Kadın Binicilik Pantolonu - Lacivert - 900

Ref No: 8641858

₺690

Bu binicilik pantolonu engel atlama antrenmanlarında toparlayıcı etkili ve silikon parçalarıyla kaymazlık sunan bir ürün arayan kullanıcılar için tasarlandı.

Antrenmanlarınız için toparlayıcı ve şık bir pantolon mu arıyorsunuz? Bu ürün yarı yüksek beli, toparlayıcı ve esnek bileşeni ile vücut hatlarınızı ön plana çıkaracak. Beli vücudunuza oturur.

Renk: Mavi siyah / Inci grisi
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Vücuda uygunluk

Ana bileşeni ideal toparlayıcılık sunar ve esneklik sağlar

Hareket serbestliği

Yumuşak yüzündeki çift yönlü esnek bileşeni eyer üstündeyken rahatlık sağlar

Kavrama

Kaymazlık dizlerin arka kısmındaki silikonlar ile sağlanmaktadır.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kadın Binicilik Pantolonu - Lacivert - 900
Kadın Binicilik Pantolonu - Lacivert - 900

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 93% Poliamit, 7% Elastan Roba 65% Poliamit, 35% Elastan

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Kesim & beden

Beli kalça kıvrımlarınızı ön plana çıkarmak adına yüksektir. Ayrıca bu pantolon katlanmaları önlemek ve vücut hatlarını vurgulamak için dar kesime sahiptir. Daha "bol" bir pantolon istiyorsanız standart bedeninizin bir beden büyüğünü almanızı öneriyoruz. Vücudunuza oturan bir pantolon istiyorsanız standart bedeninizi satın alabilirsiniz.

Tasarım & üretim

Bu pantolon engel atlama antrenmanlarının hızı ve adrenalininden esinlenen dinamik bir tasarıma sahiptir. Bu ürünün bel kemerinin alt kısmında iki adet eğimli cep bulunur ayrıca pantolonun paça kısmı likra bileşenlidir. Disiplinin sportif yanını ve sporun kadınsılığını bir araya getirmek için renkli bordürler ve gümüş renk düğmeler gibi hoş detaylar ekledik. Bu pantolon sporunuzu feminen bir havayla yapmanız için idealdir.

Paça

Pantolonun paçası likra bileşenlidir ve çorap şeklinde tasarlanmıştır bu sayede kalınlık ve çizme dikişleri kaynaklı rahatsızlık hissinin önüne geçer.

Kaymazlık

Pantolon dalga desenli, diz ve baldır hizasındaki temas bölgelerine yerleştirilmiş silikon parçaları ile kaymazlık sağlar. Bu iki bölgeye yerleştirilmiş olan silikon sayesinde binici engel atlama sırasında ve sonrasında dengesini kolayca bulabilir. Kaymazlık dizin hareketlerini engellememek ve eyer üstündeyken rahat olmak için hafif seviyededir.

Cepler

Bu pantolonun ön kısmında iki cep, baldır hizasında da bir telefon cebi bulunur. Pantolonun arka kısmında iki adet küçük cep yer almaktadır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER