650

Bu fitness pateni ortalama mesafede yaptığınız (10 - 20 km) gezintilerinizde size eşlik etmesi için tasarlandı.

Rahatlığa ve kayma kalitesine mi ihtiyacınız var? FIT500 paten 10 - 20km'lik gezintileriniz için idealdir.

Renk: Mint yeşili
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Rahatlık

3D file yarı yumuşak iç bot, rahatlık ve darbe emicilik sunan köpük destekler.

Kayma kalitesi

Kayma kalitesi

80 mm çapında, 80A sertlikte tekerlekler, rahat kayış sunan ABEC 7 rulmanlar

Destek

Destek

Sert ve yüksek gövde, bağcık, mikrometrik toka ve ayağın üstünde kayış.

Farklı kullanım çeşitleri

Farklı kullanım çeşitleri

84 mm çapında tekerleklerle uyumlu alüminyum frame. Sol ayağa uygun fren

TEKNİK BİLGİLER

Kavrama ve rahatlık nasıl sağlanır?

3D file yarı yumuşak iç bot, paten içindeki terlemeyi önleyerek mükemmel rahatlık sunar. Yeni rahat köpükler ve topukta darbe emici destek kolaylıkla paten kaymayı sağlar. İç botun üst kısmında bulunan sert ve yüksek "kelepçe" bilekte doğru bir kavrama sunar Üçlü bağlama yöntemine (bağcık, mikrometrik toka ve sıkma kayışı) sahip bu sistem, bileğin iyi bir şekilde kavranmasını sağlar.

Kayma kalitesi ve kontrol edilebilirlik arasında seçim yapmak gerekir mi?

Hayır, Oxelo ile gerekmez. FIT500 patenler, alüminyum frame (daha sert platin plastik iyi bir enerji akışı sunar), ABEC 7 rulmanlar ve 80 mm yeni kauçuk tekerlekler (80 A sertlik ile yer tutuş ve rahatlık) sayesinde mükemmel bir kayma kalitesi sunar).
Kayma kalitesi ve itiş gücü arasında mükemmel uyum sunan 80 mm.'lik lastik tekerlekler ile alüminyum frame'in birleşimi.
84 mm'lik tekerlekler bu frame ile uyumludur.

Patenlerimi nasıl tamir edebilir ve bakımını yapabilirim?

Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden veya internetten sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile pateninizin tamirini yapabilir veya parçalarını değiştirebilirsiniz. Değiştirebileceğiniz parçalar: 80 mm 80A sertlikte ya da 80 mm 84A sertlikte tekerlekler, ABEC 7 veya ABEC 9 rulmanlar. Fren tamponu sağ veya sol ayakla uyumludur.

Patenlerimin kullanım ömrünü nasıl uzatabilirim?

Patenlerinizin kullanım ömrünü uzatmak için suda, toprakta ve kumda paten kaydıktan sonra tekerlekleri çıkarın, kurutun ve kuru bir bez yardımıyla rulmanları yağlayın. YouTube kanalımızda önerilerimizi ve eğitim videolarımızı bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Tekerleklerin kullanım ömrünü nasıl uzatabilirim?

Aşınma eşit olmadığı için paten tekerleklerinizin yerlerini değiştirmek bilindik bir yöntemdir ve belirli bir eğim ile yapılır. Amaç nedir? İlerlemek, dönmek veya hareket etmek için genellikle içe doğru eğimli patenlerle kayılır.
Paten lastiklerinizin aşınmasını önlemek için paten tekerleklerinizin yerlerini değiştirin (her bir paten çifti için bu değişimi yapın)

Oxelo FIT500 kadın pateninin taşıyabildiği maksimum ağırlık ne kadardır?

Bu yetişkin pateni EN 13843 A sınıfı standardına uygundur (yetişkin paten standardı) Bu standart, 20 kg - 100 kg ağırlığındaki (vücut ağırlığı) kişiler için tasarlanmış "Tekerlekli spor ekipmanları - Tek sıra tekerlekli patenlere" uygulanır. Bu Avrupa standardı, oluşabilecek yaralanma risklerini azaltmak için, üretici tarafından sağlanan, gerekli test yöntemleri ve güvenlik gerekliliklerini içeren bilgiler ve işaretleme sistemlerini gösteren zorunlulukları belirtir.

Oxelo FIT500 patenin ağırlığı ne kadardır?

39 numarada 2,7 kg

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm patenlerimiz laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren paten kullanımına yönelik Avrupa standartlarının onaylanmasını sağlar.
Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.

Garanti

Yıpranan parçalar hariç (tekerlek, fren, rulman) 2 yıl garantili.

Ağırlık

36 : 2.452 kg
37 : 2.46 kg
38 : 2.532 kg
39 : 2.57 kg
40 : 2.658 kg
41 : 2.684 kg
42 : 2.77 kg

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Bot 100% Polipropilen Bileklik 100% Polipropilen Şasi 100% Alüminyum Üstü 75% Polyester, 25% Poliüretan Tekerler 50% Poliüretan, 50% Polipropilen Astar ve çorabı 100% Polyester Dış tabanı 100% Termoplastik Poliüretan Toka 50% Termoplastik Poliüretan, 30% Poliamit 6.6, 20% Polikarbonat Yatak 100% Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.

Kullanıcı Talimatları

Agresif paten veya hokey için uygun değildir.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER