Kadın Çizme - Siyah - Glenarm

₺290

Yağmurlu ve soğuk havalarda avcılık yapanlar için tasarlandı.

Hafif, giyip çıkarması ve temizlemesi kolaydır Ormanda yürüyüş yapan, doğayı, bitki örtüsünü keşfeden ve dış mekan aktivitelerinde bulunan kullanıcıların ayaklarını sıcak tutmak için tasarlandı

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Sıcak tutma

Sıcak tutma

Kullanım sıcaklığı sınırı: -12°C (hareketsiz şekilde 30 dakikalık test).

Hafiflik

Hafiflik

Oldukça hafif çizmeler: 37/38 numarada yalnızca 1,09 kg.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Yarı uzun gövdesi, çekeceği ve çentikleri giyip / çıkarma kolaylığı sağlar.

Yer tutuş

Yer tutuş

Kramponlu kaymaz taban ile yer tutuş sağlar.

TEKNİK BİLGİLER

Polar kısmı iç ayakkabı boyunca sıcaklık sağlar

Kadın kullanıcılar için ideal olan ve sıcak tutan bu avcı çizmeleri gerektiğinde çıkarılabilecek polar iç ayakkabıya sahiptir. Bu sıcak tutan astar sayesinde -21°C'ye kadar olan düşen hava sıcaklıklarında 40 dakika boyunca hareket halinde dışarıda kalabilirsiniz. Hareketsiz halde (durağan) yapılan testte ise 30 dakika boyunca -12°C'ye kadar kullanılabilir. Elbette ki bu testler ortalama veriler vermektedir: herkesin soğuk veya ısıya dayanma sınırı farklıdır.

Doğada uzun süre vakit geçiren kadınlar için özel olarak üretilen çizmeler.

Dış mekanda birçok antrenman, aktivite ve avcılık faaliyeti gerçekleştiren kadın kullanıcılar için tasarlanan bu su geçirmeyen ve oldukça hafif avcı çizmeleri, soğuk havalarda kullanıcıların ayakları ıslanmadan ormanda dolaşmasını, balık tutmasını, doğada gezmesini veya bahçede vakit geçirmesini sağlar. Yürüme sırasında oldukça esnek ve kullanışlıdır. Ayrıca kirlendiğinde kolayca yıkanır ve temizlenir.

Bu çizmelerin diğer özellikleri

Sizin için tasarladığımız bu termoplastik çizmelerin her iki tarafı da (iç ve dış) su ve sabun ile kolayca yıkanır ve temizlenir. Aynı zamanda hızlıca kurur. Yarı uzunluktaki gövdesi, çekeceği ve ayakkabıyı çıkarmayı sağlayan kısımları sayesinde bu modeli yalnızca birkaç saniyede giyip çıkarabilirsiniz. Ayrıca kaymaz kramponlara sahip tabanı ile nemli ve çamurlu zeminlerde düşme riskini en aza indirir.

İlave bilgiler

Tırtıklı yapısı sayesinde ayaklarınızı sıcak ve kuru tutarak su birikintilerinden rahat bir şekilde geçebilir, bahçeye çıkabilir, ava gidebilir veya karda yürüyebilirsiniz. Hava sıcaklığının düşük olduğu zamanlarda (özellikle kış mevsimi) gezmek için ideal olan bu sızdırmaz çizmeler elinizde kolayca yıkayabilmeniz için istediğiniz zaman çıkarabileceğiniz bir iç ayakkabıya sahiptir.

Çift olarak ağırlık

35/36: 980 g.
37/38: 1,09 kg
39/40: 1,2 kg 

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 100% Polivinil Klorür Dış tabanı 100% Polivinil Klorür Sıcak tutan astar 100% Polyester Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Işık almayan kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Ateşten uzak tutun.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER