Kadın Baskılı Siyah Spor Taytı 500 - 7/8 - Fitness Kardiyo

Ref No: 8576767

₺250

Vücudunuzu şekillendiren bu 7/8 tayt tüm fitness aktivitelerinizin vazgeçilmezi olacak.Mükemmel bir kalite-fiyat ilişkisi!

Spor salonuna birlikte gideceğiniz bir spor arkadaşı:Mükemmel kavrama için yüksek bel ve şekillendirici etki, rahatlık için esnek, nefes alan kumaş ve bir cep.

Renk: Siyah / Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Esneklik

Hareket edin! Bu sporcu taytı tüm hareketleriniz için tasarlandı.

Teri dışarı atma özelliği

Nefes alan ve hızlı kuruyan kumaşıyla antrenman esnasında kuru kalın!

Opaklık

Rahatlıkla spor yapın! Kumaş teri hızlıca atar.

Cep

Pratik: Anahtar, telefon ve kartlarınızı taşıyabileceğiniz entegre cep.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kadın Baskılı Siyah Spor Taytı 500 - 7/8 - Fitness Kardiyo
Kadın Baskılı Siyah Spor Taytı 500 - 7/8 - Fitness Kardiyo
Kadın Baskılı Siyah Spor Taytı 500 - 7/8 - Fitness Kardiyo

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 70% Poliamit, 30% Elastan Roba 76% Poliamit, 24% Elastan Sırt kumaşı 77% Poliamit, 23% Elastan Ana kumaş - İç katman 67% Poliamit, 33% Elastan

TESTLER

DOMYOS Fitness Kardiyo Kadın kıyafet ürünleri, nefes alabilirlik, hareket özgürlüğü ve hafiflik bakımından ürün gamlarımızın performans ve rahatlığını garanti etmek amacıyla bağımsız kullanıcılar tarafından test edilmiştir.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Güzel bir vücut hattı için şekillendirici malzemeyle tasarlanan bir tayt

Spor yaparken kendinizi iyi hissedin!Şekillendirici malzemesi sayesinde bu tayt vücut kıvrımlarınızı öne çıkarır. Öylesine esnektir ki bir tüm hareketleri sıkıntı çekmeden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yüksek bel bandı sayesinde mükemmel kavrama

Şık ve rahat, yüksek bel bandına sahip tayt spor yaparken vazgeçilmeziniz olacak.En yoğun antrenmanlarınızda bile kıvrılma yapmaz ve size mükemmel kavrama sağlar.Huzurla spor yapın!

Tahrişi unutun!

Spor yaparken aynı zamanda rahat olmak mı istiyorsunuz?Bu tayt tamamen düz dikişlere sahiptir, bu sayede sürtünmeden kaynaklanabilecek herhangi bir rahatsızlık riski önlenmiş olur.

Ürünler satılmadan önce test ediliyor mu?

Elbette!Size memnuniyet ve güvenlik sağlamak için kumaşlarımızın %100'ü laboratuvarlarda sıkı testlerden geçirilmiştir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz.
Sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi test ediyor. Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve olması gereken değişiklikleri yapıyoruz. İşte, spor kıyafetiniz hazır!

Ürünlerimizin çevresel etkisi nasıl değerlendirilir?

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon ürünlerinin çevresel derecelendirmelerini açıkça göstermektedir.İnternet sitesi: https://www.decathlon.com.tr/ekolojik-tasarim.html

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER